Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cała gmina Szczebrzeszyn ma dostęp do darmowego internetu

Utworzony przez jojek, 23 października 2010 o 08:39 Powrót do artykułu
Co z tego ze internet , co z tego ze szybki, jak mniej więcej co godzinkę cyk i resetują połączenie, nic nie ściągniesz , co najwyżej nasza klasę sobie obejrzysz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jojek napisał:
Co z tego ze internet , co z tego ze szybki, jak mniej więcej co godzinkę cyk i resetują połączenie, nic nie ściągniesz , co najwyżej nasza klasę sobie obejrzysz.
a jak liczysz na darmochę to co się spodziewasz? Powinieneś być zadowolony, jaksobie założysz i zapłacisz, takie czasy a kudzie, co nie mają na chleb to są zadowoleni i z takiego rozwiązania bo nie ściągają jakiś pedofilskich filmów!!!
0
jojek napisał:
a to nie mozesz uzywac programow do sciagania? Np. Flashget wtedy nie straszne ci przerwane polaczenie poniewaz ten program dzieli plik na kilka czesci oraz mozna przerwac sciaganie i podczas ponownego uruchomiania pobiera z tego miejsca co ostatnio przerwalo.
0
Tez mi internet.. zeby go złapac trzeba dodatkowe anteny dokupic.. na to juz nie ma kasy? przeciez to powinni kazdemu mieszkancowi zapewnic, a nie my sami.. karta wifi o standardzie n nie lapie internetu.. pozdro
0
sttt napisał:
Tez mi internet.. zeby go złapac trzeba dodatkowe anteny dokupic.. na to juz nie ma kasy? przeciez to powinni kazdemu mieszkancowi zapewnic, a nie my sami.. karta wifi o standardzie n nie lapie internetu.. pozdro
ja pierdziele w w tym Szczebrzeszynie to macie wymagania...anten im nie kupili... no to ładnie
0
q......za 50 zł miesięcznie będzie mi urzędnik łache robił i co chwila resetował połaczenie
0
No tak ,udało sie utworzyc cos porzytecznego,pomijajac fakt ze są problemosy z połaczeniem,no tak po za utrzymaniem sie przy korycie udało sie wam zrobić w końcu coś dla ludzi...wow mathafakin
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: