Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe jaki miała kolor włosów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej mi się podoba ten tekst cyt. ,,jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.'' - z takim myśleniem i jej czynami śmiem wątpić...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość blondynek to inteligentne osoby, uwierz mi nie wierz stereotypom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo babie trzeba założyc na głowe chomąto a nie dawać samochod do użytku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klima w samochodzie to zuo   :D   ...zaczynamy równać do hamerykanuf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baby tak mają nie najdalej jak wczoraj w bełrzycach ze skrętu w prawo pojechała w lewo dobrze że coś przeczułem że nie ten teges jest bo inaczej by mi rysneła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do garów kurwa nie do samochodu!!! chociaż też niebezpieczeństwo bo jeszcze mieszkanie w kosmos wysadzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi facet na prostej lokalnej drodze gdzie byliśmy sami walnął w zderzak cofając bo w czasie rozmowy przez komórkę lusterek nie używał... Ale nie to baby nie potrafią jeździć, zawsze znajdzie się nieuważna ciamajda, raz będę to ja raz kto inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wierzę takie rzeczy to tylko kobiety ... Ile ja widziałem tego typu sytuacji, więc drogie Panie uważajcie samochód to nie zabawka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi facet na prostej lokalnej drodze gdzie byliśmy sami walnął w zderzak cofając bo w czasie rozmowy przez komórkę lusterek nie używał... Ale nie to baby nie potrafią jeździć, zawsze znajdzie się nieuważna ciamajda, raz będę to ja raz kto inny.
moja dziewczyna wyjeżdżając z garażu urwała lusterko w samochodzie :D i to nie blondynka tylko brunetka, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja dziewczyna wyjeżdżając z garażu urwała lusterko w samochodzie :D i to nie blondynka tylko brunetka, 
  Po prostu nie miała wyczucia ile miejsca jej potrzeba. Dobra kobieta mogła przecież drzwi urwać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faceci wcale tak dobrze nie jeżdzą jak im się wydaje. Gdy robiłam prawko na autobus to jako jedyna z grupy gdzie reszta to sami faceci, zdałam za pierwszym razem. I nikt mi nie będzie tu podskaiwał śmiesznymi textami, że baby jeżdzą okropnie. Wy, faceci też jeżdzicie beznadziejnie. Różnica polega tylko na tym, że baby rzadziej jeżdżą z dużą prędkością. Poza tym popełniacie te same błędy. Dla p-rzykładu jechałam raz w Lublinie ul.Lipową prawym pasem z zamiarem wjazdu do Plazy. Przede mną jechał Puławianin. Na światłach pod Plazą coś mu strzeliło do blond łba i zaczął cofać. Moje trąbienie na niego na nic się zdało. Walnął w mój zderzak a jak obczaił co zrobił, to myślał, że ucieknie. Ale źle trafił, bo zdąrzyłam dobiec i złapać za łeb. Jeszcze się zaczął rzucać na mnie gnojas, myślał, że jak jestem babą to sobie nie dam z nim rady i może cwaniakować. Ktoś zadzwonił po policję i facet słono zapłacił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L-leci P-pustak U-ulicą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Po prostu nie miała wyczucia ile miejsca jej potrzeba. Dobra kobieta mogła przecież drzwi urwać :)  
...hm...teraz to sie smieje, ale moja kochana wyjechala razem z drzwiami. po prostu nie pomyslala, ze podnoszone drzwi do garazu sa bardzo praktyczne pod warunkiem, ze uniesie sie je na pelana wysokosc, a nie po pas.... Coz, wiedzialem kogo biore za zone. I tak Ja kocham. Za drzwi zaplaci krotszym urlopen w naszej ukochanej Hiszpanii. Nauczka musi byc.... To tak na zas, bo przeciez na pewno jeszcze nieraz cos ciekawego wymysli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja dziewczyna wyjeżdżając z garażu urwała lusterko w samochodzie :D i to nie blondynka tylko brunetka, 
    brak orientacji przestrzennej - przestań jej wmawiać, ze twoje 15 centymetrów to 30 centymetrów  :lol: :lol: :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zawsze, nawet jak jestem pewny jaki jest bieg, to kiedy urochamiam auto to mam wciśnięty hamulec i nigdy mi nie ruszyło niespodziewanie. także kobiety więcej logiki, samochód to nie rower :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobietki możecie się obrażać lub nie ale spójrzcie prawdzie w oczy - większość kobiet nie potrafi jeździć a o logicznym myśleniu za kierownicą nie ma co mówić. Po prostu macie inne talenty i prowadzenie pojazdów do nich nie należy. Oczywiście jak to bywa - od każdej regułu są wyjątki i zdarzają się kobiety które potrafią świetnie jeździć, lepiej niż nie jeden facet, lecz jest to rzadkość. Tak było, jest i pewnie będzie, ale za waszą gapowatość was kochamy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LPU to rejestracje Puław idioto, a wydarzenie miało miejsce w Biłgoraju, który ma rejestracje LBL- chciałeś się okazać taki "mądry"? To Ci nie poszło..   P.S. Pisała to kobieta ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarz Janusza dotyczył sytuacji z pewym Puławiakiem, pod Plazą w Lublinie, opisanej w komentarzu wyżej i LPU jak najbardziej było tam a miejscu. Czytaj uważnie, a potem się zastanów na jakiej podstawie nazywasz kogoś idiotą.   Chciałaś się okazać taka mądra? To Ci nie poszło,,, P.S. widać, że pisała to kobieta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak jeździsz głupia ci...ci...   ci życie się znudziło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...