Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BMW wbiło się w dom

Utworzony przez qazwsx, 13 marca 2008 r. o 14:47 Powrót do artykułu
:( napisał:
Zastanowcie sie co piszecie, zanim dacie jaki kolwiek komentarz w tego typu sprawie. To nie jest pora aby szukac winnych. I glupota jest zyczenie smierci komu kolwiek!!!! Wy sobie nie wyobrazacie nawet co czuje teraz rodzina. A te dziewczyny widzialy na wlasne oczy jak umiera ich kolega. I napenwo czuja sie o wiele gorzej niz ci co wydaje im sie, ze wiedza o tym wszystko. To nie jest ich winaa!!!!!!!!!! I nie mam pojecia jak mozecie tak pisac. Nie jest rozwiazaniem zrzucenie na 15-letnie dziewczyny winy, ktora bedzie ciazyc na nich przez cale zycie. One mogly zginac! ANDRZEJ [*][*]
ZGADZAM SIE Z TOBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodam jeszcze że nie mam zamiaru sie tutaj z nikim wyzywac bo nie bede sie zniżać do poziomu tej osoby co pisała o nas takie rzeczy i zyczyła smierci. ta osoba moim zdaniem nie umie sie zachowac na forum i w ogole (bo juz wiem kto to jest! takze niczego nie ukryjesz tutaj!!!) i zamiast wziąć różaniec do ręki to wypisuje takie słowa! ale ciekawe czy zastanowiła sie nad tym co pisze i że to może nas urazić bo nie dość ze widziałyśmy ten wypadek na wlasne oczy i te ostatnie chwile Andrzeja to jeszcze padają w stosunku do nas takie słowa! ciekawe jak ty bys sie czuła na moim miejscu?!! nawet nie wiesz jak to boli! ;( i nie masz odwagi napisać swojego imienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich tutaj,którzy odwiedzili to forum. No ładnie ładnie Andrzejowi nic nie zwroci życia. Znałam go,mądry chłopak był i przystojny... :( Zabrakło mu trochę rozsądku,bo na Niedzieliskach taka jazda nie mogła nie skończyć sie źle. Dużo dzieci,młodzieży,ale także starszych porusza się po drodze i to chyba normalne. Żadna wina nikomu nie pomoże,tym bardziej,że winny zginął. Nie oszukujmy się jechał ze zbyt dużą prędkością,a deszcz wtedy jeszcze nie padał. ! Czy w tym wszytskim najważniejsze jest to że coś się stało z domem ? Kupę kasy będzie miala babka! A tu chodzi o ludzkie zycie i zal w sercach rodziny,a przede wszytskim zal w sercach owych dziewczyn,ktore po odwroceniu glowy widzialy kolejno uderzenia w slup i dom.! Wzywały pomocy najpierw,a nie panikowały. Ludzi mnostwo wyszlo i kazdy wielkie spekulacje jak to bylo(po co sie gapic ? ;/) a tylko one wiedza naprawde i to wszytsko czyli prawde przekazaly policji. Idąc na chór kościelny nie przeszło im na myśl ze on umrze,tym bardziej nie rozpoznajac na poczatku auta i ofiary. Po próbie dowiedziały się,że to Andrzej,ten z ktorym razem się bawiły chodziły do szkoły. Szok i tyle dla nich . Wiem,co czują one wiem doskonale bo dwie to moje kolezanki z klasy,trzecia tez znam ze szkoły. Widze co przezywaja serce sie kraje kazde wspomnienie to wybuch placzu ! Ludzie zastanowcie sie uraz na cale zycie a wy sie bluzgacie. Zreszta jesli sie nie lubicie to nie musicie robic plot i to w dodatku po bardzo dziecinnemu. One w niczym nie zawiniły,zabrakło rozwagi Andrzeja.Ciesze się,ze one zyja ze zeszly na trawe bo kilkadziesiat centymetrow i Edytke by zaczepil. Jestem z Tobą kochanie :*:*:* Zreszta z Wami też. Rodziny nie znalam ale bardzo mi przykro. On w waszych sercach na zawsze pozostanie usmiechniety. Chcialabym takze wspomniec o najblizszych przyjaciolach o moim koledze z klasy ktory rowniez to bardzo przezywa... Po prostu serce placze jak patrze na nich wszystkich. Musicie wytrzymac. Pamiec pozostaje Andrzejku [*] Albo wolałeś Pawle. i jeszcze raz powtarzam dziewczyny nie klamia nie mialyby nawet na to sily i dajcie im spokoj juz.! One sa porzadne. ! i chce przekazac ze to co sie w tym roku dzieje w naszych okolicach powinno dac duzo do myslenia. Adrian[*] Madzia [*] a teraz Andrzej. [*] Pomyslcie nad tym w czym tkwi problem...Bo to co Bóg nam dał trzeba szanować. Czyli przede wszystkim życie. Bierzcie do reki rozaniec i modlcie sie o pokoj jego duszy... :( i reszty ofiar [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelina napisał:
Zabrakło mu trochę rozsądku,bo na Niedzieliskach taka jazda nie mogła nie skończyć sie źle. Dużo dzieci,młodzieży,ale także starszych porusza się po drodze i to chyba normalne. Żadna wina nikomu nie pomoże,tym bardziej,że winny zginął. Nie oszukujmy się jechał ze zbyt dużą prędkością,
dokładnie tak pisałem!! ja go nie obrazałem!! tylko stwierdzałem fakty! znałem go 6 lat!! od gimnazjum. szkoda go ale ma za swoje kto normalny tyle jeżdzi po niedzieliskach?? niech sie ludzie cieszą ze nikogo nie zabił!! bo to był potencjalny morderca. dobrze ze nikogo nie zabrał ze sobą! a ten lamus co mi grozi niech poda nazwisko i niech nie przyjezdza na wielącze!! szczyl je***y! niby wasz kolega zginął a wy plujecie na każdego błotem!! szkoda andrzeja ale jak by jezdził ostroznie to by żył! a te dziewczyn ze szły nie po tej stronie!! to chciałem powiedzieć ze na niedzieliskach ludzie chodzą jak chcą!! zostawcie je!! ile razy jechałem tamtedy ludzie chodzili środkiem drogi!!! jak pisałem taka jazda po niedzieliskach to szczyt głupoty! chciał zacwaniakować/popisać sie przed znajomymi którzy stali pewnie na poboczy bo zawsze tam ktoś stoi. i sie popisał ze zapamiętają go do konca zycia [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś jest pogrzeb Andrzeja o 12.30 postarajmy sie jak najliczniej w nim uczestniczyć Odszedłeś a w naszych sercach pozostawiłeś smutek i żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ZWALAJCIE NA NIKOGO WINY !!! tak miało byc tak chciał Bóg!!! takie było przeznacznie dla Andrzeja więc bedzie najlepiej jak tym komentarzem zamkne forum DOWIDZENIA !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wzywaly pomocy krzyczac a kazda z nich ma przeciez telefon i mogla zadzwonic zawsze by przyjechali te 3 min wczesniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był mój najlepszy kumpel !! Najszczersze kondolencje dla przyjaciół i rodziny !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Tak wzywaly pomocy krzyczac a kazda z nich ma przeciez telefon i mogla zadzwonic zawsze by przyjechali te 3 min wczesniej!!
wyobraź sobie ze dzwoniły od samego początku ale był numer zajety, to była ich pierwsza reakcja! a w miedzy czasie krzyknely zeby ktos wyszedł, bo nikogo nie było na szosie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Tak wzywaly pomocy krzyczac a kazda z nich ma przeciez telefon i mogla zadzwonic zawsze by przyjechali te 3 min wczesniej!!
Sory bardzo pomoc w znaczeniu najpierw telefony na pogotowie!! Dzwonily bylo ciagle zajete !!!!!!!!!!!!! Dopiero pozniej krzyczaly,bo chcialy mu pomoc jak najszybciej ...Ludzie zastanowcie sie... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewazne czy to 3 minuty wczesniej czy pozniej i tak nie mial szans na przezycie, bo przy takiej predkosci jest to niemozliwe. obrazenia jego czaszki byly tak silne ze nie bylo szans na uratowanie jego zycia. sam wiem jak bylo bo pytalem ratownika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie... Tak pierdzielicie trzy po trzy, że aż żal dupę ściska. Piszecie, że to dziewczyn wina, potem że Andrzeja, jeszcze później, że to wszystkich wina... A może to wina babki, bo dom akurat tam miała? Robicie z tego wielką aferę. Przecież każdy mądry człowiek wie, że zderzenie ze słupem, następnie z domem nie mogło się skończyć dobrze. Z relacji naocznego świadka, który był na miejscu zaraz po katastrofie wiadomo, że wskazówka prędkościomierza zatrzymała się na 160 km/h. Więc o czym wy dyskutujecie? Żal mi was... Szkoda mi jedynie dziewczyn, bo wszystko to widziały. Dzięki Bogu nic im się nie stało, a przez brawurę Andrzeja mogło być inaczej. Cieszmy się tym, że nie wydarzyła się większa tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzieeee!!! Myślcie, to nie boli! Zastanówcie się nad swoim życiem. "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień" Wszyscy we wszystkich rzucacie a kim sami jesteście? Co sobą reprezentujecie? Dajcie żyć dziewczynom i pozwólcie Andrzejowi spoczywać w pokoju. