Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brutalne morderstwo w Turobinie: \"Zabili go siekierą\"

Utworzony przez purple_21, 24 lutego 2011 r. o 13:18 Powrót do artykułu
a tysiaca dzialek suszu tam nie bylo? wydaje mi sie ze tylko po paru dzialkach suszu mozna w ten sposob kogos zamordowac :`(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety te postzamojskie wichury (Turobin, Żółkiewka i inne) to siedliska patologii, mało kto tam nie siedział w pierdlu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne... ale korba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest to siedlisko patologii, patologia jest w pojedynczych rodzinach i jest Wszędzie niektórzy z nich wyrośli na lepszych ludzi .... ale już tam nie mieszkają bliskie miejsce ale smutne czasem, ale ludzie na wsi - prości wspaniali ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad mozesz wiedzie czy Turobin to siedlisko patoligi skoro nawet nie wiesz gdzie to jest! może i widziałęś Turobin ale na mapie! wyobraz sobie że jestem z okolic i jeszcze nie siedziałem w pierdlu! ani ja ani nikt z moich znajomych... wiadomo jak wszedzie są ludzie z marginesu społecznego i własnie w tej systuacji ten margines sie pokazał... straszne jest to co sie stało ale nie obwiniaj całej okolicy Zamościa za to! moze mi jeszcze powiesz że całe województwo lubelskie to slamsy?? i patologia?? bo jak sie moga dziac takie rzeczy?? puknij sie człowieku w głowe i zastanów 2 razy zanim cos powiesz na temat na który nie masz zielonego pojecia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaos napisał:
niestety te postzamojskie wichury (Turobin, Żółkiewka i inne) to siedliska patologii, mało kto tam nie siedział w pierdlu...
To twoje pisanie to czysta patologia.Kiedy wyszedłeś z mamra ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaos napisał:
niestety te postzamojskie wichury (Turobin, Żółkiewka i inne) to siedliska patologii, mało kto tam nie siedział w pierdlu...
licz się ze słowami prostaku z miasta, ja stamtąd jestem. mieszka tam wielu mądrych ludzi a nie takie buraki z miasta które za grosz kultury i wychowania nie mają bo im PO i telewizja zrobiła wodę z mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem Turobina. Potwierdzam, że to JEST siedlisko patologii. Efekt systematycznego rugowania inteligencji i szlachty od Powstania Styczniowego począwszy. Dzisiaj z tego dumnego miasta pozostał wiejski grajdołek pełen biedy, głupoty, zacofania i realnie działającego zła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J###ć policje pozdrowienia z turobina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety z Turobina śmieją się co najmniej w całym powiecie i jest utożsamiany z patologią i idiotyzmem. Niestety nie raz tego doświadczyłem na własnej skórze a wszystko przez słowo Turobin w adresie zamieszkania. To co się stało zawdzięczamy hołocie mającej wodę w mózgu. Jednego mniej na 15 lat - fakt, że to szczyl, ale może przez to reszta się ogarnie i zastanowi, że życie to nie film. Zgrywają "uliczników" zamiast zastanowić się jak otrzepać się z gó***na i wziąć się do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
J###ć policje pozdrowienia z turobina
Dzieciaczku otrzyj wąsy z mleka, bo Ci na klawiaturę kapnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam osobiscie sprawce tego morderstwa. Owszem, lubial sie bic i cos wypic... ale co d tego? takie wartosci wyniusl z domu... a w okolicy wszyscy ta rodzine znaja. zapewne wiekszosc z was dobrze go pamieta z rampy i zapewne szybko nie zapomni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak na niego wołali ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy powinni tak zrobić to może to zadu... w końcu zginęło by z mapy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaksa napisał:
Jestem mieszkańcem Turobina. Potwierdzam, że to JEST siedlisko patologii. Efekt systematycznego rugowania inteligencji i szlachty od Powstania Styczniowego począwszy. Dzisiaj z tego dumnego miasta pozostał wiejski grajdołek pełen biedy, głupoty, zacofania i realnie działającego zła.
zapewne oceniesz innych po swoim przykładzie- żałosne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grz napisał:
Niestety z Turobina śmieją się co najmniej w całym powiecie i jest utożsamiany z patologią i idiotyzmem. Niestety nie raz tego doświadczyłem na własnej skórze a wszystko przez słowo Turobin w adresie zamieszkania. To co się stało zawdzięczamy hołocie mającej wodę w mózgu. Jednego mniej na 15 lat - fakt, że to szczyl, ale może przez to reszta się ogarnie i zastanowi, że życie to nie film. Zgrywają "uliczników" zamiast zastanowić się jak otrzepać się z gó***na i wziąć się do roboty.
Szczera prawda przez takich buraków cierpią wszyscy mieszkańcy!!! I co z tego, że posiedzi w tym więzieniu- jedzenie dostanie, telewizor, internet... nie tak to powinno wyglądać! Za takich frajerów my płacimy podatki!!! Kule do nogi mu przypiąć i ulice niech zamiata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też go znałem osobiście i moim zdaniem dobrze że go w końcu zamkną bo co on wyprawiał to było już nie do pomyslenia... ale teraz już przegiął pale i moim zdaniem on już powinien dawno siedzieć........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"DOBIJAJĄ WATAHĘ,OBDZIERAJĄ ZE SKÓRY" a co ? młodzież się bawi ,a że z dobrego domu to dostaną po dwa lata w zawiasach.W przypadku surowszego wyroku ujmie się za nimi Bodnar ze Środą i też będzie PO sprawie Tylko kompletny ślepiec,na dodatek z uszkodzonym słuchem nie widzi co się dzieje...tylko do czego to zmierza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abc napisał:
Dzieciaczku otrzyj wąsy z mleka, bo Ci na klawiaturę kapnie
On ma wąsy ? ja widziałem.że tylko szpik mu wisi ,który to od czasu do czasu rękawem wyciera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
purple_21 napisał:
a tysiaca dzialek suszu tam nie bylo? wydaje mi sie ze tylko po paru dzialkach suszu mozna w ten sposob kogos zamordowac :`(
Czego nie było??? Chyba twoi starzy byli po paru działkach "suszu" (cokolwiek to jest) jak cię robili! Zapal i zobacz czy będziesz miał takie pomysły matole!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...