Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To woła o pomstę do nieba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, bo na forach jest naprawdę za dużo"chamstwa".Ciekawy jestem czy jakby było obowiązkowe podpisywanie się z imienia i nazwiska, to by takie oszczerstwa rzucał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym polega wolność słowa że każdy piszę co chce. A postawa pana burmistrza/prezydenta. Jest po pierwsze dziecinna. Bo idiotów z internetu człowiek z czystym sumieniem ignoruje. Po drugie skoro tak go ruszyło to być może jest coś na rzeczy. Gdyby nie minimalna anonimowość w internecie. Bali by się ludzie cokolwiek powiedzieć mimo iż by to była prawda. A tak jakiś oszołom raz na jakiś czas coś napisze. Kochane media powęszą sprawdzą. Jest jakaś równowaga w stosunku do opieszałych sądów. P.S Osoba publiczna która jest tak czuła na swoim punkcie nie nadaje się na tą funkcje. Mądrzy radzą, a głupi rządzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może być coś na rzeczy jakby był czysty to by nie panikował.jest wolność słowa i każdy mówi co mu się podoba a panu byłemu chyba żal stołka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdupierdu czym innym jest wolność słowa a czym innym pomówienie szkoda że nie widzisz róznicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie Schetyna najbardziej kojarzy się z "Pędzącym królikiem "a z drogami to niby czemu ? On to niby dysponuje jakimś osobistym kapitałem,który inwestuje w drogi ? Już były kuroniówki za które Narodowi przyszło oddać fundusze pochodzące z prywatyzacji. W każdym bądź razie źle mi się takie nazewnictwo kojarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gość z rady miasta niejaki Paczała powinien dla jasności podać okoliczności wprowadzenia tej firmy do Hrubieszowa i pozwolenia na dzierżawę oraz defacto jej budowę. Jak to jest, że ludzie w kampanii samorządowej nie mogli dowiedzeić się dlaczego nie było konsultacji społecznych oraz dlaczego ta spalarnia będzie w 100% prywatna bez żadnego udziału samorządu. Jest wiele pytaći być może przy okazji nagłośnienia tematu "niechcący" przez byłego burmistrza wyjdą okoliczności i fakty dotyczące tej inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...