Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BMW wbiło się w dom

Utworzony przez qazwsx, 13 marca 2008 r. o 14:47 Powrót do artykułu
Każdy teraz może sobie cwaniakować i wymyślać swoje zdanie. Jedno jest pewne: gdyby ten chłopak jechał zgodnie z przepisami, to nic nikomu by sę nie stało. Jak można obwiniać dziewczyny, że szły, a co miały frunąć? On dostał prawo jazy, gdyż udowodnił, że może poradzić sobie na drodze w każdej sytuacji. To, że szły nią dziewczyny to najmniejszy problem, jaki mógł się przytrafić. Chłopak nie jeździł ostrożnie. To jest przestroga dla wszystkich młodych kierowców. samochód to nie zabawka. Można przez swoją nieuwagę ponieść śmierć i innym odebrać życie. Rodzinie i przyjaciołom składam wyrazy współczucia. Szkoda chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ludzie!!! Zginął młody chłopak a wy o chałupach!! Ona dostanie spore odszkodowanie a on juz zycia nie odzyska... a w gimnazjum to powinni zrobic lekcje o zachowaniu sie na drodze bo nie kazdy pieszy wie ktora strona sie chodzi! Nie bede tu poruszac tematu gapiow ktorzy stali i nie dali nic zrobic bo to poprostu skandal ale kiedys ktos ich za to rozliczy. dla rodziny kondolencje ode mnie bo w takich chwilach liczy sie kazde wsparcie... czego nie rozumie janina K. ktora w swojej wypowiedzi a ni razu nie wyrazila slow otuchy dla bliskich zmarlego chlopaka. [*]
Ostatnio edytowany 14 marca 2008 r. o 16:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK... Najlepiej powiedzieć ze to wina tych dziewczyn... bo przecież każdy człowiek widząc samochód jadący z prędkością nie ważne czy to 100 czy 170 to od razu wchodzi na środek ulicy!! ;/ zal mi was... najlepiej tez je wyzwać od szmat i życzyć im śmierci... chłopak widząc je w ogóle powinien zwolnic a nie omijać przy takiej prędkości... i jeszcze przy takiej pogodzie... a one porostu znalazły sie w niewłaściwym miejscu i niewłaściwym czasie. Szczere wyrazy współczucia dla rodziny PS jak macie zamiar mnie wyzywać albo coś to sobie darujcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Wy ludzie doszukujecie się winnych? Myślicie że dziewczyny są winne? Co byście powiedziały gdyby one zginęły? Każdy w życiu popełnia błędy niektóre z nich są ostatnimi... A co do Pawła znałem go bardzo dobrze i jak wszyscy ubolewam po jego stracie ale wcale nie myślę że to był cwaniak, zmarłym ludziom trzeba oddać hołd czy byli oni dobrzy dla nas czy nie bo śmierć każdego czeka. A co do osoby "pogrążona w żalu znajoma" brak mi słów jak można tak napisać?? A gdyby one umarły a Paweł przeżył to samo byście powiedziały??? Jak tak można?? Najlepsze co teraz można zrobić to jak napisała moja poprzedniczka "weźmy różaniec i pomódlmy się za Pawła"... Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny Pawła... ON zawsze pozostanie w naszej pamięci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
28 napisał:
a wiec tak jezeli ktos namierzy mi ta osobe o nicku .znajoma.ktora mowi o mojej siostrzenicy szmata i chce ja zabic to dajcie mi znac sam ja przejade samochodem kur..
