Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wszystko OK ale ..... - jak on się w ogóle dostał do Policji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w kolobrzegu policja jest jeszcze lepsza bo handluja narkotykami i jakos nikogo niw wyzucili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tym forum nawołują do nienawiści narodowych i jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet wygra sprawę z Policją i będą jaja,że bezpodstawnie go zwolnili!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Facet wygra sprawę z Policją i będą jaja,że bezpodstawnie go zwolnili!!!!!!
trzeba zacząć od tego, że on sam ich nie ma. gdyby miał 15 latek no to może bym rozumiała, że śmiga w naszej klasie z amatorską twórczością artystyczną. Ale w tym wieku smalić takie gówna. Ludzie gdzie my jesteśmy. Gdyby je mioł to sama mu bym wycięła, bo co to za chłop?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poprzednich artykułach miał... odsłonięte oczy. ??? http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...AMOSC/167430380
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faceta zwolnili z pracy kilka m-cy temu za zdjęcia propagujące faszyzm i wykorzystywanie materiałów służbowych... najpierw nie mogli mu postawić zarzutów potem okazało się, że zdjęcia nie propagują faszyzmu, a materiały służbowe były ogólnie dostępne w mediach to dowalili mu nawoływanie do nienawiści to jakaś farsa przecież to wygląda jakby przez ostatnie kilka m-cy szukali "dobrego" artykułu do postawienia zarzutów współczuję mu serdecznie, bo pewnie jak i ten zarzut odrzucą, to znajdą coś innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby pracował w hurtowni ogórków, pewno by to nikomu nie przeszkadzało. Swoja twórczością wzbudza duże kontrowersje, a że pracuje w policji to mu podziękowali. Ja to rozumiem. Trzeba se zdawać sprawę, że specyfiki firmy. W końcu to pracownik państwowy. Myslę ze w cywilu da se chłopak rade. Niech załozy sobie zakład fotograficzny i cyka zdjęcia do woli. Bużka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZARAZ PO WOJNIE BYŁBY BOHATEREM A TERAZ ZA TO ŻE PISZE O ZBRODNIARZACH NIEMIECKICH PRAWDĘ BĘDZIE KARANY, JA W POLSCE ŻYJĘ CZY GDZIE BO JUŻ NIE WIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem trochę całej sytuacji. Czemu z głupich fotomontazy zrobila sie wielka afera, tym bardziej, że osoba na zdjęciu jest pracownikiem cywilnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej tylko czytałem, ale po tym artykule skomentuje. Rozgraniczmy teraz całą sytuacvję na kwestie estetyczne zdjęć (wątpliwe moim zdaniem) i kwewtie formalne całej sprawy, które nijak nie są spójne i konkretne. Sprawa jest śmierdząca, nawet przez monitor, z tego co wynika do tej pory komendant nie mał żadnych podstaw do zwolnienia pracownika - przynajmniej w myśl art 52. czyli dyscyplinarnego zwolnienia z pracy z winy pracowika. Nie ma również dowodów na zarzucone mu czyny. Martwić może nas wszystkich postępowanie prokuratury rejonowej w Zamościu, moim zdaniem cały sztab urzędników poszukuje czegokolwiek, co było by sprzeczne z jakimkolwiek artykułem kodeksu karnego -tym samym chcąc usprawiedliwić bezpodstawne przeszukanie. Jeszcze bardziej martwić może fakt, że w taki sposób jak potraktowano Wiatrzyka, potraktować można każdego pracownika komendy, czy prokuratury -jak również każdego z nas, a do tego w majestacie prawa. Mam nadzieje, że Wiatrzyk podjął już odpowiednie środki i zawiadomił Prokuraturę Krajową Jako ludzie świetli powinniśmy dbać również o własne interesy, a w szczególności - o to, by działania organów wykonawczych nie były nadużywane w stosynku do jednostek takich jak prawdopodobnie Wiatrzyk. Odbiór zdjęć jest kwestią gustu, a o gustach się nie dyskutuje. Mnie osobiście zniesmaczyły, może dlatego, że nie znam pobudek, pod wpływem których powstały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj komendancie „Nie idźcie tą drogą”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA NIE WIEM CO ONI CHCĄ OD CHŁOPAKA ROBI TO CO LUBI ZAJMUJE SIĘ GRAFIKĄ -I ROBI TO SWIETNIE TYLKO POZAZDROSCIĆ!!!!!! A CIEKAWE CO ROBIŁ KOMENDANT NA NASZEJ KLASIE SZUKAJ ZAPEWNE PRETEKSTU DO ZWOLNIENIA PANA WIETRZYKA!!!!!!!!!!!!!!WSTYDZ SIĘ PANIE KOMENDANCIE!!!!!!!!!!MOIM ZDANIEM CHŁOPAKOWI NALEŻY SIĘ DUŻO WIĘKSZE ODSZKODOWANIE NIECH SIE CIESZĄ ŻE CHCE TAK MAŁO!!!!!STRACONA PRACA ZSZARPANE NERWY- WSZYSTKO PRZEZ JAKIS GŁUPAWY POMYSŁ PANA KOMENDATA JESLI MOŻNA GO TAK NAZYWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN KOMENDANT NIE CHCIAŁ ISĆ NA UGODE BO JEST PEWNY WYGRANEJ!!!!!!!!!NIECH PAN NIE BĘDZIE TAKI PEWNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!3MAJ SIE PANIE WIATRZYK SPRAWIEDLIWOSĆ PO PANA STRONIE!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...