Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chevron pozwał protestujących w Żurawlowie

Utworzony przez Z.s., 7 listopada 2013 r. o 22:12 Powrót do artykułu
I tak oto będziemy wiekami wlec się w ogonie Europy i Swiata!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie, mam nadzieje ze sąd pogoni buractwo i chevron ruszy w końcu z odwiertami. Rolniczy charakter- co za bzdety , podobno rolnictwo sie nie opłaca. won chochoły jedne, kiedy ten krus zlikwidują.jak slyszę narzekania wsiowych to noz w kieszeni sie otwiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem moi poprzednicy,gdyby Wam wleziono na swoje dzialki jak byscie zareagowali (i do tego nie dostalibyscie zadnego odszkodowania) Inaczej byscie pisali te swoje komentarze... <_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ ta polska mentalność jest wkurzająca.Psy Pawłowa.Cóż,ja nie mam żadnej działki,mieszkam w klitce w bloku,więc odwierty raczej mi niestraszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U na każda akcja musi zetknąć się z murem protestujących i krytykujących wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na blog niepełnosprawnej Zosi, która urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową: http://www.zosia-okulewicz.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co pisac jak nijak nie  znacie sie na zyciu rolnika? Ja moja ojcowizne oddam im i niech wierca, ale za kazden metr kwadratowy niech mi dadza 200 zl. Nie tylko ja sprzedam, ale i cala wioska jest gotowa pojsc na to, ale nie za darmo. NIECH TYLKO WEZMA OD NAS te lezaca w sasiedztwie ziemie. To tylko jakies 96 ha z sasiadem do podzialu. Mieszkam w Lublinie i nie musza tam juz wiecej jezdzic i patrzyc na dziadostwo. Ale jak nie odkupia, to swojego nie dam. Zaporzycze sie i do sadu pojde walczyc o prawo o swietej wlasnosci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie, mam nadzieje ze sąd pogoni buractwo i chevron ruszy w końcu z odwiertami. Rolniczy charakter- co za bzdety , podobno rolnictwo sie nie opłaca. won chochoły jedne, kiedy ten krus zlikwidują.jak slyszę narzekania wsiowych to noz w kieszeni sie otwiera.
to żryj kamienie z pola miastowy buraku! albo kostke spod bloku jak ci rolnictwo przeszkadza! każdy rolnika depcze ale chleba masła i kiełbaski to każdy chce.. a zapomniałem wy sobie w "lydlu" kupicie! proponuje zamiane ja miesiąc w mieście Ty na moim gospodarstwie zobaczymy czy bedziesz taki cwany koński zwisie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to żryj kamienie z pola miastowy buraku! albo kostke spod bloku jak ci rolnictwo przeszkadza! każdy rolnika depcze ale chleba masła i kiełbaski to każdy chce.. a zapomniałem wy sobie w "lydlu" kupicie! proponuje zamiane ja miesiąc w mieście Ty na moim gospodarstwie zobaczymy czy bedziesz taki cwany koński zwisie!
tak sie składa, że znam to wasze ELYTARNE środowisko "rolnicze" i nie bez powodu tak pisze. PODEJSCIE NIE BO NIE- NIE DAM,NIE ODDAM - jak Pawlaki ! nic sie nie zmieniło, do krusów wam dopłacaj, do hodowli wam doplacaj, do durnych piaskowych ziem wam doplacaj!! do sprzetu wam doplacaj... i zawsze malo, zawsze malo. mysli taki jeden z drugim ze jak 2 świnie uchowa to juz wielki kulczyk. a idźcie w ch.. dziady jedne, tak kupimy sobie w LYDLU i od szwaba a nie wasze masełko z mleka od krów upapranych po łeb w gó.....e, mleczka z bakteriami ktory wozicie do miasta bo wam mleczarnia nie przyjela , czy mieso nafaszerowane maczka sojową i antybiotykami, śmiech na sali. Licze na SĄD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko musi być w granicach prawa. Ale jednocześnie chcecie mieć drogi i autostrady, telefonię i szybki internet, tańszą i własną ropę i gaz ?? To zejdźcie buraki z nieswojego pola i dajcie się temu krajowi rozwijać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie gow... z szamba wylewalo pod wlasne domy to teraz jasnie wyksztalcone rolniki boja sie ze im sie gow... zruszy w ziemi i wode w studni zanieczysci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie gow... z szamba wylewalo pod wlasne domy to teraz jasnie wyksztalcone rolniki boja sie ze im sie gow... zruszy w ziemi i wode w studni zanieczysci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a ja od samego poczatku bylem za wspolpraca z Chevronem, ale na zasadzie wspoludzialu w zyskach. Oni mysla, ze wydymaja glupiego Polaka i sami beda z naszych dobr korzystali.... Nie chce wiele i moga nawet do cna rozjechac moja ojcowizne, ale za 2.5% w zyskach. Jest nas trzech sasiadow i nie bedzie to wielkim ubytkiem dla tej firmy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie składa, że znam to wasze ELYTARNE środowisko "rolnicze" i nie bez powodu tak pisze. PODEJSCIE NIE BO NIE- NIE DAM,NIE ODDAM - jak Pawlaki ! nic sie nie zmieniło, do krusów wam dopłacaj, do hodowli wam doplacaj, do durnych piaskowych ziem wam doplacaj!! do sprzetu wam doplacaj... i zawsze malo, zawsze malo. mysli taki jeden z drugim ze jak 2 świnie uchowa to juz wielki kulczyk. a idźcie w ch.. dziady jedne, tak kupimy sobie w LYDLU i od szwaba a nie wasze masełko z mleka od krów upapranych po łeb w gó.....e, mleczka z bakteriami ktory wozicie do miasta bo wam mleczarnia nie przyjela , czy mieso nafaszerowane maczka sojową i antybiotykami, śmiech na sali. Licze na SĄD.
