Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał zostać dyrektorem, ale nie wyszło. Bo nigdy nie był dyrektorem

Utworzony przez Gość, 20 czerwca 2009 r. o 10:52
będzie dobrze.. moze lepiej niech pan uczy. zajęcia sa zabawne i przydatne jednocześnie - Pozdrawia studentka - 3 rok pedagogiki !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Piotrze, niestety, w naszym hetmańskim grajdole są wstrętne, kolesiowskie układy. Niech Pan zapozna się bliżej z tematem o Młodzieżowym Domu Kultury, kilka artykułów na ten temat ukazało się w lokalnej prasie, nawet w Dz. Wschodnim, ( można zajrzeć do archiwum Forum). I co? I nic, lokalne kacyki popierają pana dyrektora, kto tam się liczy ze zdaniem pracowników, którzy wnieśli skargę na swojego szefa do kuratorium i do dyrektora Wydziału Edukacji i Sportu, który powinien być jak najszybciej odwołany za tą sytuację. Mam nadzieję, że kiedyś Panu się uda, powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na te konkursy to komisje z zewnątrz powinny przyjeżdżać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobra !!!!!! trochę trzeba popalić władzy. Niech nie myśli, że obywatele nie będą się odzywać. Brawo!!!! to jest właśnie postawa obywatelska przeciwko władzy. O to chodzi , to jest demokracja. co niektórzy zapomnieli o niej !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wszystkich, nie od dzisiaj wiadomo, że tak to wszystko wyglada bez względu na kandydata. trzeba wczesniej rozmawiać z "odpowiednimi ludźmi a dopiero później startować. Wazne jest jednak to, że jest taka mozliwośc. kiedyś mozna było tylko o tym tylko sie wy..... a teraz próba jest mozliwa. gratuluję tego, ze miał Pan odwagę przeciwstawić się tym wszystkim dziwnym sytuacją. Ta naprawdę działa in plus dla Pana osoby, mimo róznych sytuacji, oszcerstw itp. Jest pan na tyle kreatywną postacią, że napweno w przyszłosci nie bedzie źle. Byłam kiedyś na Pana występie i mi sie nawet podobało. prawdę mówiac wolę jak Pan wystepuje i niech się Pan nie gniewa. Niech Pan nie bedzie żadnym dyrektorem - to bez sensu mówię panu - bez sensu. pozdrawiaja Czuby (Lublin)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie Piotrze, niestety, w naszym hetmańskim grajdole są wstrętne, kolesiowskie układy. Niech Pan zapozna się bliżej z tematem o Młodzieżowym Domu Kultury, kilka artykułów na ten temat ukazało się w lokalnej prasie, nawet w Dz. Wschodnim, ( można zajrzeć do archiwum Forum). I co? I nic, lokalne kacyki popierają pana dyrektora, kto tam się liczy ze zdaniem pracowników, którzy wnieśli skargę na swojego szefa do kuratorium i do dyrektora Wydziału Edukacji i Sportu, który powinien być jak najszybciej odwołany za tą sytuację. Mam nadzieję, że kiedyś Panu się uda, powodzenia.
Słyszałem, że w tym zamojskim MDK dalej się kotłuje. Jakaś komisja przy Kuratorium powstała nawet w tej sprawie. Ten facet to już powinien sobie odpuścić i pójść na emeryturę, niech młodzi zajmują się kulturą, może lepiej im pójdzie. A tak to tylko wstyd i swąd się rozchodzi. "Coolturalny" zresztą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jeszcze raz ja. Powiem na do widzenia tak. To niech sie kotluje. Sami sa sobie winni ; - 0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Ostatnio edytowany 21 czerwca 2010 r. o 15:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzedu Wojewódzkie i przedstawicielstwa. Urzedy Miejskie Osrodki Kultury i Sztuki, Domy Kultury, Agencje Artystyczne, Agencje koncertowe, Reklamowe, Kluby Muzyczne, Dyskoteki, Kawiarnie Artystyczne, Stacje Telewizyjne, Redakcje Prasowe, Wytwornie Fonograficzne, Studia Filmowe, Teatry, Kina, Organizatorzy Targów i Wystaw, Ośrodki Wypoczynkowe, Partie Polityczne, Kluby Garnizonowe, Markety itd itp. to są miejsca Panie Piotrze , gdzie powinien Pan funkcjonować. Niech pan da sobie spokój z tymi lokalnymi sprawami i cieszy się demokracją dając uslugi. Może Pan wejdzie we współpracę z jakimiś managerami i oleje tan nasz "zamojski kwasik"Chociaż z innej strony to może coś zmieniloby się jak zostałby Pan dyrektorem, ale .................... brak kasy i nie sądzę ,że to by coś zmieniło. Nioech żyją sobie wśród swoich a Panu życze wszystkiego najlepszego. