Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brutalne morderstwo w Turobinie: \"Zabili go siekierą\"

Utworzony przez purple_21, 24 lutego 2011 r. o 13:18 Powrót do artykułu
Don P... napisał:
Od patologa to sie odpier...cie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don P... napisał:
Od patologa to sie odpier...cie.
Potwierdzam!!! On NAPEWNO, nie ma nic wspólnego z tym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już temu spokój,znam Damiana bardzo dobrze i nie pozwolę Go tak obrażać, wy nic nie wiecie! nic! Mimo tego zawsze będzie dla mnie taki jak dawniej... nie wierzę że On zabił. Damian nie skrzywdziłby nikogo napewno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc to tak naprawdę wiecie wszystko z plotek, a słyszałem, tyle wersji, że co inna to lepsza... Nic nie wiecie co się stało, a każdy taki mądry. Jak tyle wiecie to idźcie na policje i powiedzcie te swoje "bajki"... Tak naprawdę co tam się stało wie tylko morderca. A te wasze wersje, są żałosne... Oczywiście jeden durny coś powie, a reszta powtarza... A co do, że Turobin jest patologią w to się nie zgodzę... Jeżeli oceniacie to po jednym zdarzeniu, które się tu stało to jesteście dla mnie zerami. W każdym mieście są osoby które lubią zajrzeć do butelki, ale nie oceniajcie przez te osoby, inne osoby mieszkające w tym mieście. Mówicie, że śmieją się z Turobina, ale tak naprawdę nigdy tam nie byli, a są na tyle głupie te osoby, że powtarzają brednie innych osób. Wystarczy jeden głupi by coś powiedział, by cała reszta baranów to powtarzała. A co do tego nauczyciela to zostawię to bez komentarza... I tak będziecie gadać o tym swoje bajki, jeszcze bardziej je ubarwiając. Tylko co wam dają te wasze opowiadania? Nic, nie widzieliście tego, nie gadajcie głupot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sądzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal niektórych tutaj napisał:
Szczerze mówiąc to tak naprawdę wiecie wszystko z plotek, a słyszałem, tyle wersji, że co inna to lepsza... Nic nie wiecie co się stało, a każdy taki mądry. Jak tyle wiecie to idźcie na policje i powiedzcie te swoje "bajki"... Tak naprawdę co tam się stało wie tylko morderca. A te wasze wersje, są żałosne... Oczywiście jeden durny coś powie, a reszta powtarza... A co do, że Turobin jest patologią w to się nie zgodzę... Jeżeli oceniacie to po jednym zdarzeniu, które się tu stało to jesteście dla mnie zerami. W każdym mieście są osoby które lubią zajrzeć do butelki, ale nie oceniajcie przez te osoby, inne osoby mieszkające w tym mieście. Mówicie, że śmieją się z Turobina, ale tak naprawdę nigdy tam nie byli, a są na tyle głupie te osoby, że powtarzają brednie innych osób. Wystarczy jeden głupi by coś powiedział, by cała reszta baranów to powtarzała. A co do tego nauczyciela to zostawię to bez komentarza... I tak będziecie gadać o tym swoje bajki, jeszcze bardziej je ubarwiając. Tylko co wam dają te wasze opowiadania? Nic, nie widzieliście tego, nie gadajcie głupot!
Mieście... To żeś se kur*&^a miasto znalazł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrz Komu Ufasz... napisał:
Dajcie już temu spokój,znam Damiana bardzo dobrze i nie pozwolę Go tak obrażać, wy nic nie wiecie! nic! Mimo tego zawsze będzie dla mnie taki jak dawniej... nie wierzę że On zabił. Damian nie skrzywdziłby nikogo napewno!
weź dzieciuchu powiedz rodzicom żeby ci internet odłączyli. on zabił człowieka, ty chyba nie wiesz co to znaczy. on jest morderca i jego miejsce jest w więzieniu. ciesz sie zasrany bachorze, ze akurat ciebie nie zabił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojnoejnoweź napisał:
weź dzieciuchu powiedz rodzicom żeby ci internet odłączyli. on zabił człowieka, ty chyba nie wiesz co to znaczy. on jest morderca i jego miejsce jest w więzieniu. ciesz sie zasrany bachorze, ze akurat ciebie nie zabił.
Popieram...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G napisał:
Mieście... To żeś se kur*&^a miasto znalazł...
dobre...dobre.... miasto ?????????? ooo kur** nie wiedziałam powinni to siedlisko kurestw** itp... zniszczyć raz na zawsze razem z tymi szmatam** itp... (którzy z tąd wyjechali) szkoda ze nie zginą "ci" co powinni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa! ty nic nie wiesz prostaku nic! Żal mi cię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dziewczyno kim jesteś ale nasrane masz we łbie. Zrób to samo co on to będzie Ci jeszcze bliższy. Razem w pierdlu będzie wam razniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrz Komu Ufasz... napisał:
Dajcie już temu spokój,znam Damiana bardzo dobrzei nie pozwolę Go tak obrażać, wy nic nie wiecie! nic!Mimo tego zawsze będzie dla mnie taki jak dawniej...nie wierzę że On zabił. Damian nie skrzywdziłby nikogo napewno!
