Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cała gmina Szczebrzeszyn ma dostęp do darmowego internetu

Utworzony przez jojek, 23 października 2010 r. o 08:39 Powrót do artykułu
Co z tego ze internet , co z tego ze szybki, jak mniej więcej co godzinkę cyk i resetują połączenie, nic nie ściągniesz , co najwyżej nasza klasę sobie obejrzysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jojek napisał:
Co z tego ze internet , co z tego ze szybki, jak mniej więcej co godzinkę cyk i resetują połączenie, nic nie ściągniesz , co najwyżej nasza klasę sobie obejrzysz.
a jak liczysz na darmochę to co się spodziewasz? Powinieneś być zadowolony, jaksobie założysz i zapłacisz, takie czasy a kudzie, co nie mają na chleb to są zadowoleni i z takiego rozwiązania bo nie ściągają jakiś pedofilskich filmów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jojek napisał:
Co z tego ze internet , co z tego ze szybki, jak mniej więcej co godzinkę cyk i resetują połączenie, nic nie ściągniesz , co najwyżej nasza klasę sobie obejrzysz.
a to nie mozesz uzywac programow do sciagania? Np. Flashget wtedy nie straszne ci przerwane polaczenie poniewaz ten program dzieli plik na kilka czesci oraz mozna przerwac sciaganie i podczas ponownego uruchomiania pobiera z tego miejsca co ostatnio przerwalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez mi internet.. zeby go złapac trzeba dodatkowe anteny dokupic.. na to juz nie ma kasy? przeciez to powinni kazdemu mieszkancowi zapewnic, a nie my sami.. karta wifi o standardzie n nie lapie internetu.. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sttt napisał:
Tez mi internet.. zeby go złapac trzeba dodatkowe anteny dokupic.. na to juz nie ma kasy? przeciez to powinni kazdemu mieszkancowi zapewnic, a nie my sami.. karta wifi o standardzie n nie lapie internetu.. pozdro
ja pierdziele w w tym Szczebrzeszynie to macie wymagania...anten im nie kupili... no to ładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
q......za 50 zł miesięcznie będzie mi urzędnik łache robił i co chwila resetował połaczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak ,udało sie utworzyc cos porzytecznego,pomijajac fakt ze są problemosy z połaczeniem,no tak po za utrzymaniem sie przy korycie udało sie wam zrobić w końcu coś dla ludzi...wow mathafakin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...