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mój mąż jest z zawodu dyrektorem" - powiedziała jedna z bohaterek filmu "Poszukiwany, poszukiwana" Widocznie Pan, Panie Piotrze, nie jest. Przynajmniej wg tych komisji, co Pana oceniały. pozdrawiam i życzę wytrwałości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr, to naprawdę wielce szlachetny człowiek. Poznałam go podczas zajeć z rosyjskiego. Jest szlachcicem zarówno w kontaktach z kobietami jak i wszystkimi z którymi sie spotyka. !!!! Klasa i tylko klasa. wielu urzedników mogłon by pozazdroscic. Wiem, że pracował z niepełnosprawnymi, którzy do dzisiaj wspominają go jako osobę o wielkim sercu. Wszelkie inwektywy i złośliwości są jedynie niszczeniem tak ciekawej osobowości. Pamiętajmy, że kazdy człowiek ma wady. On pewnie też je ma, ale ogólnie jest to naprawdę człowiek o duszy artysty i wielkim sercu . Życzę powodzenia i tego, co wszyszcy chcieli by mieć - czyli szczęścia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady !!!!!!!!!!! normalny koleś i troche po pietach im depcze. zwykly kolo. troche poszumi i przestanie ; - )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogo pan piotr ma we "wschodnim"że tak za nim stoi i broni niczym Rejtan.Piotrek zrobił wiele bo i lat juz ma sporo ale co do dyrektorowania..... W Werbkowicach lub Starym Zamosciu okej ale nie w Zamosciu. Miastu potrzeba wiekszej przędsiebiorczosci w temacie artystycznym a tego Piotrowi brakuje jak dotychczas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>Pracowałem we własnej agencji.... Moja znajoma też pracowała w agencji i nawet emerytury się nie dorobiła (jedynie HIV). A swoją drogą trzeba mieć ogromne plecy aby załapać się na państwową posadę.A taką otrzymują wyłącznie znajomi,rodzinka oraz poleceni przez znajomych (typu tow.sekretarz).Dzisiaj,aby dostać dobrą robotę to trzeba mieć silny glejt od plebana.Nie wystarczy mieć jakiś kwitek z KULu (a dzisiaj takowy coraz mniej znaczy.A może to własnie zdyskwalifikowało). A co do pracy w sektorze kultury.Otórz kandydat do pracy w domu kultury powinien legitymować się odpowiednią postawą,bo to przecież przeważnie praca z dziećmi.A jak wiadomo,osoby związane z kościółkiem są pierwszymi deprawatorami dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:rolleyes:CO RACJA TO RACJA. WYBRANO SUPER DYREKTORA. A TEN ARTYKUŁ TO JUŻ ODGRZEWANY KOTLET NAWIASEM MÓWIĄC NE WIDZĘ NIC DZIWNEGOZE KTOS STARTUJE. PRZECIEŻ TO JEST WOLNY KRAJ I KAŻDY MOZE STARAC SIE NA PODSTAWIE KWALIFIKACJI KTOICH NIE MA ODPADA I TYLE. A WIĘC NAJWIĘCEJ DO POWIEDZENIA MAJA CI, KTÓRZY NIC NIE ROBIĄ I NIE WYCHYLAJA SIĘ. KONKURS ZAKOŃCZONY, NOWY DYREKTOR POZYSKAŁ KLASE NA ROZBUDOWE ZDK I JUZ DAWNO POZAMIATANE............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwydatnił tylko zasady rekrutacji na takie stanowiska w polandzie........ myślę, ze dał sobie siana z tym dyrektorowaniem .... i może dobrze...... ale...... fakt faktem w ZDK to grube miliony teraz na robudowanie idą..... nie wiadoma czy dałby rade........... Pogudz ma też nie lada wyzwanie, mimo, ze i wiekowy i doświadczony.... życzymy powodzenia panie Andrzeju, aby ZDK kwitł jak należy...... a Pan Panie Piotrze, też myślę znajdzie swoje miejsce. a i Pogudz pewnie dziś się zastanawia po co mu to było ..... wszak odpowiedzialność WIELKA !!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, jak i moi przyjaciele, że podoła....... cichutko myślę , że powinien......... jeszcze raz powodzenia dla obydwu !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(....)
Ostatnio edytowany 21 czerwca 2010 r. o 15:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obrazanie podlega karze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...