Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biłgoraj: Audi wjechało w pociąg

Utworzony 9 stycznia 2016 r. o 12:58 Powrót do artykułu
Codziennie jakiś nowy news z Audi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że się nie zabił, jednego chwasta byłoby mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm. Droga Straceń. Bił go raj......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ałudi, fajnie, znowu... widząc w lusterku wiejskie rejestracje BMW, AUDI, VIEŚWagen, ŁOPEL lub JAPONCKIE AUTO i KSENON to lepiej puścić przodem. Nie raz widziałem takich "miszczów prostej" na słupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ałudi, fajnie, znowu... widząc w lusterku wiejskie rejestracje BMW, AUDI, VIEŚWagen, ŁOPEL lub JAPONCKIE AUTO i KSENON to lepiej puścić przodem. Nie raz widziałem takich "miszczów prostej" na słupie.
  Miejskie też dają radę :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 mistrz na starym ruplu,kontra pendolino,1:0 dla pendolino !! mistrz bez rupla,już nie uszkodzi żadnego pendolino i to jest świetna wiadomość !! rupel rozbebeszony!!   zrobiło się bezpieczniej!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AUDI-WSIOK- CONTRA- POCIĄG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej jeździć audi niż pchać peugeota :-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej jeździć audi niż pchać peugeota :-P
zboczony jestes ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga stracen... i idiota prawie stracil zycie... na szczescie samochodu juz nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie jakiś nowy news z Audi :)
pewnie kolejny z ałdic timu :P spieszył sie na zlota, czemu co drugi wypadek to z udziałem ałdiców? czy naprawde są takie niebezpieczne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie kolejny z ałdic timu :P spieszył sie na zlota, czemu co drugi wypadek to z udziałem ałdiców? czy naprawde są takie niebezpieczne ?
  Nie mam Audicy ale wkurzają mnie ludzie którzy stwierdzają, że "dlaczego jest taki najazd na Audi, tu nie chodzi o samochód" jakby nie mogli zrozumieć prostego faktu, że tego typu użytkownicy Audi jak w artykule budują opinię o wszystkich kierowcach, stereotyp, ale jednak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...