Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszyscy równi wobec prawa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za żenada? Przecież ustawa antykorupcyjna mówi jasno co w takich sytuacjach. A Pan Zamoyski nie jest pierwszą kanencję. Świadomie złamał prawo. Nad czym tu się zastanawiać. Ta nasza Wojewodzina jest kiepska strasznie. NIech wraca na uczelnie a nie do rządzenia się pacha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do czasu kontroli CBA nikt nie kwestionował jego oświadczeń". Czyli co, tłuki buraczane nami rządzą i udaja,że jest cacy??? Będą się teraz 3 m-ce zastanaiać bo burakom mało 1 m-c!!!! Qrva gdzie my żyjemy?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjąć go z tronu ma tyle ziemi i niech pracuje na swoim polu.Jego przodek krwiopijca sierot i wdów jest przykładem,że geny obudziły się znów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo dla maluczkich ! Zasłużeni dla Kościoła i mafii powinni stać ponadprawem ! Postkomusza CBA zapomniała koga ma ścigać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy równi wobec prawa!!!
SĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI - zrozum tę zasadę Państwa Tuska i wojewody - przedstwiciele Tuska na województwo lubelskie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za żenada? Przecież ustawa antykorupcyjna mówi jasno co w takich sytuacjach. A Pan Zamoyski nie jest pierwszą kanencję. Świadomie złamał prawo. Nad czym tu się zastanawiać. Ta nasza Wojewodzina jest kiepska strasznie. NIech wraca na uczelnie a nie do rządzenia się pacha.
Zgadzam się Toba - Wojewoda jest nędzną zarządzającą tym województwem. Ona nic nie robi ino piniądz zarabia. W ubiegły roku zarobiła ponad 400 tyś. i g-owno ją to województwo obchodzi. Oddaje tylko dotacje na rozwój lubelszczyzny do Warszawki. Jedyną jej troską jest jak najdłużej utrzymać się na stołku. Sio z nią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to CBA chce odwołania prezydenta (jakiegokolwiek) miasta??? To CBA w tym kraju decyduje kto ma być wójtem/burmistrzem/prezydentem?   Ja myślę, że CBA się trochę zagalopowało w swoich żądaniach tak bardzo, że samo naruszyło prawo. To się nazywa przekroczeniem uprawnień Panowie i Panie z CBA!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Zamoyski przestałby robić z siebie i piastowanego urzędu szopkę. Człowiekowi tak urodzonemu nie przystoi taka sytuacja. Uniósłby się honorem i zrezygnował, nie czekając na włażącą mu w d..pę radę miasta. Jeśli jest taki świetny jak co niektórzy piszą to z pewnością wygrałby wybory uzupełniające i pokazał, że to było tylko przeoczenie. Gdzie szacunek dla prawa?? Naruszył prawo, ale przecież jego żadne zakazy i ograniczenia nie obowiązują - w końcu jest ponad prawem. Możnaby powiedzieć, że prawo to on. Panie Zamoyski pokaż pan, że zasługujesz na swoje pochodzenie, przestań robić komedię, zrezygnuj i wystartuj w wyborach uzupełniających.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwalić się od Prezydenta Zamościa, mam do niego zaufanie i jego wybierałem. Scigać  to trzeba przestępców, których wokół nie brakuje w wielu sferach na styku biznesu i kręgu tych którzy decydują o wydawaniu pieniędzy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to CBA chce odwołania prezydenta (jakiegokolwiek) miasta??? To CBA w tym kraju decyduje kto ma być wójtem/burmistrzem/prezydentem?   Ja myślę, że CBA się trochę zagalopowało w swoich żądaniach tak bardzo, że samo naruszyło prawo. To się nazywa przekroczeniem uprawnień Panowie i Panie z CBA!