~Patrz Komu Ufasz...~ takie pytanie do Ciebie mam.. kim Ty jestes, ze mowisz ze go tak dobrze znasz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Patrz Komu Ufasz...~ takie pytanie do Ciebie mam... kim Ty jestes, ze mowisz ze go tak dobrze znasz,ze napewno tego nie zrobil??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrz Komu Ufasz to chyba ta sama gówniara co na forum gazety biłgorajskiej tak zawzięcie broni tego Hansa i podaje się za niejaką Shazę. Jedno jest pewne, Hans i tak zgnije w pierdlu oraz gówno obchodzi mnie to jakie miał dzieciństwo, jak się z tym teraz czuje itp. Dla ludzi w jego wieku jest tyle różnych dróg które mogą wybrać bez względu na to z jakich rodzin pochodzą. Żałuje że temu Hansowi nie nawpier***ałem jak miałem okazję, niestety siekiery nie miałem pod ręką ale za to był trzonek bez topora A tobie Shaza współczuję siana w tej twojej głupiej łepetynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dudas napisał:
Patrz Komu Ufasz to chyba ta sama gówniara co na forum gazety biłgorajskiej tak zawzięcie broni tego Hansa i podaje się za niejaką Shazę. Jedno jest pewne, Hans i tak zgnije w pierdlu oraz gówno obchodzi mnie to jakie miał dzieciństwo, jak się z tym teraz czuje itp. Dla ludzi w jego wieku jest tyle różnych dróg które mogą wybrać bez względu na to z jakich rodzin pochodzą. Żałuje że temu Hansowi nie nawpier***ałem jak miałem okazję, niestety siekiery nie miałem pod ręką ale za to był trzonek bez topora A tobie Shaza współczuję siana w tej twojej głupiej łepetynie.
To było dobrrrrre!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaksa napisał:
Jestem mieszkańcem Turobina. Potwierdzam, że to JEST siedlisko patologii. Efekt systematycznego rugowania inteligencji i szlachty od Powstania Styczniowego począwszy. Dzisiaj z tego dumnego miasta pozostał wiejski grajdołek pełen biedy, głupoty, zacofania i realnie działającego zła.
popieram tez tam mieszkam miasteczko pełne dewot idiotek dorobkiewiczów patologii zlodzieji ktorzy pozakladali smieszne firmy itd na szczescie ja stad nie pochodze :) kiedys w przychodni kobietka sie wypowiedziala bardzo madrze ze hitler nie dokonczyl sprawy miasto zydow dawnych zydów itd szkoda słow )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kikka napisał:
popieram tez tam mieszkam miasteczko pełne dewot idiotek dorobkiewiczów patologii zlodzieji ktorzy pozakladali smieszne firmy itd na szczescie ja stad nie pochodze :) kiedys w przychodni kobietka sie wypowiedziala bardzo madrze ze hitler nie dokonczyl sprawy miasto zydow dawnych zydów itd szkoda słow )
a co lepsze meta na mecie ludzie zachlewaja sie na ulicach pija gdzie popadnie melin tysiace a dzielnicowi jak nic nie robili tak nie robia mimo ze wiedza o słynnych matach w Turobinie pozdro dla dzielnicowych z tutejszego miasteczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krajan napisał:
Jestem byłym mieszkańcem Turobina,jak czytam tych idiotów co tak piszą,to zastanawiam się z kąd oni pochodzą.Panowie eksperci podajcie swoje miejscowość.
a ja mieszkam tu od niedawna i jestem przerazony gdzie ja zamieszkalem z dziecmi i rodzina jezeli naprawde mowia zle o ludziach stad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realistka napisał:
Twój mózg też nie funkcjonuje najlepiej gdyż tak światłej osobie nie przystoi pisać z błędami ortograficznymi.ZAPAMIĘTAJ!-zaHarowany,lekaRZ. Jeśli chodzi o proboszcza słyszałam o Nim same superlatywy.Tak więc ile osób tyle opinii.
Niunia to tobie już ta Rydzykowa sekta mózg wyprała razem z miejscowym proboszczem któremu wiecznie mało kasy. Jezdzi po karaibach a lud płaci haracz. Jaką ty jesteś realistką wierzysz w pseudo księży a raczej w biznesmenów, znalazła się dewotka Turobińska jakich pełno w tym rejonie a jak by mogła to by się z cholewki napiła a błędy to moja sprawa tam jest fajny naród tylko troszeczkę zacofany ale to nie ich wina tylko Proboszcza oraz Rydzyka, tam powinni postawić w parku za gminą Pomnik Rydzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powtarzał/ła/li.... akurat w kazdej bajce jest cos prawdy.... a turobin to ZADUPIE............ I NIE DA SIĘ UKRYC !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...