Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biednych ludzi jest coraz więcej w Zamościu

Utworzony przez qwerty, 1 października 2010 o 12:09 Powrót do artykułu
Są małe kłamstwa, duże kłamstwa i... statystyki. Urząd sam zestawia dane i prosi o wsparcie jego działań. Myślę że taka diagnoza powinna się opierać na większej ilości danych, również tych pochcodzacych z niezależnych od instytucji pomocowych źródeł.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To liczba to może być nawet zaniżona, zobaczcie ile osób grzebie po śmietnikach. Nie o taką Polskę walczyliśmy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A Inspekcja Pracy śpi, zamiast wyegzekwować bezpieczne podesty do kontenerów śmieciowych.Praca szperacza pokazana na fotografii urąga podstawowym zasadom BHP.Czas najwyzszy to zmienić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystko to jest jedno wielkie G*wno Prawda!!! Znam wiele osób,którym się nie najgorzej powodzi-a jednak mają tą deb***ną"ciągotkę"aby w śmieciach pogrzebać. Piszę to nie bez powodu-bo kilka metrów od mego okna jest kosz na śmieci-i często widzę kto grzebie w śmieciach.Nierzadko są to ludzie,którzy mają samochód,rentę/emeryturę lub stałą pracę. Po drugie: gdybym miał wpływ na decyzje w tzw.Pomocy Społecznej,to zabrał bym świadczenia pieniężne i "przydziały" żywności wszystkim tym,którzy palą papierosy i piją alkohol -bo tacy ludzie bezmyślnie marnują pieniądze na alkohol i faje. To przecież absurd i "chora sytuacja" gdy taki człowiek zamiast paczki(nawet tych najtańszych ruskich fajek) może kupić 3 chleby lub pół kilo kiełbasy -bo dziennie pół kilo kiełbasy lub 3 chleby jeden człowiek niezbyt jest sam w stanie zjeść,ale paczkę fajek spali bez problemu... Uważam,że Opieka Społeczna to bardzo nieudolny "stwór",który lekką ręką rozdaje pieniądze ludziom,którym nie chce się pracować-a są zdrowi,lecz leniwi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
To liczba to może być nawet zaniżona, zobaczcie ile osób grzebie po śmietnikach. Nie o taką Polskę walczyliśmy.
Ne o take ? A o jake polskie śmy ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Że biedni to rozumiem ,bo kapitalizm i solidaruchowy porządek,ale że głupi,bo chodzą głosować, to tego w żaden sposób pojąć nie potrafię!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uważam, że w tej sytuacji miasto powinno oddać dalsze nieruchomości prezydentowi i kościołowi umiłowanemu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To widać na zamojskiej ulicy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To są właśnie ofiary rewolucji solidaruchowej.Jeśli ktoś ściemnia,że odbyła się ona bez ofiar -to jest po prostu "ubogi w umyśle"!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[quote name='bambosh' date='01 październik 2010 - 13:38 ' timestamp='1285933105' post='355330'] Wszystko to jest jedno wielkie G*wno Prawda!!! Znam wiele osób,którym się nie najgorzej powodzi-a jednak mają tą deb***ną"ciągotkę"aby w śmieciach pogrzebać. Piszę to nie bez powodu-bo kilka metrów od mego okna jest kosz na śmieci-i często widzę kto grzebie w śmieciach.Nierzadko są to ludzie,którzy mają samochód,rentę/emeryturę lub stałą pracę. Po drugie: gdybym miał wpływ na decyzje w tzw.Pomocy Społecznej,to zabrał bym świadczenia pieniężne i "przydziały" żywności wszystkim tym,którzy palą papierosy i piją alkohol -bo tacy ludzie bezmyślnie marnują pieniądze na alkohol i faje. To przecież absurd i "chora sytuacja" gdy taki człowiek zamiast paczki(nawet tych najtańszych ruskich fajek) może kupić 3 chleby lub pół kilo kiełbasy -bo dziennie pół kilo kiełbasy lub 3 chleby jeden człowiek niezbyt jest sam w stanie zjeść,ale paczkę fajek spali bez problemu... Uważam,że Opieka Społeczna to bardzo nieudolny "stwór",który lekką ręką rozdaje pieniądze ludziom,którym nie chce się pracować-a są zdrowi,lecz leniwi. [/quot Nie dokońca zgadzam sie z toba.Ten co ma emerytury 500 czy 600 złotych to cieżko przezyć, sa zmuszeni grzebać po śmietnikach a czasami jechać do sąsiada do pracy. Ja pracuje i zarabiam 1100 netto po oplacac rachunki i czasem nic nie zostanie ( raz zostało mi 100 zł a do końca miesiaca było jeszcze 3.5 tygodnia . Miałem klienta który był na eneryturze i narzekał ze tak ciężko przezyć samemu za te pieniądze co ma ( 2000 netto).Ci co maja dochody niskie czasami nie wystarcza na zycie nie mówiac już o lekarzu jak sie zachoruje. Do Osrodka Pomocy ida nie wszyscy ale wiekszość ludzi bezrobotnych i mający problem z alkoholem . Tacy Wezma kase i zaraz ida przepic a nic dziecku nie kupia. Dzieci jedza w szkole obiady dofinansowane z Ośrodka Pomocy i maja to w nosie. To za takich powinni sie wziąść. Idzie zima jak będzioe taka sama jak w tym roku to by tacy ludzie chociasz chodniki odsniezali.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Osoby korzystające z pomocy Opieki powinny odpracować-tak,jak to robią w innych miastach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to bzdura napisana przez PiSuara. Oglądałem wypowiedz Tuska mówił, że jest bardzo dobrze, mamy dobrobyt i rozwijającą się gospodarkę. W przeciwieństwie do Niemiec, gdzie recesja i ubóstwo. A Komoroski mówił, że będzie jeszcze lepiej. A to dzieki temu, że Rychowi żyje się lepiej a Grzechowi dostatniej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: