Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"pił z kolegami alkohol na świeżym powietrzu"...a ja zawsze mowie, ze alkohol nalezy pic w pomieszczeniach zamknietych. Swieze powietrze jest szkodliwe i niestosowne do bogatego zycia towarzyskiego! Sedzia wyrokujacy wydaje mi sie byc rownie madry (inaczej), jak ow moczymorda.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grandpa.. napisał:
"pił z kolegami alkohol na świeżym powietrzu"...a ja zawsze mowie, ze alkohol nalezy pic w pomieszczeniach zamknietych. Swieze powietrze jest szkodliwe i niestosowne do bogatego zycia towarzyskiego! Sedzia wyrokujacy wydaje mi sie byc rownie madry (inaczej), jak ow moczymorda.....
NA PEWNO ZNOWU JAKIŚ PEJSIASTY, GARBATY-NOS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NA PEWNO ZNOWU JAKIŚ PEJSIASTY, GARBATY-NOS.
...z pewnoscia masz racje, bo Polak nigdy nie wyrazi sie nagannie o pijakach, zlodziejach, bandytach,leniach i nierobach! Wszak swoj swojego nie potepi i takim wlasnie narodem jestesmy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...