chetnie sama poznalabym twoja tozsamosc! myslisz ze jestes lepszy?? boje sie takich psycholi jak ty, co ty wyznajesz zasady hammurabiego?! wez sie czlowieku zimnej wody napij a jak nie pomoze to 2 razy bo w twoim przypadku to juz za pozno na leczenie z przykroscia stwierdzam ze ludzie tacy jak ty powinni byc zamykani profilaktycznie i daruj sobie na przyszlosc tego typu uwagi a z siostrzenica pocwicz zasady ruchu drogowego i bezpiecznego poruszania sie w miejscach publicznych RIP Andrzej P.J.D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kim to mowisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma. napisz cos bo juz nie moge sie doczekac kiedy poznamy sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanówcie sie co wy sobą reprezentujecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI ŻAL MI WAS !! naprawde czytając to forum utwierdzam się w przekonaniu że na tej ziemi już nie ma normalnych pożądnych ludzi!! Andrzej był miłym, fajnym chłopakiem... mogło by być wiecej takich osób jak on na tym świecie!! napisaliście że niby z niego cwaniaczek POPATRZCIE NA SIEBIE!! w niedzielsikach duuuzo cwaniaków ale co jak co ON TAKI NIE BYŁ!! TRUMNA ZACIASNA, ZBYT MAŁA BY POMIEŚCIĆ TO, CO W NASZYCH SERCACH ZOSTAŁO... ANDRZEJ JESTEŚMY Z TOBĄ [*] ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wy widzicie co wy robicie??robicie pośmiewisko z tego chłopaka??taka radość wam sprawia kłócenie sie i szukanie winnego??heh moglibyście miec więcej szacunku dla niego i jego śmierci.Naprawde to nie jest temat do takich dziwnych i kontrowersyjnych spekulacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS. ŚMIERĆ ANDRZEJA JEST TRAGEDIĄ CZY WY NIE MACIE CHOCIAŻ TROCHE WSPÓŁCZUCIA W SOBIE?? czy NIE RUSZYŁA WAS ŚMIERĆ MŁODEGO CHŁOPAKA KTÓRY MIAŁ CAŁE ŻYCIE PRZED SOBĄ?? jaki widać tylko nie licznych i to jest SMUTNE bardzo smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja czekam na znajoma napisz cos o sobie obiecuje ci ze jak tylko sie dowiem kim jestes to te lzy wylane przez edyte wyjda ci bokiem obiecuje to ze wiecej takiego czegos nie napiszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zrobcie mi przyjemnosc i dajcie mi namiary do tej z gory dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
28 napisał:
ludzie zrobcie mi przyjemnosc i dajcie mi namiary do tej z gory dziekuje
admin zrob mi przyjemnosc i zablokuj tego z gory 28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajdz sobie inne miejsce na tego typu wyzwiska bo naprawde nie wypada,
Ostatnio edytowany 18 marca 2008 r. o 12:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesniakiem jak wiesniakiem ale mam troche rozumu a ty w glowie juz nic nie masz jak wypisujesz takie durnoty. znasz juz moje imie i nazwisko no to teraz czekam na ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy tu piszecie oskarżacie jakieś niewinne dziewczyny które znalazły sie w złym miejscu i złym czasie Tak naprawdę to chyba nikt nie widział co sie stało na własne oczy ale każdy ma coś do powiedzenia!!!!! ON JUŻ NIE ŻYJE DAJCIE MU SPOCZYWAĆ W SPOKOJU!! ANDRZEJ- NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boze... wspolczuje dziewczynom, ze tak je oczerniacie, wspolczuje chlopakowi, rodzinie, znajomym.. wiem ze to nic nie zmieni.. prosba do "ludzi" ktorzy pisza na forum: Jak sie domyslam nikt z was nie byl swiadkiem tego wypadku, no moze nieliczni... Skoro nie widzieliscie wypadku, to po co zmyslacie, i piszecie plotki? Ja tez nie widzialam wypadku, i nie komentuje go, wy tez nie musicie, bo nic zmienia wasze "wersje wypaku" mozecie zostawic je dla siebie.. [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wszystko widzialam i wiem jak naprawde bylo, a na temat osob co nic nie widzialy a mają najwiecej do powiedzenia nie bede sie tutaj wypowiadac! bo nikt nie wie co teraz ja czuje i moje koleżanki bo uwierzcie że jest nam trudno! powiem tylko ze szłysmy po lewej stronie i zeszłysmy aż na trawe! bo jaki mądry czlowiek by nie zszedl jak z daleka bylo widac i slychac jak szybko jedzie! i nie robiłysmy odrazu sensacji tylko wzywałysmy pomoc! dziekuje Bogu za ocalenie i modle sie za Andrzeja [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanowcie sie co piszecie, zanim dacie jaki kolwiek komentarz w tego typu sprawie. To nie jest pora aby szukac winnych. I glupota jest zyczenie smierci komu kolwiek!!!! Wy sobie nie wyobrazacie nawet co czuje teraz rodzina. A te dziewczyny widzialy na wlasne oczy jak umiera ich kolega. I napenwo czuja sie o wiele gorzej niz ci co wydaje im sie, ze wiedza o tym wszystko. To nie jest ich winaa!!!!!!!!!! I nie mam pojecia jak mozecie tak pisac. Nie jest rozwiazaniem zrzucenie na 15-letnie dziewczyny winy, ktora bedzie ciazyc na nich przez cale zycie. One mogly zginac! ANDRZEJ [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...