Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biłgoraj: Chuligan chciał z drzewa nasikać na policjanta

Utworzony przez Reżyser kina akcji, 26 maja 2011 o 11:25 Powrót do artykułu
Kręcili film akcji "Szczał z drzewa" w roli głównej Lał naMur. A tak swoją drogą chyba do psychiatryka trzeba ich zamknąć - to dewianci jacyś. Jeszcze rozumiem - jeden był po spożyciu alkoholu czyli mała dawka - może się naćpali, bo nikt normalny nikogo nie obsikuje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Musze przyznać że pomysł oryginalny
0
co za trzoda...
0
Co za zjeby....
0
Niestety policjant jest w mało korzystnej sytuacji . sikanie jako czynność fizjologiczna podlega prawom biologii. A te wiadomo, stes , siła wyższa, nie może czekać. W tej sytuacji najlepszą sprawą było się odsunąć. myślę , że każdy prawnik z tym sobie poradzi. a swoją drogą jak chce się iść po 15 latach na tzw dziadowiznę to trzeba ponosić ryzyko . Nic nie ma za darmo.
0
omen32 napisał:
Co za zjeby....
Sam jestes zjeb przeciez to bohaterowie i nasrac jeszcze im powinni na łby:)))
0
Nasikał! Może też w przyszłości dostanie pokojową nagrodę Nobla ? Ale dlaczego akurat na policjanta?
0
Siomik,gdybyś miał 3 punkty mniej w teście IQ,to grzebałbyś nogami w ziemi i wpier...ł robaki.Zrozumienie instrukcji zapinania nap w dresie i doliczenie do trzech,bo tyle jest pasków to szczyt twoich możliwości
0
Widać, że ci policjanci orłami w szkole to nie byli, dopiero odkryli grawitację, nie wiem czego się spodziewali, że siuśki polecą do góry?
0
wiecej w dzisiejszej UWADZE
0
Nasikał na psa. O jejku.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: