Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Browar w Zwierzyńcu wciąż bez gospodarza

Utworzony przez pifosz, 21 września 2012 r. o 17:10 Powrót do artykułu
ciechan powinien warzyć piwo,jest to najlepsze piwo w polsce,perła boi się konkurencji,musiała by podnieść jakość piwa,bez konkurencji warzy pomyje,czreśniaki i tak je wypiją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba oczywiste ze ocenia sie doświadczenie podmiotu, który składa ofertę, skoro spółka prowadzi działalność związaną z piwem od 2007 roku to jest to fakt, ma doświadczenie jakie ma - nie mniej nie wiecej tylko 5 lat. ja mam teraz 27 i jestem prawnikiem lat 2 lata temu kupiłem budynek w którym kiedyś przez 20 lat była kancelaria i tam prowadzę działanosc prawniczą to czy to oznacza że mam 2 lata doświadczenia czy 22 lata? odpowiedz chyba jest oczywista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pifosz napisał:
ciechan powinien warzyć piwo,jest to najlepsze piwo w polsce,perła boi się konkurencji,musiała by podnieść jakość piwa,bez konkurencji warzy pomyje,czreśniaki i tak je wypiją.
perła już od dawna "produkuje" piwo, ostatnio nawet fajne baniaki postawiła w tym celu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej niech wejdzie obcy browar w region, jak perła straci sprzedaż( w co wątpię)ludzie prace a później dziwią sie że jest bezrobocie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=271771 chcesz zarabiać za siedzenie na necie niezłą kaskę> To rejestrować sie proszę ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
to chyba oczywiste ze ocenia sie doświadczenie podmiotu, który składa ofertę, skoro spółka prowadzi działalność związaną z piwem od 2007 roku to jest to fakt, ma doświadczenie jakie ma - nie mniej nie wiecej tylko 5 lat. ja mam teraz 27 i jestem prawnikiem lat 2 lata temu kupiłem budynek w którym kiedyś przez 20 lat była kancelaria i tam prowadzę działanosc prawniczą to czy to oznacza że mam 2 lata doświadczenia czy 22 lata? odpowiedz chyba jest oczywista.
Tomasz obecny właściciel Ciechana zarządza fabryką od przeszło 10 lat, jest to niezmiennie ta sama osoba, a to, jakie struktury buduje dla swojej fabryki nie powinno mieć znaczenia. Po 2 właściciel Ciechana przez 10 lat uruchomił 2 browary, a Perła? Zacznijmy od tego, że zamknęła Zwierzyniec... O jakim więc doświadczeniu mówimy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...