Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biłgoraj: Policjant pobił policjanta

Utworzony przez Bokser, 24 czerwca 2011 r. o 09:55 Powrót do artykułu
Zapraszam do Lublina tego 35 letniego wiejskiego boksera a że z mundurkowi gość pochodzi to i ciosy wyprowadzę dokładniejsze, zapraszam wszystkich zainteresowanych i żądnych zemsty,a na koniec pozwolę wam tego gigusia wziąć na glany - zabawa gwarantowana!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biłgorajska policja już od dawna sławna jest na cały kraj z wpadek kompromitujących mundur policjanta.Cóż jednak oczekiwać od pospólstwa.Miałam "przyjemność" z policją biłgorajską to wiem.Zaraz potem spotkanie z policjantami z Janowa Lubelskiego.Ci drudzy wręcz sympatyczni.Biłgorajscy nieokrzesani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie trzeba chuliganów sami się wybiją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bokser napisał:
Zapraszam do Lublina tego 35 letniego wiejskiego boksera a że z mundurkowi gość pochodzi to i ciosy wyprowadzę dokładniejsze, zapraszam wszystkich zainteresowanych i żądnych zemsty,a na koniec pozwolę wam tego gigusia wziąć na glany - zabawa gwarantowana!!!
przeczytaj śmieszny bokserku zabawa będzie jeszcze lepsza... Dwaj Polacy i Ormianin trafili do aresztu pod zarzutem rozboju na 24-latku z Częstochowy. Ofiara bandytów to zawodnik MMA, czyli mieszanych sztuk walki Sprawcy pobili go, używając prętów i łomów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aldona napisał:
Biłgorajska policja już od dawna sławna jest na cały kraj z wpadek kompromitujących mundur policjanta.Cóż jednak oczekiwać od pospólstwa.Miałam "przyjemność" z policją biłgorajską to wiem.Zaraz potem spotkanie z policjantami z Janowa Lubelskiego.Ci drudzy wręcz sympatyczni.Biłgorajscy nieokrzesani.
A to ciekawe. Historycznie rzecz ujmując, to od kilku lat komenderują biłgorajską policja ludzie z Janowa Lubelskiego. Szkoda tylko, że tej "klasy" nie przenoszą na tamten teren.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Aldona~ Grupa: Goście Napisano 24 czerwiec 2011 - 09:56 #2 Biłgorajska policja już od dawna sławna jest na cały kraj z wpadek kompromitujących mundur policjanta.Cóż jednak oczekiwać od pospólstwa.Miałam "przyjemność" z policją biłgorajską to wiem.Zaraz potem spotkanie z policjantami z Janowa Lubelskiego.Ci drudzy wręcz sympatyczni.Biłgorajscy nieokrzesani. To ładnie sie koleżanka zachowuje, ze w krótkim czasie miała"przyjemność" policjantami z dwóch komend. Ci Janowscy lepsi? bo co? wzieli 20zł i póścili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba nie pierwszy raz, z tego co pamiętam ok. 2 lat wstecz w naszym Biłgo policjanci pobili kolegę po jakiejś imprezie policyjnej, że cudem przeżył, i na dodatek zwolnili z roboty.. fajne mają relacje miedzy sobą na komendzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...