u Niemca w oborach leżą padłe zwierzęta pomiędzy żywymi, w mięsie jest więcej antybiotyków i chemii niż u nas. Na KRUS pracują rolnicy, zresztą na emeryturki MIASTOWYCH też!!! Wszędzie i za wszystko płacimy podatki - w paliwie do ciągników, rolny, leśny, rolnicy utrzymują część miejscowych leni pracując na ich pseudo renty (bo go kręgosłup boli i w d..pie strzyka). Rolnik nie ma czasu na choroby, nie ma chwili odpoczynku. Praca na roli i w gospodarstwie to 24 godziny na dobę a nie jak u pracusiów z miasta 8 godzin pracy i potem wylegiwanie się przed telewizorem. Zapraszam na wieś na miesiąc do pracy - gwarantuję, że większość mieszczuchów nie wytrzyma tygodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet ciężko na poważnie komentować powielane przez protestujących antyłupkowe brednie przygotowane przez specjalistów od propagandy.    Bardziej żal tych ludzi że dają sobą manipulować osobom z zewnątrz.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo rolnicy, nie sprzedawajmy naszej ziemi i środowiska za garść koralików, jak plemiona afrykańskie ! Pytanie do tych wszystkich co krytykują protestujących, skąd owi dobrodzieje amerykany wezmą miliony litrów wody ? jak wiadomo że na Lubelszczyznie mamy jej najmniej w Polsce ? Tu nie chodzi o zatrucie wody, jej po prostu nie będzie.. Tak na marginesie dla tych co snują bajkowe opowieści o tańszym gazie. Mamy Bogdankę pod nosem a węgiel wcale nie jest tańszy od tego z zagranicy. Tak samo będzie z gazem, koncerny zarobią a wy durne polaczki nie będziecie mieli nic. Polska drugą Mongolią, już nie długo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam chodzi o  coś innego tym rolnikom płacą po 80 zł za dyżór chodzą całymi rodzinami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam chodzi o  coś innego tym rolnikom płacą po 80 zł za dyżór chodzą całymi rodzinami
 czy masz na to jakikolwiek dowód? bo piszesz bzdury, czy to tak trudno zrozumieć, że ci ludzie zrzyci ze swoją ziemią żywicielką, nie chcą by im ją odebrano?? to tak jakby ktoś tobie do mieszkania się wpakował bez twojej zgody i sobie wygodnie w nim mieszkał i powoływał sie na prawo, że mu wolno   ponadto nie zapominaj, że parlament europejski zaostrzył sposoby wydawania koncesji na odwierty co potwierdza rację tych ludzi, a w ministerstwie środowiska aresztowano kilkanaście osób, że wydały bezprawnie koncesje na odwierty, zatem przestań pleśc bzdury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy mają racje że bronią swoich terenów boją się powtórki z Nigerii ,Ekwadoru tam firmy wydobywcze typu Chewron doprowadziły do tragedii .Dzisiaj w kościołach w Polsce była zbiórka dla mieszkańców NIGERII . W Nigerii 70 procent wody jest skażona przez przemysł naftowy ,dodatkowo firmy naftowe doprowadziły do wojny religijnej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy wy naprawdę nic nie rozumiecie? To jest szansa dla całego regionu! Nowe miejsca pracy, nowe drogi, zimą-drogi odśnieżane! Zapomnieliście już jak jest co roku? Bardzo często odcięci od świata. Czy przez następną dekadę chcecie być dalej odizolowani od świata, bez postępu, bez żadnej szansy na racjonalny rozwój? Nie można być aż tak ślepym! Opanujcie się... Nie rezygnujcie z rozwoju naszego regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...