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a poza tym jakby szły złą stroną to dlaczego Andrzej miałby je wymijać?? a przecież wiadomo ze chciał je wyminąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie do cholery spokoj tym dziewczynom! one tez cierpia jak my wszyscy i bedziemy cierpiec prze te glupie komentarze jeszcze bardziej! i skonczcie pisac juz na tym forum! Andrzej nie zyje...mogl zyc ;( ale niestety stalo sie. to ze bedziecie sie klocic tutaj czyja to racja i czyja wina to mu zycia w ten sposob nie wrocicie!!! OPAMIETAJCIE SIE! Tutaj kazdy byl winny po trochu ale widocznie [*] ANDRZEJ mial tak pisane:( nie piszmy juz wiecej tutaj ,oddajmy hołd [*]ANDRZEJOWI , niech spoczywa chlopak w pokoju! bo byl dobrym czlowiekiem,dobrm bratem,dobrym synem i dobrym kolega! Zamiast siedziec tutaj i pisac to pomodl sie za niego! na koniec wyrazy wspolczucia dla wszystkich bo wszyscy cierpia ze jego juz nie ma, ale w szczegolnosci dla rodziny i przyjaciol (Dominika,Tomka i Krzyśka) zeby dali rade bo im jest najciezej:( [*] Andrzej Zawsze Bedziesz W Naszych Sercach i Na Zawsze Z Nami,Zawsze Blisko Nas! ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://youtube.com/watch?v=aVADFMg1vlY&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze naprawde wspolczuje ludziom ktorzy nawet umarlego sie czepiaja i nie pozwola mu odejsc w spokoju tylko rozgrzebuja to czego sie juz nie wroci i takie gdybanie to juz teraz nic nie pomoze... moze i jego wina ze za szybko jechal moze i wina dziewczyn ze nie szly poboczem ale tak naprawde jak nie wiecie jak bylo tylko opieracie sie na tym co uslyszeliscie to chociaz durnot nie gadajcie... i ze mial taki samochod to nie znaczy ze juz cwaniak czy cos;/;/ moze podobala mu sie ta marka;/ to co juz cwaniak....bez przesady kretynie ty o takim samochodzie to pewnie pomarzyc mozesz i zazdrosc przez ciebie przemawia i bedziesz do jego przeszlosci z brudnymi butami wchodzil... a ta babcia niech sie nie zesra ze strachu przypadkiem chlopak zgina a ta sie przejmuje domem ktory jej moga zalatac... i zeby jej nie wywialo przypadkiem takie wichury w tych okolicach straszne panuja...;/ bez przesady.... specjalnie w jej dom nie kierowal....;/ a tak wogole to zgadzam sie ze zamiast siedziec i pisac durnoty to ci co powinni niech sie pomodla za niego to mu sie bardziej teraz przyda a ci co maja pisac glupoty niech lepiej zajma sie czyms innym kretynie jeden z drugim pomyslales moze jak bedzie sie czul ktos z rodziny jak przeczyta jak piszesz o jego bracie czy synu... w takich chwilach chcesz jeszcze im dokopac.... pomysl sobie jakby to tak o twoim bracie ktos pisal durniu.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie powinnisice juz tego komentowac zamknijcie juz ten temat najlepsze co mozecie zrobic to sie za niego pomódlcie wyrazy współczucia dla rodziny przyjaciół i znajomych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOżE DAJCIE JUZ SPOKóJ...............żYCIA NIE WRóCICIE ANDRZEJOWI........POMóDLCIE SIE NAJLEPIEJ.....WIEM JAK TO JEST BO JUZ COS PODOBNEGO PRZRZYłEM...........UWIEZCIE MI ..NIE JEST łATWO.....A TO GADANIE NIC NIE DA TO NIE BYłA NICZYJA WINA........POPROSTU TAK CHCIAł BóG TAK CHCIAł LOS.........POMYśLCIE KILKA RAZY ZANIM NAPISZECIE LUDZIE ZASTANóWCIE SIE ...CZY WY NIE MACIE uczuć CI CO PISZą CZYJA TO WINA?? POMYśLCIE CO CZUJE RODZINA NO!!!!!!.......TO JEST SMUTNA HISTORIA .......... DAJCIE ANDRZEJOWI [*] SPOKóJ ....BóG JUZ WIE CO Z NIM ZROBIC.....BO TO CO JUZ PISZECIE TO SIę W GłOWIE NIE MIEśCI!!! ODSZEDł DOBRY CZłOWIEK A WY JESZCZE SIE CZEPIACIE CZYJA TO WINA.......EHHH PRZYKRO MI JEST CZYTAC TAKIE KOMENTARZE.......P.J.D [+][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...