Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo łatwo mierzyć wszystkich jedną miarą i wydawać pochopne opinie. Teraz na czasie jest nagonka na motocyklistów i każdy wypadek z ich udziałem jest żarliwie komentowany. Ten chłopak sam wyruszył w wieczną podróż a co z "cwaniaczkiem w kombiaku mamusi", który kozaczy przed koleżkami potem zabiera na przejazdżkę i wszystkich zabija przez swoja głupote o tym juz nikt nie mówi bo temat nie jest madialny. Wiec prosze wszystkich o odrobinę krytycyzmu a "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień" kolejny brat idzie do nieba, świeć Panie nad jego duszą [*] " Bo wszyscy motocykliści to bracia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wogle zakladacie takie fora? Pamietajcie ze to moze czytac rodzina... Postawcie sie na Ich miejscu i dopiero piszcie komentarze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo współczuje;( Sama niedawno przeżyłam taką tragedię... Zginął na motorze ktoś dla mnie bardzo ważny[*] Rozumiem co teraz czuje rodzina i bliscy to jest ból nie do opisania a starta dzieci dla rodziców to najgorsza rzecz jaka moze sie w zyciu przydazyć Myślę że na tym forum nie ma miejsca na obraźliwe komentarze one napewno nie pomogą pogrążonej w bólu rodzinie czy znajomym Tu niema miejsca na dyskusje czyja była wina kto zawinił widocznie tak musiało byc Nie znałam tych chłopaków moge jedynie współczuć Kondolencje[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak głupi to głupi!!! wiedza ile moze wyciagnac taki motor na takiej prostej drodze ale nie licza sie z innymi uczestnikimi ruchu!! jak by mi zabili CIOTKE to bym ich sama zabiła!!! i nie mieli by juz szans!! wiec niech sie ciesza ze nie mieli do czynienia ze mna!!!!!!!!!!!
nie znałam ich osobiście ale to byli koledzy znajomego i słyszałam że jeden z nich miał się nie długo żenić a jego narzeczona jest w ciąży współczujcie rodzicom i tej biednej dziewczynie chyba nikt by nie chciał być w takiej sytułacji i dobrze że twojej ciotce też się nic nie stało ale nie pisz już tak bo to nie na miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osoba ktora podpisala sie linkiem rodzina ma racje. ja jetem akurat siostra zmarlego i czytajac te glupoty ktore nie ktore osoby pisaly to az mnie serce sciska. ludzie dowiedzie sie jaka jest naprawde prawda a pozniej piszcie takie glupoty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motocyklista napisał:
Bardzo łatwo mierzyć wszystkich jedną miarą i wydawać pochopne opinie. Teraz na czasie jest nagonka na motocyklistów i każdy wypadek z ich udziałem jest żarliwie komentowany. Ten chłopak sam wyruszył w wieczną podróż a co z "cwaniaczkiem w kombiaku mamusi", który kozaczy przed koleżkami potem zabiera na przejazdżkę i wszystkich zabija przez swoja głupote o tym juz nikt nie mówi bo temat nie jest madialny. Wiec prosze wszystkich o odrobinę krytycyzmu a "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień" kolejny brat idzie do nieba, świeć Panie nad jego duszą [*] " Bo wszyscy motocykliści to bracia"
SAM jestes moze glupi i zabijasz wszystkich ON taki nie byl i nie pisz tak na jego temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zatanówcie sie co piszecie... I nie rozumiem jak mozna cieszyc sie z czyjejs smierci... dlaczego niektorzy z was pisza takie głupstwa nie dosc ze nie znaliscie ich to wypowiadacie sie w taki sposób jakbyscie wszystkie rozumy pozjadali... A Piotrek zyje... A pozatym ta dziewczyna co kierowala samochodem tez jest winna temu wypadkowi... Dlaczego oskarzacie tylko Piotrka i Łukasza??? kazdemu z was moglo sie cos takiego przydazyc... i nie mowcie ze nie mieli rozumu czy cos w tym stylu bo jestem pewna ze Łukasz byl a Piotrek jest mądrzejszy od wielu z was... poprostu zal mi was... a ty laska co tak sie bulwersujesz ze to twoja ciotka byla to wyluzuj troche i nie pisz takich glupot na forum publicznym bo robisz z siebie tylko jakas psychopatke... zastanow sie nad tym co wypisujesz... tylko sie osmieszasz... Piotrek wszyscy jestesmy z Toba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skad tyle agresji, stala sie taka tragedia, kazdy poniosl wine, kare, czy nie wiem co jeszcze... Ludzie robia czasami glupoty i nie tylko motocyklisci, jesli konczy sie to tragedia, nalezy tylko wspolczuc rodzinie, bo to oni zostaja z ogromnym bolem... Troche pokory prosze zwlaszcza, dla tych pyskatych... bo nigdy nie wiecie, co Was moze spotkac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wam sie coś popier***iło??jak można pisać o takim czymś na forum??to jest tragedia jak wy mozecie w taki sposób o tym pisać,każdemu może zdarzyć sie wypadek i co chcielibyście czytać takie żeczy o sobie??/Piotrek żyje i co ma powiedzieć jak takie coś przeczyta??wy ku*** je***e zamknijcie pyski wkoncu a ty z tą ciocia to sie nie zesraj ku*** mać...głupia gówniaro,dajcie wreszcie im sspokoój....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro tj. w niedzielę 27.12.2009 r. TVP3 info o godz.20.50 w programie "Młodzież Kontra czyli.....Pod ostrzałem" Gościem młodzieżówek partyjnych będzie: Generał Broni Mieczysław Bieniek Polski Przedstawiciel przy Komitetach Wojskowych NATO i UE,doradca wojskowy Premiera Donalda Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do winy, to tam jest ograniczenie do 40km/h, więc czego motor dosunął się jakieś ponad 100 metrów od miejsca zderzenia? Kobiety nie ma prawa nikt oskarżać, bo jakby jechali przepisowo to nie tylko zdążyliby wyhamować ale również nikt by im nie wyjechał, bo byłby już daleko od krzyżówki, a że mieli taką prędkość, że w kilka sekund zdążyli uderzyć w samochód, tak więc to mówi samo za siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałem, że jak przyszedł do brata (który przeżył) gość z ubezpieczenia, i mówił, że powinien się cieszyć, że w pierdlu nie siedzi to ten się zaczął śmiać. To czy ten gość ma równo pod sufitem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to byla bezcelowa smierc. ale niestety tak sie dzieje jezeli gore biora emocje. to nie pierwszy i nie ostatni taki wypadek. niech ten bendzie przestroga dla każdego kto porusza sie po drogach, niekoniecznie motorem ale samochodem czy naret piechotą bo i tacy powodują wypadki. zle sie dzieje. trzeba teraz upuścić cisnienia i uważac zeby to niestalo sie tobie mi. abys ty nikomu krzywdy nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...