Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Black Metal.Muzycy do kolaboracji:)

Utworzony przez Roobson, 27 czerwca 2012 r. o 19:53
Szukam muzyków z którymi mogę założyć zespół grający black metal. Sam jestem gitarzystą i wokalistą w tych klimatach, gram również na klawiszach i czasem na perkusji. kontakt gg:7561803 tel 694348498
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
While it is true that famous personalities like movie stars and rich tycoons will never search for hublot replica online, the fact is that the manufacturers of these fake chanel are targeting the general public.Celebrities and noted personalities have stamped the certificate of quality on rolex replicas Watches. If your young mind is spirited and wants to spread its wings and soar high, a Patek Philippe Replica Watch will give you the power and energy to do so.If you are a diver, however, or any other kind of an underwater enthusiast, this Replica Watches is, hands down, a dream come true. Water resistant and impermeable, fake rolex Submariner can reliably and accurately show the time at any depth up to 1,000 feet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roobson napisał:
Szukam muzyków z którymi mogę założyć zespół grający black metal. Sam jestem gitarzystą i wokalistą w tych klimatach, gram również na klawiszach i czasem na perkusji. kontakt gg:7561803 tel 694348498
Kolego - pamiętaj o tym: http://wd1.photoblog.pl/np1/201101/34/83504790.jpg GROOOOOAAAARRRGRRHRGRGHLGHLGLLGHHL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...