Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bułgar oszukiwał na rulonik. Został za to aresztowany

Utworzony przez diana brw, 30 grudnia 2009 r. o 11:16 Powrót do artykułu
złapali tylko jednego?Ciekawe!Ostatnio jak tam byłam w każdej alejce było ich tam po kilku.Zamojska policja mogłaby wkońcu na poważnie zająć sie tymi oszustami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJLEPIEJ JAK POSZEDŁBY TAM TEN PRACOWNIK POLICJI Z ZAMOŚCIA CO TO FOTKI W MUNDURZE HITLEROWSKIM POKAZYWAŁ W NECIE I HAILOWAŁ. KAŻDY BUŁGAR I OSZUST OD RAZU BY Z GIEŁDY UCIEKAŁ.PRZYNAMNIEJ BYŁBY SKUTEK PRZEBIERAŃCA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Giełda w Mokrym to jedno wielkie przestępstwo i w każdym kraju cywilizowanym gdzie jest przestrzegane prawo już dawno rozprawiono by się z bułgarską mafią ale nie w okolicach Zamościa.Tutaj nie tylko należy winić Policję ale również - władze gminy,władze miasta Zamość ,służbę celną,straż graniczną ,służby skarbowe a przede wszystkim zarządcę giełdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio taki gostek był też na giełdzie przy kresowej miał taki zwitek 10 i też chciał zamienić , dwa razy mi proponował - Brechta :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś moja niezbyt rozgarnięta znajoma dała się nabrać w taki sposób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też kiedyś proponował (że niby to mu się nie chce nosić drobnych). Jeszcze mi chciał dołożyć gratisa. Dopiero kilka razy "nie mam" załatwiło sprawę. Na takie propozycje to zawsze trzeba uważać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
perła napisał:
Ostatnio taki gostek był też na giełdzie przy kresowej miał taki zwitek 10 i też chciał zamienić , dwa razy mi proponował - Brechta :)
A jak myślicie kto min. Bułgarów nauczył tych trików ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch#!v=FNPbfp...feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beduin napisał:
A jak myślicie kto min. Bułgarów nauczył tych trików ?
No właśnie czy ktoś to jeszcze pamięta kogo min. Bułgarzy mieli za nauczycieli ? ale warto tu wspomnieć o cyganach Rumuńskich , Ukraińcach pobierających takie lekcje , wtedy wałki były bardzo powszechne i widać nauka nie poszła na marne Bułgarzy z niej korzystają do dziś ! Historia zatacza koło .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
king napisał:
kiedyś moja niezbyt rozgarnięta znajoma dała się nabrać w taki sposób
A moja kuzynka to"stara handlara"i bardzo rozgarnięta-i też dała się nabrać w Mokrem na to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos ost zostal oszukany w tarnobrzegu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...