Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polecam zatem auto z automatyczną skrzynią biegów. Nigdy nie dojdzie do takiej sytuacji. Szerokiej drogi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA,ZE DO SAMOCHODÓW DLA BLONDYNEK NIE DODAJĄ GRATIS OLEJU DO GŁOWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobietki możecie się obrażać lub nie ale spójrzcie prawdzie w oczy - większość kobiet nie potrafi jeździć a o logicznym myśleniu za kierownicą nie ma co mówić. Po prostu macie inne talenty i prowadzenie pojazdów do nich nie należy. Oczywiście jak to bywa - od każdej regułu są wyjątki i zdarzają się kobiety które potrafią świetnie jeździć, lepiej niż nie jeden facet, lecz jest to rzadkość. Tak było, jest i pewnie będzie, ale za waszą gapowatość was kochamy :)
ludzie uważajcie na wybitnie Tępogłową blondi w ogromnym białym SUV Mazda  w Biłgoraju- wdziera się na zatłoczone parkingi tylko po to, żeby stwierdzić, że brak miejsca. Wyjeżdża w taki sposób, że powoduje to utrudnienia komunikacji zartówno autobusów jak i samochodów. Ale tak to jest , jak pieniądz przerasta rozum i znad kierownicy wypasionej fury ledwo widać tępy blond- łeb...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie uważajcie na wybitnie Tępogłową blondi w ogromnym białym SUV Mazda  w Biłgoraju- wdziera się na zatłoczone parkingi tylko po to, żeby stwierdzić, że brak miejsca. Wyjeżdża w taki sposób, że powoduje to utrudnienia komunikacji zartówno autobusów jak i samochodów. Ale tak to jest , jak pieniądz przerasta rozum i znad kierownicy wypasionej fury ledwo widać tępy blond- łeb...
  Takich jest więcej w Biłgoraju nierozgarnięte baby w SUV'ach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się stało że byłam tam po tym zdarzeniu i to wcale nie było takie oczywiste, a już napewno nie zabawne! dobrze że Wy mężczyźni we wszystkim jesteście tacy idealni... a najlepsze jest to że gdyby facet zrobił to samo to pewnie nawet by tego nie opisano a tu wielkie halo robicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich jest więcej w Biłgoraju nierozgarnięte baby w SUV'ach.
 
tak się stało że byłam tam po tym zdarzeniu i to wcale nie było takie oczywiste, a już napewno nie zabawne! dobrze że Wy mężczyźni we wszystkim jesteście tacy idealni... a najlepsze jest to że gdyby facet zrobił to samo to pewnie nawet by tego nie opisano a tu wielkie halo robicie.
a kto  ci Fryteczko nagadał, że mężczyźni są we wszystkim IDEALNI ??? Tak samo jak Wy kobietki  chcecie słyszeć o sobie, że jesteście idealne pod każdym aspektem życia-  prowadzenie samochodu to dla większości z Was to słaby punkt niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam w samochodzie kamerkę- poruszam się ulicami Biłgoraja i okolic na codzień. To co często zarejestruje niezbicie dowodzi umiejętnościom wiekszości kobiet za kółkiem... Kobietki- oburzajcie się, ale niezbite dowody na Wasze umiejętności za kółkiem są na mojej karcie pamięci... Podsumowując nagrania- większość z Was jeździ jak ofiary...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że równie dużo co kobiet jest "ciamajd" i sierot facetów za kierownicą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że równie dużo co kobiet jest "ciamajd" i sierot facetów za kierownicą....
Kobity to tak ogólnie nie powinny z pod wacka wychodzić,więcej wtedy obopólnej przyjemności a i na drogach wtedy bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem jak samochód ruszył z włączonym biegiem i niewciśniętym sprzęgłem, przecież by jej szarpał i gasł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem jak samochód ruszył z włączonym biegiem i niewciśniętym sprzęgłem, przecież by jej szarpał i gasł...
Polak potrafi, a jeszcze Kobieta... Chwali się szumnie  jedna z drugą na forum , bo zdała egzamin na prawko za 1 razem (!) że ogólnie egzaminator był spoko, wyrozumiały że była wyjątkiem tego dnia i gwiazdą za kółkiem itp... Za miesiąc ta sama płacze na innym forum, że kupiła swój pierwszy samochód, ale boi się teraz nim wyjechać sprzed bloku, "bo zapomniała się jak to było" Więc na ch... chwalą się bezproblemowym egzaminem, skoro macie problemy nawet z ruszaniem sprzed bloku???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można? można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...