Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BRAK CHODNIKOW!

Utworzony przez mieszkanka, 24 listopada 2010 r. o 19:13
W dzisiejszych czasach zeby nie bylo chodnikow... A jeszcze niedawno mowilam, ze dojdzie do tragedii, to moze wtedy wladze pomysla. Szkoda, ze taka cene musiala zaplacic ta rodzina. Jak dzieci maja chodzic do szkoly Panie Wojcie? Czy naprawde nie dalo sie tego uniknac? Mysle, ze to powinno dac do myslenia nam wszystkim i moze to wlasnie ten moment by zmienic wladze i dac szanse komu innemu? Ja te szanse dam, juz za tydzien! Pomyslcie, to przeciez dla nas wszystkich, a zmieniac warto, bo uwazam, ze w naszej gminie moze byc juz tylko lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem... Staram się być bezstronny-ale moim zdaniem piesi CZĘSTO sami prowokują tragedię na drodze! Nie raz byłem i nadal jestem pieszym-ale gdy nadjeżdża samochód,to uciekam na bok-nawet i w śnieg na pobocze,jeśli to zima. Natomiast nie raz jadę/kieruję samochodem-a piesi nie ustępują z drogi i trzeba ich omijać-w przypadku mnie(jako kierowcy)to mają szczęście,bo jestem ostrożnym kierowcą-ale niestety nie wszyscy kierowcy są ostrożni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka napisał:
W dzisiejszych czasach zeby nie bylo chodnikow... A jeszcze niedawno mowilam, ze dojdzie do tragedii, to moze wtedy wladze pomysla. Szkoda, ze taka cene musiala zaplacic ta rodzina. Jak dzieci maja chodzic do szkoly Panie Wojcie? Czy naprawde nie dalo sie tego uniknac? Mysle, ze to powinno dac do myslenia nam wszystkim i moze to wlasnie ten moment by zmienic wladze i dac szanse komu innemu? Ja te szanse dam, juz za tydzien! Pomyslcie, to przeciez dla nas wszystkich, a zmieniac warto, bo uwazam, ze w naszej gminie moze byc juz tylko lepiej.
Naiwna kobieto! -nie wiesz o co tu chodzi w tych Wyborach? Chodzi w nich o to,że idzie zima i trwa walka o "ciepłe stołki"-a nie o Twoje dobro i chodniki,itp. Ot co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
Naiwna kobieto! -nie wiesz o co tu chodzi w tych Wyborach? Chodzi w nich o to,że idzie zima i trwa walka o "ciepłe stołki"-a nie o Twoje dobro i chodniki,itp. Ot co!
No wlasnie takie podejscie nie zmieni niczego. A skoro gorzej nie bedzie, czyz nie warto zaryzykowac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje, nie wszyscy kierowcy sa ostrozni i nie wszyscy piesi maja wyobraznie, ale upieram sie przy tych chodnikach, bo gdyby byly, to ta dwojka ludzi mialaby szanse...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...