Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
drogi, wodociągi, kanalizacja , wyspiska śmieci już wszędzie są , zapewne?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Był już taki w Lbn co chciał kopiec budować, na szczęście odszedł w polityczny niebyt na razie...
0
Moim zdaniem Pan Burmistrz powinien zamieszkac w jednym z tych zamków.
0
Świetny pomysł.Jak najbardziej popieram żeby zbudować w Tomaszowie zamek,ogrodzić go fosą,wpakować tam Sobczuka i spalić most
0
niech sie lepiej pseudoburmistrz zajmie problemami ludzi a nie buja w oblokach jak dziecko w przedszkolu.basen, obwodnica a nie domki z klocków.kompletny brak jakiejkolwiek szarej komórki.naszczescie kadencja ma sie ku koncowi
0
A może by tak Panie Burmistrzu najpierw postawić jakąś przyzwoitą SŁAWOJKĘ w centrum miasteczka, żeby przyjezdni nie latali za stodoły lub w krzaki już na obrzeżach miasta. To niestety przerasta już rozum i możliwości .... Łatwiej projektować "ZAMKI NA LODZIE" !!!
0
psychol albo naćpał się czegoś !
0
Pomysł bardzo dobry, kasa z UE, a będziecie mieli atrakcje, nauczcie się wykorzystywać wszelkie okazje, a nie wybrzydzacie, patrzcie na inne miasta szczególnie małopolski, ale i pobliskiego Zamościa.
0
Zamiast dbać o piękny małomiasteczkowy charakter Tomaszowa który ginie pod styropianem i sidingiem i odtwarzać układ architekroniczny miasta ten Pan bredzi....... Wiejski esteta i szlachcic "gołota"
0
tępy h** ze wsi naoglądał sie "Przygód Pana Michała"..deb*** jakich mało
0
jawak napisał:
Pomysł bardzo dobry, kasa z UE, a będziecie mieli atrakcje, nauczcie się wykorzystywać wszelkie okazje, a nie wybrzydzacie, patrzcie na inne miasta szczególnie małopolski, ale i pobliskiego Zamościa.
jesteś tępym hujem jawak nawet ksywe masz zje***ą
0
jon napisał:
drogi, wodociągi, kanalizacja , wyspiska śmieci już wszędzie są , zapewne?
Otóż to. Gdyby Polska miała już wszystko, co mieć powinna i nie byłoby już na co kasy wydawać - ale w tej sytuacji te repliki twierdzy, warowni czy innych zamków to jakaś pomyłka inwestycyjna.
0
Piotrek napisał:
jesteś tępym hujem jawak nawet ksywe masz zje***ą
Chłopcy, rozumiem, że nerwy wam puszczają - i słusznie. Ale nie potrzeba od razu się od h.... wyzywać. Nie wystarczy Tępy? Przecież każdy w domyśle wie, że h....
0
...a to się tomaszowianie, ograniczajcie, jak nie wy to ktoś inny weźmie pomysł i zarobi popatrzcie na Inwałde chociażby, ale to już nie moja sprawa, pzdr
0
Przez te głosy przebija wschodnia mentalność i roszczeniowa postawa. Najlepiej pewnie byłby pieniądze za darmo rozdać wszystkim tym, którzy wyciągają swoje chciwe łapska, a potem przepijają. Jak już ktoś wystąpi z jakąś oryginalną inicjatywą to od razu podnosi się wrzask. W takim razie niech nikt niczego nie robi, nie stara się, nie myśli, tylko dalej będzie narzekanie na wschodnią biedę i na rząd, że "nic nie daje, a powinien".
0
~ktos~ napisał:
Przez te głosy przebija wschodnia mentalność i roszczeniowa postawa. Najlepiej pewnie byłby pieniądze za darmo rozdać wszystkim tym, którzy wyciągają swoje chciwe łapska, a potem przepijają. Jak już ktoś wystąpi z jakąś oryginalną inicjatywą to od razu podnosi się wrzask. W takim razie niech nikt niczego nie robi, nie stara się, nie myśli, tylko dalej będzie narzekanie na wschodnią biedę i na rząd, że "nic nie daje, a powinien".
tylko czemu robione jest to bez głowy? czy burmistrz ma w rękach jakieś badania czy strategię -czy rzeczywiście w tym miejscu to wypali. pomysł nie jest całkiem zły tylko mam obawy czy wypali jego realizacja. poza tym nie sądze żeby to miasto miało budować takie rzeczy -niech lepiej skoncentrują się na bardziej potrzebnej infrastrukturze przydatnej w turystyce - czyli na basenie!!!
0
mosquito napisał:
psychol albo naćpał się czegoś !
Albo nawiedzony ! bo mu może pan -Ż-kropidłem w potylicę przyfastrygował ,a przykład wziąL od nas z Lublina widząc jak nasz miszcz Moto -Crossu więc co się czepiać chłopaki chcą realizować swoje dziecinne pragnienia a że za naszą kasę im to powiewa byle zaspokoić swe chłopięce marzenia a że tego czy tamtego w mieście nie ma on od tego nie jest !.
0
Miło poczytać, że ktoś coś w Tomaszowie chce dobrego i twórczego zrobić. Niestety takie artykuły i komentarze co niektórych przypominają mi tylko dlaczego stamtąd uciekłem (zazdrość, zawiść i nienawiść). Jak są unijne pieniądze na zamki a nie ma na mieszkania socjalne to chyba lepiej wybudować zamki niż nic. A może tylko ja tak myślę. Jak będą zamki to przy korytku będzie najwięcej tych co teraz nagłośniej wyśmiewają. Pozdrowienia dla 43 letniej bezimiennej krzykaczki - zawsze będziesz biedna.
0
W najbliższą niedzielę 06.12.2009 r. w programie "Młodzież Kontra czyli pod ostrzałem" TVP3 info o godz.20.50 emitowanym na "żywo" Gościem młodzieżówek partyjnych będzie eurodeputowana prof.Joanna Senyszyn. "Gościowi" w trakcie programu można wysłać pytania.
0
Zmiana zagospodarowania i tak przez przypadek super markiet. Powodzenia.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: