Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszystkim,którzy nie wiedzą czym grozi wpuszczenie bandytów z Chevronu (d.Texaco) polecam książkę "Śmierć w Amazonii".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Konieczny jest prawdziwy nadzór specjalistów by nic nie wymknęło się spod kontroli. Roztocze jest piękne, musimy o nie dbać by ani Chewron ani Putin nie zmienił go w poligon.
0
Jeśli gaz będzie leciał kranem, to rzeczywiście nie odstraszy turystów.
0
ci z żurawlowa niech nie pouczają innych bo dostają  8 godzin strajku po 70 zł chodzą tam całymi rodzinami; myślicie że w takiej dziurze około 20 domów ludzie pompujący swoje szamba za stodołętak nagle zaczeli dbać o środowisko proponuję wysłać ochronę środowiska tam i zobaczymy 
0
do sasiada:  az mi sie wierzyc nie chce!! Kto im placi za udzial w "protestach"?
0
No i w pizdu. Wylądowali
0
do sasiada:  az mi sie wierzyc nie chce!! Kto im placi za udzial w "protestach"?
kto im płaci? jest w tej miejscowości taki duzy rolnik gr...n się nazywa ma ziomala w żądzie który załatwia polepka doświadczalne [rolnik dostaje nawozy nasiona opryski i wytyczne jak to stosować w zamian za czysty plon normalny rolnik tego nie dostanie bez układów jak ktoś nie wierzy wystarcz pojechać do żurawlowa i zobaczy czy są takie i zapyta czje czemu nie kowalskiego tylko gr...a] a w zamia jego koledzy siedzący w spółkach gazowych które gdyby zaczęto wydobywać gas łupkowy stracili by ciepłe posadki płacą biednym rolnikom żeby strajkowali
0
Tobie natomiast ewidentnie placi Chevron.
0
kto im płaci? jest w tej miejscowości taki duzy rolnik gr...n się nazywa ma ziomala w żądzie który załatwia polepka doświadczalne [rolnik dostaje nawozy nasiona opryski i wytyczne jak to stosować w zamian za czysty plon normalny rolnik tego nie dostanie bez układów jak ktoś nie wierzy wystarcz pojechać do żurawlowa i zobaczy czy są takie i zapyta czje czemu nie kowalskiego tylko gr...a] a w zamia jego koledzy siedzący w spółkach gazowych które gdyby zaczęto wydobywać gas łupkowy stracili by ciepłe posadki płacą biednym rolnikom żeby strajkowali
"w ŻĄDZIE"-wystarczy,dalej nie czytam...
0
Trzeba w chwili obecnej protestoweac, bo kradna.Poczekac na lepsze cvzasy.Dzisiaj stanowczo nie dla zlodziejskich cwaniakow.
0
"w ŻĄDZIE"-wystarczy,dalej nie czytam... jakiś ty amerykański TO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z TEMATEM MOŻE W SZKOLE MIAŁEM PAŁE Z POLAKA ALE SWOJE WIEM I NIKT MI NIE ZABRONI WYPOWIEDZIEĆ SIĘ NA TEMAT KTÓRY ZNAM  

0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: