Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wow ! Cóż dyplomata z obcego państwa może chcieć od biednych chorych? Nawet im nie daje spokoju.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ILE KOSZTUJE POLSKĘ OBSŁUGA KONKORDATU,NIECH KATOLE SAMI PŁACĄ NA URZĘDNIKÓW OBCEGO PAŃSTWA,NIEROBY W SUKIENNKACH
0
CWANY napisał:
ILE KOSZTUJE POLSKĘ OBSŁUGA KONKORDATU,NIECH KATOLE SAMI PŁACĄ NA URZĘDNIKÓW OBCEGO PAŃSTWA,NIEROBY W SUKIENNKACH
A ile kosztuje taki baran jak ty? Zgłoś się do bakulitu! Taki będzie z ciebie pożytek! Krowy będą miały co jeść!
0
chyba do bakutilu
0
a napisał:
A ile kosztuje taki baran jak ty? Zgłoś się do bakulitu! Taki będzie z ciebie pożytek! Krowy będą miały co jeść!
"Bakulitu" !!!! Jaki kuźwa deb***.
0
A ile ten złodziej wziął za odwiedzenie chorych?-bo za poświęcenie nowego szpitala w Łęcznej wziął lubelski biskup 40 tys.zł !!! Jak można być tak okrutnym i w dzisiejszych czasach tyle drzeć z i tak zadłużonych szpitali?! Sami doprowadzają do tego,że ludzie z kościołów odejdą... Kłamcy i obłudnicy!-na kazaniach"nauczają",że trzeba być bezinteresownym w czynieniu dobra.
0
Skoro on wziął to ktoś musiał je dać! Gdzie mają rozum? Miejcie pretensje do siebie.Wyrzucacie pieniądze jak w błoto...Nie macie potrzeb takich jak wyposażenie szpitala itp. GŁUPI DAJE, MĄDRY BIERZE.
0
STYX napisał:
"Bakulitu" !!!! Jaki kuźwa deb***.
deb*** to twoje imię? Ładne! Matka musiała być naćpana jak cie urodziła!! Taki pomiot urodzić to tylko się zaćpać!
0
~gość~ napisał:
A ile ten złodziej wziął za odwiedzenie chorych?-bo za poświęcenie nowego szpitala w Łęcznej wziął lubelski biskup 40 tys.zł !!! Jak można być tak okrutnym i w dzisiejszych czasach tyle drzeć z i tak zadłużonych szpitali?! Sami doprowadzają do tego,że ludzie z kościołów odejdą... Kłamcy i obłudnicy!-na kazaniach"nauczają",że trzeba być bezinteresownym w czynieniu dobra.
Oj biedaku! A ile ty zrobiłeś dobra? Wątpie czy jeden dobry uczynek? Ale szczekaj dalej tyle możesz! Tylko uważaj żeby cie pies nie przeleciał! Hau Hau!!
0
Na pewno więcej dobra uczyniłem,niż Ci się wydaje-bo np.w czerwcu wziąłem sobie za żonę dziewczynę na wózku inwalidzkim i bardzo ją kocham i nie zamierzam,by miało być inaczej!-pasuje?
0
~gość~ napisał:
Na pewno więcej dobra uczyniłem,niż Ci się wydaje-bo np.w czerwcu wziąłem sobie za żonę dziewczynę na wózku inwalidzkim i bardzo ją kocham i nie zamierzam,by miało być inaczej!-pasuje?
Dziewczynie współczuje!!!! Choroby i takiego męża!
0
a napisał:
deb*** to twoje imię? Ładne! Matka musiała być naćpana jak cie urodziła!! Taki pomiot urodzić to tylko się zaćpać!
Ale urodziła a twoja cie wyrzuciła do kanału a ty dalej szczekasz i do tego z błędami !
0
STYX napisał:
Ale urodziła a twoja cie wyrzuciła do kanału a ty dalej szczekasz i do tego z błędami !
Urodziła? Ha ha!! Takiego bękarta? Ale jak się płodzi takie potwory to tylko po wódzie!! Ale szczekaj dalej biedny piesku!! Tylko uważaj na inne pieski żeby cie nie posrały!!!!
0
a napisał:
Urodziła? Ha ha!! Takiego bękarta? Ale jak się płodzi takie potwory to tylko po wódzie!! Ale szczekaj dalej biedny piesku!! Tylko uważaj na inne pieski żeby cie nie posrały!!!!
To synku,że masz ferie nie upoważnia cię do ubliżania dorosłym.
0
Kasia napisał:
To synku,że masz ferie nie upoważnia cię do ubliżania dorosłym.
Takim "ludzkim" popaprańcom nie da się ubliżyć! Oni nie zasługują na ludzkie traktowanie! A jak się Kasiuni nie podoba to już jej problemik!
0
Oj nie pobijcie się chociaż. Kasiu uciekaj, bo to może być całkiem dorosły synek i jeszcze bardzo pyskaty.
0
Gość napisał:
Oj nie pobijcie się chociaż. Kasiu uciekaj, bo to może być całkiem dorosły synek i jeszcze bardzo pyskaty.
A świstak siedzi i zawija w pazłutka!
0
Przepraszam,że źle się wyraziłem o biskupie Depo! -Może ten "nie bierze"-ale inni "biorą",bo sporo razy słyszałem o tym.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: