Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A to nie Palikot w swoim mieście tylko ksiądz? A przecież przy okazji można zwiększyć stan członków PO!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czy ten ksiądz jest na pewno lekarzem i ma opłacone składki członkowskie w Izbie Lekarskiej, bo jak nie to ja nie uwierzę w jego gadanie
0
Licealistka napisał:
A czy ten ksiądz jest na pewno lekarzem i ma opłacone składki członkowskie w Izbie Lekarskiej, bo jak nie to ja nie uwierzę w jego gadanie
znając kościół to sam będzie pobierał od tych nieletnich nastolatek materiał do badań... mamy drugą irlandię, tylko inaczej niż tusk obiecywał
0
Coś tutaj jest nie tak! Piszecie, że cytologia jest bezpłatna dla pań powyżej 25-go roku życia, a w tytule jest że ksiądz będzie przekonywał nastolatki. O co chodzi? Nastolatki 25-cio letnie? A co ma ksiądz do badań ginekologicznych? Czy on jest lekarzem, położnikiem? Jeśli nie to według mnie może to być szarlatan, zboczeniec, czy inny ...ktoś.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: