Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TO jest normalne zachowanie Polskiej Policji na komisarjacie , używanie przez nich słów wulgarnych jest na porządku dziennym, pobicia zatrzymanych też się zdarzają dość często ale na tom bandę ciężko znaleźć sposób, właśnie takie nagrania ukazują jaka jest policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz sie nie dziwcie, że kibole nie lubią policji!!! Wielu policjantów to niewykształceni ludzie, co nigdzie indziej pracy nie dostaną! Czują władze i myślą, że są lepsi. Dobry przykład teraz z Biłgoraja!! PS. Nie jestem kibolem Do policji szacunku nie mam ale niestety prawo jest zawsze po ich stronie, czy mamy racje czy nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile grozi policjantowi za ewidentne i udokumentowane znieważenie obywatela ? Ten nadpobudliwy pan policjant już powinien wylecieć z pracy, bo się do niej nie nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak chciał sprawiedliwości a jeszcze mu grożą...takie rzeczy to tylko w Polskiej policji są możliwe. Przecież to się w głowie nie mieści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety obawiam się, że kumple policjanta już dogadali "scenariusz". Uzgodnili, że to Adam S. znieważał policjanta i DLATEGO ten nie wytrzymał nerwowo. Będą łżeć, a to co będą "solidarnie" zeznawać no niestety się nie nagrało! Taki kraj, takie państwo, czego oczekiwać od policji rządzonej przez POpaprańców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, dlaczego takie oburzenie z powodu zachowania policjanta? A może ma ADHD? A może ma dysleksję i trafił w szkole na niemiłych nauczycieli? Facet zachował się na poziomie swego rozmówcy - petenta. I o co chodzi? Takie teksty są na porządku dziennym w każdej szkole i nikogo to nie rusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te bajeczki że Adam znieważył funkcjonariusza na pewno nikt im w to nie uwierzy. Byłem też wtedy w parku i sam widziałem, że policja była agresywna. Szkoda że cały kraj aż huczy a panowie funkcjonariusze kłamią prosto w twarz że są nie winni zamiast przyznać się do winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka afera bo dziennikarzyna sprowokował policjanta teraz ma o czym pisać. Dobrze że takie joby zebrał jeszcze po łbie powinien dostać. Cwany dziennikarzyna, jakbyście byli na miejscu policjanta i taki gnojek tak skakał też by wam nerwy puściły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedź poprzednika to na bank odpowiedż policjanta na słuzbie. Tak wam się chłopaki nudzi na Pólocnej przy kompach, czy taki macie prikaz z góry, żeby bronić swoich na służbie? Bo generalnie to jest tak. Policjant dostaje wezwanie na jakikolwiek adres. Po przyjezdzie na miejsce zgarnia i spisuje wszystko w zasięgu pałki służbowej. Jak jest nietrzexwe, to podejrzane. Zabiera się go na komisariat/komendę. A tak już hulaj dusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biłgorajski -policjant i więcej nie musowo pisać a ich chamskie zachowanie kiedyś i mnie próbowali dać odczuć widzę że wiele się nie zmieniło dalej robią z siebie twardzieli eh na prowincji policyjnej stare nawyki nadal z czasów PRL zachowane !gratulacje dla komendanta i obrońców stróżów prawa przez zwierzchników z Lublina ot,taka obrona korporacyjno -koleżeńska .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego policjanci mają dwa rodzeje pałek? Czarną i białą? Bo jak widzą przedszkolaka, przechodzącego przez jezdnię nie na pasach, to wyjmuja czarne i go leją. A jak widzą dresa z piwem, to wyjmują białą i udają niewidomych. Stary dowcip, ale pasuje idealnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikogo nie rusza chamstwo posła z Biłgoraja? A dlaczego policjant nie może mówić do obywatela językiem parlamentarzysty? A może on jest nadpobudliwy troszeczkę? Jak równość to dla wszystkich!!!!! PS. Nie jestem policjantem. Jestem obywatelem, któremu nie podoba się chamstwo na "szczytach". Od tego zacznijmy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znamy krótka wersje tego zdemoralizowanego demokracja gnojka..byłem młody i byłek na komisariacie..ja kulturalnie i policjanci też-pełen profesjonalizm! A widzac nasza młodzież to co wyprawia robi mówi...to ten policjant i tak był opanowany...za granica z policjantami by tak nie rozmawiał tam sa krótkie pytania i takie maja być odpowiedzi a jak nie "dołek"dla "nabrania rozumu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wypowiedź poprzednika to na bank odpowiedż policjanta na słuzbie. Tak wam się chłopaki nudzi na Pólocnej przy kompach, czy taki macie prikaz z góry, żeby bronić swoich na służbie? Bo generalnie to jest tak. Policjant dostaje wezwanie na jakikolwiek adres. Po przyjezdzie na miejsce zgarnia i spisuje wszystko w zasięgu pałki służbowej. Jak jest nietrzexwe, to podejrzane. Zabiera się go na komisariat/komendę. A tak już hulaj dusza.
Hahaha uśmiałem się bo niejestem policjantem. Tylko zastanów się jaki to zbieg okoliczności poszkodowany to przypadkowo dziennikarz który to całkiem "przypadkowo i w niezawiniony sposób został napadnięty" i przypadkowo nagrał tylko to co jest przeciw policjantowi a nie są prawie wogóle przedstawione jego słowa. Nie dziwi was to?? Chłopak skończył studia dostał prace chciał się wykazać aferą która poszła w Polske. Poza tym niedziwe się policjantom którzy na codzień muszą zajmować się podpitymi gnojkami którzy nie przebierają w słowach w stosunku do nch. Jakby nie był chamski to policjant też by do niego z kulturką podszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi że żyje w takim kraju, gdzie człowiek jest traktowany jak pies. Tylko w Polsce tak można potraktować poszkodowanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja, niestety, w podobnej sytuacji nie miałem przy sobie sprzętu do nagrywania. Uzgodniona wersja policjantów i innych przestępców została w majestacie prawa przyjęta za prawdziwą. W wyroku sądu grodzkiego, do którego wcale nie byłem wzywany na rozprawę, był miedzy innymi zarzut: "zakłócanie porządku publicznego poprzez głośnie wołanie o świadków zdarzenia". Świadków było ponad dwudziestu, ale nikt z nich nie chciał robić sobie kłopotu... Wiem teraz, co to arogancja "władzy" i znieczulica społeczna. jurodiwy@gazeta.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest żaden dziennikarz, a jak policjanci się chamsko zachowywali to ich postraszył prasą i dobrze, że zamienił słowa w czyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem policjantem i podziwiam kolegę z Biłgoraja, że temu panu mordy nie stłukł. Mówi się, że policjantowi puściły nerwy. One nie puściły, on je trszymał na wodzy i panował nad sobą. Językiem klienta rozmawiał z nim. To jest zwykła codziennośc i tyle. Wielkie halo. Jak na interwencji powiedziałem do żula: szanowny panie, bądź pan łaskaw nie pić tutaj na ławce bo popełnia szanowny pan wykroczenie popatrzył na mnie, zapytał co ja pier.... i poprosił o mandat. Wszystko w temacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy policjanci to takie ćwoki ale ich zachowanie po kilku latach pracy wynika w dużej mierze z atmosfery jaka panuje obecnie w poszczególnych jednostkach. Na stanowiska kierownicze w wielu przypadkach mianowano osoby niekompetentne wręcz chamskie i wulgarne. Na zwracane uwagi policjantów wyżsi przełożeni nie reagują .Są przypadki dyskryminacji takich policjantów co w szybkim czasie ujawnia się negatywnym zachowaniem w stosunku do ludzi na zewnątrz.Ale skąd młodzi maja brać wzorce jak część wyższych przełożonych wywodzi się z MO,ZOMO i mają lekceważący stosunek do wszystkiego prócz swego stołka i dobrej kasy. A przykładem może być jednostka ze zdjęcia wyżej / nie jest to zdjęcie z Biłgoraja/---- Były oraz obecny naczelniku obejrzyj się czasami w lustrz--- a nie przy biurku z zastępcą --- tacy i ich przydupasy luster nie mają. Oczywiście wielu policjantów to porządne chłopaki i trzeba im życzyć wszystkiego dobrego z okazji ich święta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pani rzecznik wczoraj mowiła pani,że agresywny był zatrzymany, a policjanci zachowali się ok.Dzisiaj co innego.Głupich pani z nas robi ?Może tak sowo "przeprasza' za dezinformowanie czytelników?A pan aspirant z Bigoraja co nie wierzył w wine kolegów jak się ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...