Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biłgoraj: Fałszywa pielęgniarka ukradła staruszkowi 100 tys. zł

Utworzony przez To jest Polska wlaśnie, 24 maja 2010 o 13:43 Powrót do artykułu
Żeby teraz dziadek się zawału nie nabawił. Bo rozumem już nie zgrzeszył...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech mi ktoś powie że chłopi są biedni. Nie płacą podatków ,nie płacą zusu i maja casch!!
0
Skąd "pielęgniarka" wiedziala,że dziadek ma tyle kasy?Czy przypadkiem dziadek nie był wcześniej u spowiedzi i nie pochwalił się plebanowi że ma "trochę" pieniędzy na czarną godzinę? A swoją drogą to ogromne świństwo ze strony złodzieji,którzy w bezczelny sposób okradają staruszków.Takich złodzieji powinno się eliminować ze społeczeństwa,lub obcinać dłonie,aby więcej nie kradły.
0
Pazerność na "nowe ciuchy" go zgubiła. Jakoś mi go nie żal.
0
Nie żal mi go. Ten biedny staruszek co miał 100 tys zł oszczędności jeszcze wyciągał łapę po pomoc państwową? Niektórzy ludzie to za grosz honoru i poczucia własnej wartości nie mają. Druga sprawa to idiota co trzyma 100 tys zł w domu w gotówce praktycznie zasługuje by go okraść. Zgubiła go chciwość.
0
Coś mi się wydaje, ze dziadek to w szufladzie miał sto a nie sto tysięcy złotych. Sciema na maxa. Gdyby miał tele pieniędzy to córka juz dawno by go ogoliła. Żal.pl
0
tatuś Palikota?
0
Gość napisał:
Coś mi się wydaje, ze dziadek to w szufladzie miał sto a nie sto tysięcy złotych. Sciema na maxa. Gdyby miał tele pieniędzy to córka juz dawno by go ogoliła. Żal.pl
To jest Biłgoraj. Raczej miał 100000 zł. a nie sto.Kilka miesiecy temu ktos zgubił na ulicy olbrzymia ilośc pieniedzy. Pomimi wielokrotnych apeli w mediach nikt sie nia zglosił.
0
Czy dziadek aby zasłużył na posiadanie takiej kasy? Nawet jeśli to pewnie nie żałuje. Skoro trzyma ją w szufladzie pewnie stary śpi na kasie.
0
Kradzież w piątek, info, rysopis i opis ciuchów /?!?/ we wtorek. Brawo dzielna Policja. A może wiedzą że to ściema.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: