Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bez zewolenia zabił lisa i dzika

Utworzony przez Gość, 30 stycznia 2009 r. o 15:29 Powrót do artykułu
Bez zewolenia zabił lisa i dzika Do 5 lat pozbawienia wolności grozi myśliwemu z gminy Dołhobyczów za złamanie przepisów ustawy Prawo Łowieckie. Andrzej Ł. bez aktualnego zezwolenia ustrzelił lisa i dzika.
a co to jest takiego zewolenie? czy nie może ktoś się wkońcu wziąć za ten ciemnogród który pisać nie umie i co drugi dzień to widać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotyczna treśc! Skoro złapali mysliwego to oczywista sprawa, ze miał broń! Z maczuga mysliwy nie poluje- ci od maczugi pisza takie właśnie idiotyczne teksty. Skoro polował to miał skórę z dzika! Przeciez na krokodyle w Polsce sie nie poluje. Ja nie jestem mysliwym i mam skórę z dzika i sarny. I czy to jest dowód na to, że kłusowałem? Taki artykuł to żaden artykuł!!!! deb***izm i tyle....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czas najwyższy przyjrzeć się dokładnie kołom i poszczególnym myśliwym w niektórych przypadkach tzw "mysliwych" , nie preferuja żadnych ograniczeń , okresów ochronnych , miesc polowań , to zaczyna już przypominać wolnąamerykankę , czas przewietrzyć to ekskluzywne i pewne siebie towarzystwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musial komus podpasc bo co do przepadniecia odstrzalu z dniem 31.12.08 to sie swiat jeszcze nikomu nie zawalil,lowczy by muprzeduzyl i po sprawie,co do lamki na lunecie to inna sprawa-wyrzucil bym go nie tylko z kola ale i ze PZL.DARZ BOR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciągle piszę o polowaniach w garnicach administracyjnych miasta Hrubieszowa , nikt w tej sprawie nic nie robi , polowania trwają nadal , byl przypadek na ogrodach działkowych że zastrzelony bażant upadł pod nogi działkowicza , przerażony mysliwy uciekł , chyba zdał sobie sprawe co mógł uczynić , inni polują nadal , dzisiaj mysliwy z samochodem końcówka W01 /celowo nie podaję całego numeru/ , razem z psem grasował w okolicy ogrodu , naprawdę ci ludzie nie mają za grosz wyobrazni a ponadto dziwię się że policja czy straż miejska nie interweniują w tej sprawie , nigdy nie widziałem nikogo z tych służb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...