Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były dyrektor szpitala obiecywał pracę za seks

Utworzony przez Wojtek, 28 grudnia 2011 r. o 16:32 Powrót do artykułu
To jaki rozwój ma być w tym Frampolu? Czy nie ma tam młodszych, kompetentniejszych i bardziej uczciwych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka mi rzecz ! A w Kraśniku ile Wielki Czu wybzykał lasek ! Ale burmistrzowi się nie odmawia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gdy o sprawie zrobiło się głośno, Edward P. pożegnał się ze stanowiskiem dyrektora Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy. Obecnie pracuje jako inspektor ds. pozyskiwania środków zewnętrznych i rozwoju Urzędu Miasta Frampol" ... teraz maca we Frampolu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tam był taki jakiś stolarz rzemieślnik z izby rzemieślniczej - to ten sam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowniczki z Ametystowej bzykaja się z przypadkowo poznanymi facetami na czatach bo ich zmiany środowiskowe stresują i firma dołuje ... jedynie cierpią na tym morale ich mężów. Stare powiedzenie - jak firma ru....a pracownice to one robią to dla samouspokojenia - bo stres trzeba wyładować wszelkimi sposobami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najprawdziwszy jebak nad jebaki heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać, wystarczy, że zmówi się kilka kobitek niekoniecznie ładnych i młodych, które nie zostały przyjęte do pracy ze względu na brak miejsc lub wykształcenia i załatwią każdego niewinnego dyrektora lub prezesa, bo on jest jeden, a ich jest kilka i sąd da im wiarę. Na tym polega choroba polskiego wymiaru sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coach Outlet Coach Outlet Chanel Handbags
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Jak widać, wystarczy, że zmówi się kilka kobitek niekoniecznie ładnych i młodych, które nie zostały przyjęte do pracy ze względu na brak miejsc lub wykształcenia i załatwią każdego niewinnego dyrektora lub prezesa, bo on jest jeden, a ich jest kilka i sąd da im wiarę. Na tym polega choroba polskiego wymiaru sprawiedliwości.
Rozum odebralo…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już z tego artykułu jednoznacznie wynika, że dziewucha fałszywie oskarżyła dyrektora, że nękał ją telefonami i SMS - ami, jeżeli z bilingów, co zauważył Sąd, wynika zupełnie co innego, a mianowicie to ona go nękała telefonami i SMS - ami,a więc powinna ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną. Ponadto z artykułu wynika, że miała ona kontakt z innymi ,,pokrzywdzonymi", to jednoznacznie świadczy o tym, że one oskarżyły go pod jej namową, a więc fałszywie. Sąd tego nie widzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to burmistrz? Popiera taki rozwój gminy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot i się wydało.. a taki był niewinny.. a tu proszę, gdzie jest ekipa wspierająca P. ? pozdrowienia dla wszystkich niewinnych i nic nie wiedzących..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu nie przyszedł na wyrok, czyzby wiedział ze to prawda, co zeznają i wiedział co go czeka juz od samego poczatku...?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HONOLULU — Fortifying one Chanel Bags of its key allies in the Persian Gulf, Coach Factory Outlet the Obama administration announced [spam] a weapons deal with Saudi Arabia Coach Outlet on Thursday, saying it had agreed to sell Coach Outlet Store F-15 fighter jets valued at nearly $30 Coach Factory Outlet billion to the Royal Saudi Air Coach Factory Online Force. The agreement, and the Coach Outlet administration’s parallel plans to Coach Outlet press ahead with a nearly $11 Coach Factory Outlet billion arms deal for Iraq, despite [spam] rising political tensions there, is dramatic evidence Coach Factory Outlet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja proponuję panu P. niech zawiadomi inspekcję nadzoru budowlanego że jedna z oskarżycielek na "dziko" rozbudowała dom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie na taki układ. Nie mam kasy więc zapłacę w naturze.Dam worek kartofli i marchewki oraz 40 jajek w zamian za pracę w budżetówce. Produkty dostarczy mój mąż :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie na taki układ. Nie mam kasy więc zapłacę w naturze.Dam worek kartofli i marchewki oraz 40 jajek w zamian za pracę w budżetówce. Produkty dostarczy mój mąż :).
Za czasów rządów obecnej żydokomuny,taki numer nie przejdzie, żadna kapusta,kartofle czy chabanina,tylko czysty seks,i nie można o tym nikomu mówić !!!!  a mężowi tym bardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie na taki układ. Nie mam kasy więc zapłacę w naturze.Dam worek kartofli i marchewki oraz 40 jajek w zamian za pracę w budżetówce. Produkty dostarczy mój mąż :).
Niestety,takie czasy teraz nastały,że tylko KUŚKA się liczy a nie warzywka czy inne owoce morza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Państwo, natrafiłem na ten artykuł, ponieważ jednym z kandydatów na Wójta Gminy Radecznica jest nijaki Pan Edward Polak były dyrektor Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy.   Czy orientuje się ktoś czy to napewno ten sam człowiek? Jeśli tak to mam kilka pytań:   Czy Pan Edward Polak ma prawomocny wyrok uniewinniający lub skazujący w tej sprawie?   Czy w Waszej opinii jest człowiekem godnym takiego Urzędu i czy w świetle prawa może sprawować taką funkcję?   Wiecie coś na temat tego człowieka, bo nie miał żadnego plakatu wyborczego, żadnej ulotki, nie robił kampani, a wygrał pierwszą turę wyborów na Wójta, wie ktoś może jak się dokonuję takiego czynu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...