Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biłgoraj: Rusza proces łowcy kocich skór

Utworzony przez radykalna, 12 maja 2009 r. o 08:34 Powrót do artykułu
to samo zrobić z nim, wyprawić i zasuszyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę w tej chwili iż sąd zajmuje się bzdetami.Czym różni się zabijanie kota na skórę i tłuszcz od zabicia świni krowy na mięso bądż barana na skóre która będzie służyła do uszycia kożucha.Wszystko co otacza ludzi powinno im służyć do życia .A parlamentarzystów proszę o jak najszybsze nowelazację prawa żeby tacy ludzie jak ten człowiek nie byli karani.I jzszcze jedno stwierdzenie psom i kotom znajdującym się w schroniskach ,które tęsknią do życia poza siatką napewno bedzie lepszy ich humanitarny ubój.PS.Spodziewam się gradu niedorzecznych pomówień,Dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie moge xD xD , my to na lubelszczyznie mamy problemy , "łowca kocich skór" w sumie tez uwazam ze jakiegos przestepstwa wielkiego nie popelnil ... przynajmniej nie kreci sie kupa tych sierciuchow i nie wala kup gdzie popadnie .... tez jak kolega wyzej spodziewam sie ze ktos bedzie chcial mnie przywolaac do "porzadku" ale ludzie... to tylko koty ! zajmijcie sie czyms powaznym lepiej a nie rozmyslaniem nad takimi pier***etami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
USTAWA TZW ZWIERZĘCA WPROWADZA DYSKRYMINACJĘ WŚRÓD ZWIERZĄT. ZABICIE ŚWINI, KROWY, OWCY,KONIA CZY KRÓLIKA,LISA, ZAJĄCA ,SARNY,Z PRZEZNACZENIEM NA MIĘSO CZY FUTRO JEST WG OGÓŁU ZGODNE Z PRAWEM I Z "WC" . NATOMIAST WIELKIE LARUM PODNOSI SIĘ GDU CHODZI O KOTA LUB PSA. TO CZYSTA HIPOKRYZJA NIBY MIŁOŚNIKÓW ZWIERZĄT . ONI W RZECZYWISTOŚCI SĄ SAMOLUBAMI KTÓRZY MIŁUJĄ TYLKO TO CO ICH OTACZA ICH PIESKI KOTKI,NIE DBAJĄC O RESZTĘ ZWIERZĄT.ONE TAK SAMO CIERPIĄ ZADAJEMY IM BÓL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem ciekawy, kto tutaj tak zajadle broni emerytowanego policjanta????? Sprawa dotyczy kotów, po co więc odbiegać od tematu, poruszając inne sprawy???? Myślę , że potrzebna jest też nowelizacja przepisów dla policjantów na emeyturze oraz wprowadzenie ponownie zasad etyki zawodowej w życiu prywatnym. Być kryształowym policjantem, to trzeba i na co dzień i w pracy i na emeryturze. Tak uważa większość, pracownik państwowy, to osoba uważnie obserwowana, a taka służba w policji zaobowiązuje do odpowiednich zachowań przez całe życie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd zajmuje się też takimi własnie sprawami, bo po to jest USTAWA O OCHRONIE ZWIERZĄT i organizacje pro zwierzęce, by tego przestrzegały i egzekwowały USTAWĘ. USTAWĘ ktoś kiedyś wprowadził i nie ma tu żadnych odstępstw.Prawo to trzeba egzekwować, tak jak każde inne, tym bardziej, że jesteśmy w UNII i nie wypada inaczej, pomijając już fakt, że są osoby nie wrażliwe na przyrodę i wykorzystują swoją przewagę nad bezbronnym zwierzęciem!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jutro będzie informacja napewno z pierwszego dnia procesu poczekajmy dowiemy sie od zródeł wsystkiego czytamy piersza stronę proces bedzie napewno precedensowy może pierwszy w Polsce Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami i redakcja na pewno dobrze sie prawnie przygotowały poczekajmy do jutra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cisza ..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem miłośnikiem wszystkich zwierząt i właśnie dlatego nie jem saren, królików ani żadnych innych . Nie chodzę w butach ze świń ani wołów, nie mam futra z lisów, ani nie przykładam kocich skór na korzonki. Bulwersuje mnie fakt zabijania gatunków towarzyszących człowiekowi, jednak bardziej niż gospodarskich...nawet jeśli są dzikusami. ~MIŁUJĄCY ZWIERZĘTA~: nie czuje się hipokrytka z tego powodu! Żeby prawo chroniło wszystkie zwierzęta, ludzie którzy je tworzą muszą być wrażliwi, rozsądni i odważni...teraźniejsza (mierna) ustawa jest pierwszym krokiem do ochrony wszystkich zwierząt - ja tego nie dożyję, ale mam nadzieję, że kiedyś społeczeństwo dojrzeje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cat_women napisał:
no nie moge xD xD , my to na lubelszczyznie mamy problemy , "łowca kocich skór" w sumie tez uwazam ze jakiegos przestepstwa wielkiego nie popelnil ... przynajmniej nie kreci sie kupa tych sierciuchow i nie wala kup gdzie popadnie .... tez jak kolega wyzej spodziewam sie ze ktos bedzie chcial mnie przywolaac do "porzadku" ale ludzie... to tylko koty ! zajmijcie sie czyms powaznym lepiej a nie rozmyslaniem nad takimi pier***etami
Wiocha. Zacofanie.Prymityw. A właściwie to brak słów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EAFC6F napisał:
Myślę w tej chwili iż sąd zajmuje się bzdetami.Czym różni się zabijanie kota na skórę i tłuszcz od zabicia świni krowy na mięso bądż barana na skóre która będzie służyła do uszycia kożucha.Wszystko co otacza ludzi powinno im służyć do życia .A parlamentarzystów proszę o jak najszybsze nowelazację prawa żeby tacy ludzie jak ten człowiek nie byli karani.I jzszcze jedno stwierdzenie psom i kotom znajdującym się w schroniskach ,które tęsknią do życia poza siatką napewno bedzie lepszy ich humanitarny ubój.PS.Spodziewam się gradu niedorzecznych pomówień,Dziękuję.
Spodziewaj się, spodziewaj, bo jesteś bezdusznym dupkiem. A sadystyczne zapędy to się leczy u psychiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bulwersujące jest, że ktoś zabija koty dla futra? Więc ciekawa jestem z czego są wasze buty i ile macie futer w szafie hipokryci oraz co dzisiaj na obiad? Schabowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...