Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Postulat jak najbardziej słuszny, tyle że i tak nic z tego nie będzie, bo przecież rządzący atrapą Polski w życiu nie zdecydują się na taki "nieprzyjazny gest" wobec "braci" - banderowców jak odgrodzenie się od nich płotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest bardzo słuszna koncepcja, choć od koncepcji nie jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, taki jest obecnie klimat. Ukraina w rozpadzie, przy okazji ukrócą przemyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pole minowe by nie wystarczyło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest bardzo słuszna koncepcja, choć od koncepcji nie jestem.
Słuszne słowo ...!!! Zarówno pan KOMOROWSKI jak i pan Kaczyński stanęli po stronie koniunktury,  a nie przyszłości narodu polskiego !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P O P I E R A M !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamosc niech sobie ogrodza w koncu to twierdza . Nie widze jakos fali uchodzcow z tej strony to zachodnia czesc europy daje dupy na calej linni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pole minowe by nie wystarczyło?
nie zawadzi zasieki i wysoki płot pod napieciem,przezornosci nidgy dość ,w końcu ukrainskie chu. dalej uwazają Przemyśl i Chełm za swój, a głupie gnoje są raptem marionetkowym panstwem kilka lat ,a Polsce zabierać bedą ,brak słów na tych idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całkiem poje*ało niektóre durne, kretyńskie lby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w 100 procentach. Lepiej teraz spokojnie budować niż później jak będą chcieli dostać się do Polski. Prawa człowieka??? A Polacy to nie ludzie??? Najważniejsze jest bezpieczeństwo Polski i Polaków a nie prawa potencjalnych terrorystów i banderowców uciekających przed Putinem. Na granicy z UPAiną powinien stanąć mur chiński a nie tylko ogrodzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno pojawiły się wśród imigrantów mapy z drogą do Niemiec przez UPAinę i Polskę. Poza tym Putin jak złamie UPAinę (a złamie na pewno) będziemy mieli tu hordy banderowców bohatersko uciekających przed zasłużoną karą. Należy bezwzględnie postawić ogrodzenie na granicy z bandersyfem i wyrzucić z Polski tych UPAińców co już tu są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Polaki,Polaki. To, że dzisiaj uważacie się za Polaków i nimi jesteście to nie znaczy, że byliście nimi 600 lat temu. Lublin, Lubartów to staroruskie nazwy od ruskiego imienia Luba. To samo Bełżyce k/Lublina, Bełżec k/Tomaszowa a Bełz na Ukrainie. Osobiście nie mam roszczeń terytorialnych wobec Polski i uważam że nasze narody powinny żyć w przyjaźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Polaki,Polaki. To, że dzisiaj uważacie się za Polaków i nimi jesteście to nie znaczy, że byliście nimi 600 lat temu. Lublin, Lubartów to staroruskie nazwy od ruskiego imienia Luba. To samo Bełżyce k/Lublina, Bełżec k/Tomaszowa a Bełz na Ukrainie. Osobiście nie mam roszczeń terytorialnych wobec Polski i uważam że nasze narody powinny żyć w przyjaźni.
Kolego z alternatywnej rzeczywistości. Nazwa Lublina nie pochodzi od imienia Luba tylko Lubomira. A Polacy w przeciwieństwie do Ukraińców mogą pochwalić się prawdziwą tożsamością narodową. Ukraińcy etnicznie nie różnią się niczym od Rosjan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego z alternatywnej rzeczywistości. Nazwa Lublina nie pochodzi od imienia Luba tylko Lubomira. A Polacy w przeciwieństwie do Ukraińców mogą pochwalić się prawdziwą tożsamością narodową. Ukraińcy etnicznie nie różnią się niczym od Rosjan.
a Polacy to z Księżyca chyba pochodzą ?   Serbołużyczanie, Polacy, CZesi, Słowacy, Białorusini, Rosjanie , Ukraińcy, Bośniacy, Bułgarzy, Chorwaci, Czarnogórcy, Macedończycy, Serbowie, Słoweńcy.   wszystkie te narody mają wspólne pochodzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- POPIERAM !!!! - Nie po to ginęli Bohaterzy Zamojszczyzny [CZEŚĆ ICH PAMIĘCI], w tym ludzie bardzo młodzi, za "Aferę Wismana", żeby teraz islamskie wrogie nam bydło z Syrii zwaliło się do nas żądając praw do zasiłków, prawa do stawiania meczetów czy równouprawnienia ich zbrodniczej religii. WON Z ISLAMEM W POLSCE!! NASZYCH BOHATERÓW Z ZAMOJSZCZYZNY nigdy nie zapomnimy i nie damy się islamskim najeźdźcom!! Ani ukraińskiej imigracji - czy ukraińcy przeprosili nas za zbrodnie na Wołyniu? Nie słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech stawiaja.maja moje poparcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddam miesięczne dochody na budowę takiego muru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za i jako starsza osoba pomoge za darmo nawet miesiadz pracy popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na lotniskach w GB mają być zainstalowane "wykrywacze Polaków" którzy w sposób niekontrolowany przenikają do Wielkiej Brytanii!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Polaki,Polaki. To, że dzisiaj uważacie się za Polaków i nimi jesteście to nie znaczy, że byliście nimi 600 lat temu. Lublin, Lubartów to staroruskie nazwy od ruskiego imienia Luba. To samo Bełżyce k/Lublina, Bełżec k/Tomaszowa a Bełz na Ukrainie. Osobiście nie mam roszczeń terytorialnych wobec Polski i uważam że nasze narody powinny żyć w przyjaźni.
Dobrze, że nie Warszawa (od Sawa)....Hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...