Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozumiem, że tonący igły się chwyta, ale na Boga... mamy 21 wiek, a ludzie wierzą w jasnowidza? Boże.... ale ciemnota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są sprawy o których nie masz pojęcia.Tak jak mimo ogromnego rozwoju techniki mała wichura sprawia że człowiek staje się bezradny,tak i niektórzy ludzie mają zdolności w które będziesz wątpić.Bynajmniej do czasu kiedy skorzystasz z pomocy takiego człowieka.Pamiętaj,używasz tylko mały procent swoich szarych komórek,nie wiesz co potrafi ich reszta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadzia nie gadaj glupot. Zal mi ludzi ktorzy wierza w takie brednie. To ze ktos uzywa wiecej "szarych komorek" nie sprawi ze bedzie chodzil po wodzie, co najwyzej bedzie szybciej czytal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ale też się kokosie i inny gościu nie dziwcie że szukają pomocy wszędzie. nie wiem jak wyglądają wasze rodziny ale przypuśćmy że macie kochającą żonę/ męża , dziecko, matkę/ ojca- kogokolwiek i on nagle ginie i nie ma go pół roku? to co? siedzielibyście z założonymi rękoma? ja choćbym miała spod ziemi wyciągnąć tą osobę to szukałabym jej na wszystkie sposoby. serca nie macie? zastanówcie się co piszecie:| i czy przypadkiem kogoś nie obrazicie. żeby się kiedys nie okazało że największą ciemnotą są tacy jak wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońcy czarnej magii -zauważcie, że ten naciągacz odebrał rodzinie nadzieję, oczywiście o ile oni tez wierzą szalbierzom. Ale i tak Włosi bardziej się dali naciągnąć sławnej wróżce. Szare komórki powinny poznać polszczyznę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ich po prostu usprawiedliwiam... nie wiem co jest gorsze czy takie odebranie nadziei czy oczekiwanie na cud przez nie wiadomo ile...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że ,no właśnie że ta ciemnota z dalekiej Japonii uwierzyła kiedyś takiej Polce i okazało się że ,że jest rewelacyjna i prawie zawsze odnajdowała zaginionych ,jest paru jasnowidzów działających w Polsce z których usług korzysta nasza Policja i też są efekty,wiec wyzywają ,krytykują Ci którzy tego zjawiska nie rozumieją i długo nie pojmą ,bo nikt racjonalnie wytłumaczyć nie potrafi jak to się dzieje ,A tylko ludzie światli starają się zrozumieć zjawiska których nauka nie potrafi logicznie wyjaśnić !.A pomyślcie jak byli odbierani ludzie 300-500 lat temu którzy potrafili wywołać np. hipnozę czy i wtedy przez rzekomo światłych nie byli uważani za ciemnogród ,więc pomyślcie nad sobą ,czy wasze opinie dziś wypisane za 100-200 lat nie będą śmieszne jak zjawisko ew. zostanie wyjaśnione ,potwierdzone ?!I tak na marginesie dopóki tli się nadzieja,należy szukać nawet przez takich ludzi bo jeżeli będzie choć jeden i wskaże prawidłowo to warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiara czyni cuda napisał:
Tylko że ,no właśnie że ta ciemnota z dalekiej Japonii uwierzyła kiedyś takiej Polce i okazało się że ,że jest rewelacyjna i prawie zawsze odnajdowała zaginionych ,jest paru jasnowidzów działających w Polsce z których usług korzysta nasza Policja i też są efekty,wiec wyzywają ,krytykują Ci którzy tego zjawiska nie rozumieją i długo nie pojmą ,bo nikt racjonalnie wytłumaczyć nie potrafi jak to się dzieje ,A tylko ludzie światli starają się zrozumieć zjawiska których nauka nie potrafi logicznie wyjaśnić !.A pomyślcie jak byli odbierani ludzie 300-500 lat temu którzy potrafili wywołać np. hipnozę czy i wtedy przez rzekomo światłych nie byli uważani za ciemnogród ,więc pomyślcie nad sobą ,czy wasze opinie dziś wypisane za 100-200 lat nie będą śmieszne jak zjawisko ew. zostanie wyjaśnione ,potwierdzone ?!I tak na marginesie dopóki tli się nadzieja,należy szukać nawet przez takich ludzi bo jeżeli będzie choć jeden i wskaże prawidłowo to warto.
