Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były prezydent myśli o powrocie. Wystartuje w jesiennych wyborach?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2018 r. o 18:49 Powrót do artykułu
kasa sie skończyła hrabiemu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako 301 jestem za , a nawet przeciw .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lam sie : kasy to ma tyle hrabia ze moze cie kupic do 8 pokolenia golasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
kasa sie skończyła hrabiemu??
 po twoich przodkach  to hrabia na konia wsiadał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narobienie szumu i oddanie głosów na byłą radną z PO to jest cel Jaśnie Wielmożnego Hrabiego . Nic z tego ,.nie dbaliście o poddanych [brak igrzysk ] tylko majątek a to się mści i będzie się mściło .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po twoich przodkach to hrabia na konia wsiadał - no masz rację ale ja małpką się dzieliłem w krzakach . Ale k...a doczekaliśmy czasów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdania,że powinien Pan zgłosić swoją kandytaturę na prezydenta Zamościa,/jestem z Lublina/.z góry życzę Szanownemu Panu zwycięstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga lublynianko przed ostatnimi wyborami sześcioma recoma głosowałem na Zamoyskiego ,ale po czterech latach to wolę nowe .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w SB,jestem w PIS i możecie mnie koderskie pachołki cmoknąć w zwis!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało jeszcze majątku???W miarę jedzenia apetyt rośnie!!! Myślę,że wyborcy już się budzą???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolak, ten prz.łup, to wiele tłumaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Pan Wnuk okazał się marnym prezydentem tylko wraz z częscią radnych zadłuża  mieszkańców  w wyborach ogłosimy nazwiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a twoich zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli dobrze zapisał się w pamięci mieszkańców Zamościa to bez obaw, zostanie prezydentem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...