Nie, to nie CBA o tym decyduje. Ale CBA ma zgodnie z prawem stać na straży prawa i je egzekwować. Jak wójt/burmistrz/prezydent miasta narusza przepisy rzutujące na możliwość dalszego pełnienia przez niego funkcji to to stwierdza i wnioskuje do właściwych organów o wygaszenie mandatu. Nie można przekroczyć obowiązków realizując prawo, a niestety ustawa o CBA, kodeks wyborczy i ustawa antykorupcyjna im na to pozwala. Zastanów się co piszesz tłuku - a jakby taki popełnił przestępstwo to co Policja nie mogłaby go zamknąć, bo narusza prawa wyborcze??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwalić się od Prezydenta Zamościa, mam do niego zaufanie i jego wybierałem. Scigać  to trzeba przestępców, których wokół nie brakuje w wielu sferach na styku biznesu i kręgu tych którzy decydują o wydawaniu pieniędzy.
A kto to jest przestępca??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwalić się od Prezydenta Zamościa, mam do niego zaufanie i jego wybierałem. Scigać  to trzeba przestępców, których wokół nie brakuje w wielu sferach na styku biznesu i kręgu tych którzy decydują o wydawaniu pieniędzy.
Pogratulować. Jesli twoim przedstawicielem we władzy ma być człowiek, co nie szanuje prawa, to zastanów się czy będzie je właściwie stosował w stosunku do ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  1. Prawo w Polsce jest chore! A Polska to kraj bezprawia! Dlatego nie dziwię się,że czasem obywatele je naginają. Wracając do Zamoyskiego...jakie to ma znaczenie czy ma 300 czy 400 hektarów? Jest dobrym prezydentem, wyciągnął tyle kasy dla Zamościa ile się dało, więcej nic mnie nie obchodzi. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to jest przestępca??
Bandyta i złodziej. Na pewno nie jest nim ten, kto posiada dziedziczony po przodkach majątek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Zamoyski przestałby robić z siebie i piastowanego urzędu szopkę. Człowiekowi tak urodzonemu nie przystoi taka sytuacja. Uniósłby się honorem i zrezygnował, nie czekając na włażącą mu w d..pę radę miasta. Jeśli jest taki świetny jak co niektórzy piszą to z pewnością wygrałby wybory uzupełniające i pokazał, że to było tylko przeoczenie. Gdzie szacunek dla prawa?? Naruszył prawo, ale przecież jego żadne zakazy i ograniczenia nie obowiązują - w końcu jest ponad prawem. Możnaby powiedzieć, że prawo to on. Panie Zamoyski pokaż pan, że zasługujesz na swoje pochodzenie, przestań robić komedię, zrezygnuj i wystartuj w wyborach uzupełniających.
Powiem ci krótko: wypier... szujo! Ty na jego miejscu byś nie zrezygnował na pewno, i mam nadzieję,że pan Zamoyski nie będzie na tyle głupi,że ustąpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
----------------------------ZAMOŚĆ   POWINIEN   STANĄĆ  "MUREM"  ZA  SWOIM  PREZYDENTEM !!!---------- My  z  Lublina  nie  możemy  bronić  Waszego  Prezydenta  ale  możemy  uczynić  porównanie  Prezydenta  Zamościa  do... "pożal  się  Boże"  "Prezydenta"  Lublina  Krzysztofa Żuka (PO) .   Jeżeli  rozpoczniemy  czy nić  porównanie to...  "CBA"  bardzo  szybko  przeniesie  się  z   historycznego  Zamościa  do ... lubelskie go  Ratusza  "producentów"  tzw. "Spółek  prezydenckich " .   ZAPRASZAMY  CBA   DO  LUBLINA ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja  do tej pory myslalem, ze CBA to Centralne Bioro Antykorupcyjne. Tu sie jednak okazuje, ze ten kto rzadzi dobrze jest korpcjogenny, natomiast setki zlodziei to sa prawi obywatele. Totalne spodlenie podz nie-rzadami Platformy O>>>>>.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Wojewodo!   Odwagi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki kabaret to tylko w Polsce, moze jakis biedny z ulicy chce na Prezydenta Zamoscia. Moze on ma jeden rower za duzo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...