Otóż to! Sama bym się czepiała wszelkich metod, gdybym była w sytuacji Rodziny Damiana. I chyba najgorsza jest właśnie ta niepewność. Nikt też nie napisał, że należy wierzyć bezgranicznie w to, co mówi ten jasnowidz, ale nie zaszkodzi tego sprawdzić i pójść tym tropem, skoro poszukiwania do dziś nie przyniosły żadnego efektu. Nic się nie traci, a można jedynie zyskać choćby drobną poszlakę. Ale niedziwne, że niektórzy są do tego sceptycznie nastawieni. Za dużo jest naciągaczy w tej 'profesji' i stąd to niedowierzanie. A co z tą dziewczyną, która, jak napisano, twierdziła, że Damian został pobity? Wymyśliła to sobie, czy po prostu uznano, że nie ma racji, bo nie znaleziono Damiana i nie ma jak tego sprawdzić?? A świadome zerwanie kontaktów z rodziną, to naprawdę brak słów... Miał niedalekie plany, a poza tym po co miałby zrywać kontakt z rodziną po zwyczajnym ognisku ze znajomymi i oddalać się w nieznane, żeby zostać sam?? Musiałby mieć jakieś naprawdę spore problemy, z którymi sobie nie radził, a czy miał?? Miejmy nadzieję, że Damian się znajdzie, a cała sprawa nie zakończy się tak, jak w przypadku zaginionego Marka.
Ostatnio edytowany 23 czerwca 2009 r. o 23:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXI wiek... , ciemnota !!? Tak to prawda mieszkamy w ciemnogrodzie. Dlatego mamy w kraju to co mamy. Przykro mi z powodu śmierci Damiana. Szacunek dla pana Jackowskiego za to co robi i jak to robi, no i dla ..... Jadzi, która ma 100% racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie ma zwłok, nie ma zbrodni" - podobnie mówili 2 tygodnie po zaginięciu Marka, a Damiana nie ma już prawie 3 miesiące; tamten znalazł się po miesiącu, wróżka mówiła coś o zaroślach, ale przecież zarośli, krzaków i kamieni na całym globie pod dostatkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla Pana Jackowskiego za pomoc!A policja? Skoro zeznania swiadkow sie nie zgadzaja , niech przesluchuja ich az w koncu dojda do prawdy , a nie siedza na tylkach i graja w pasjansa. Zaginal czlowiek!!Zrobcie cos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tą dziewczyną, która, jak napisano, twierdziła, że Damian został pobity? Wymyśliła to sobie, czy po prostu uznano, że nie ma racji, bo nie znaleziono Damiana i nie ma jak tego sprawdzić?? A świadome zerwanie kontaktów z rodziną, to naprawdę brak słów... Miał niedalekie plany, a poza tym po co miałby zrywać kontakt z rodziną po zwyczajnym ognisku ze znajomymi i oddalać się w nieznane, żeby zostać sam?? Musiałby mieć jakieś naprawdę spore problemy, z którymi sobie nie radził, a czy miał?? Miejmy nadzieję, że Damian się znajdzie, a cała sprawa nie zakończy się tak, jak w przypadku zaginionego Marka. [/quote] Powiem Ci tak... te info dostała dziewczyna od kolegi, który dostał te informacje jeszcze od kogos innego... Nie wiem co oni chcieli tym zdziałać ale po prostu puścili głupią plote... Najlepsze jest to ze poprzez jeszcze jedna dziewczyne ta informacja doszła do mnie... Ale najlepsze na koniec... W końcu wyszło tak że ta pierwsza dziewczyna powiedziała, że ode mnie usłyszała tą plotkę chociaż było na odwrót. Policja czepiała się dlaczego tak powiedziałam, tłumaczyłam, że to nie ja tylko tamta... W końcu zamiast to wyjaśnić to oleli sprawe bo nawet z tą pierwszą dziewczyną nie rozmawiali. Tak samo jest z tym samochodem... jena osoba mówiła ze go widziała ale nie wiem co dalej bo z tego co mi wiadomo to policja nie poszła tym śladem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...