Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A to nie Palikot w swoim mieście tylko ksiądz? A przecież przy okazji można zwiększyć stan członków PO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ten ksiądz jest na pewno lekarzem i ma opłacone składki członkowskie w Izbie Lekarskiej, bo jak nie to ja nie uwierzę w jego gadanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Licealistka napisał:
A czy ten ksiądz jest na pewno lekarzem i ma opłacone składki członkowskie w Izbie Lekarskiej, bo jak nie to ja nie uwierzę w jego gadanie
znając kościół to sam będzie pobierał od tych nieletnich nastolatek materiał do badań... mamy drugą irlandię, tylko inaczej niż tusk obiecywał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tutaj jest nie tak! Piszecie, że cytologia jest bezpłatna dla pań powyżej 25-go roku życia, a w tytule jest że ksiądz będzie przekonywał nastolatki. O co chodzi? Nastolatki 25-cio letnie? A co ma ksiądz do badań ginekologicznych? Czy on jest lekarzem, położnikiem? Jeśli nie to według mnie może to być szarlatan, zboczeniec, czy inny ...ktoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...