Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I tak to właśnie jest, i właśnie takie sytuacje sprawiają że wielu ludzi niechętnie przyłącza się do takich akcji, a przecież właśnie Caritas ma pomagać najbiedniejszym, nieprawdaż ? To są pieniądze darczyńców więc może to oni powinni zdecydować do kogo trafią te pieniądze i przede wszystkim czy wpłacali je dla Rafała czy dla Caritas bo to jest jak widze istotna różnica w tej sprawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK SIĘ OKAZUJE WSZELKA POMOC CARITASU DZIĘKI LUDZIOM, A CHCĄ NADZOROWAĆ JĄ KSIĘŻA SKANDAL. DOROBKIEWICZE ZA CUDZE PIENIĄDZE .MAM NADZIEJĘ, ŻE NIE DOROBICIE SIĘ NA LUDZKIEJ KRZYWDZIE. PROSZĘ WALCZYĆ NAWET PRZED SĄDEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej wierzę Caritasowi niż tej matce. Do pełnoletności Będzie pełnomocnikiem a później dom przejdzie na Rafałka. To proste. Pewnie matula chce aby domek przeszedł na synka a ona już może robić co chce. Tak przynajmniej pewne, że go nie zadłużą. Ta babka to w ogólce ciekawy przypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wki napisał:
Bardziej wierzę Caritasowi niż tej matce. Do pełnoletności Będzie pełnomocnikiem a później dom przejdzie na Rafałka. To proste. Pewnie matula chce aby domek przeszedł na synka a ona już może robić co chce. Tak przynajmniej pewne, że go nie zadłużą. Ta babka to w ogólce ciekawy przypadek.
A ja nie,ponieważ przez pazerność czarnych skur...synów niczym nie ograniczoną,która wygląda jak linia prosta,czyli nie ma początku ani końca,danie komuś czegokolwiek jest NIEMOŻLIWE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w 100% matkę dlaczego caritas ma być właścicielem domu skoro matka ma wyłożyć 60 tyś reszta ma pochodzić z dobrej woli ludzi wpłacających na konto caritas matka chce aby dom był własnością syna bo przecież tutaj o niego chodzi to dla niego cała ta akcja a on nie ma być nawet współwłaścicielem . Mama ma rację dlaczego caritas ma być właścicielem tego domu i dziecka jest to niezrozumiałe przynajmniej dla mnie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ludzie wpłacali na pomoc dla Rafałka ,na konto stworzone przez Caritas, to dlaczego te pieniądze nie trafiają do Rafałka,tylko Caritas trzyma na tym "łapę". Przecież ja im nie dawałem ,a Rafałowi.Powinni te pieniądze przekazać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym wiecznie mało.Przecież to nie ich pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja też matce nie wierze, bo to ona chce się wzbogacić i dostać dom za free, do roboty trzeba isc a nie żebrać, a jak sie dostaje to jeszcze jej mało i źle, to jest dopiero pazerność, a nie wy grzeszni się księży czepiliście, artykul jest o jednym a wy wszystkich zmieszaliście z błotem jeden != (nie równe) wszyscy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak powstały majatki kościelne, przez ofiary , przejęcia i złodziejstwo. Dzis matka wie o wszystkich wpłatach, są dokumenty konta z wpłatami za 5 lat tego nie będzie . Będzie tylko wpis " własność Caritas" i dom jak chcesz to kup, a jak nie to inny księzulek dom sprzeda i Rafała będzie miał poniżej pleców. Złodziejstwo ludzi w sutannach. W piekle większość to księża !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasko napisał:
I tak powstały majatki kościelne, przez ofiary , przejęcia i złodziejstwo. Dzis matka wie o wszystkich wpłatach, są dokumenty konta z wpłatami za 5 lat tego nie będzie . Będzie tylko wpis " własność Caritas" i dom jak chcesz to kup, a jak nie to inny księzulek dom sprzeda i Rafała będzie miał poniżej pleców. Złodziejstwo ludzi w sutannach. W piekle większość to księża !
Dokładnie tak. Czarna zaraza się szerzy. Banda nienażartych wieprzy stale wyciąga brudne łapska po pieniądze. A po wsiach pochowane kochanki, dzieci i rodzina, która biedy nigdy nie zazna bo "Kto ma księdza w rodzie, tego bieda nie ubodzie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocieszające jest to, że dziś młodzi ludzie są dużo bardziej świadomi tego, co za ludzie tworzą tak zwany "Kościół". A kiedyś zabraknie ludzi starszych, naiwnych. I co wtedy zrobią belzebuby w czarnych kieckach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Z każdego słowa bezużytecznego, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu” /Mt 12,36/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie, dlaczego Rafałek znajduje się w tak skrajnie złej sytuacji, że jego największym marzeniem jest łazienka z bieżącą ciepłą wodą. Nie chcę wypowiadać się na temat odpowiedzialności, czy jej braku u jego prawnego opiekuna, którym jest matka Rafałka, ale wątpliwości narzucają się same. Po drugie, jak gazeta przyznała, to właśnie Caritas rozpoczął i przeprowadził akcję pomocy dla Rafałka, mając pełną wiedzę n.t. jego sytuacji rodzinnej. Jeśli mam wątpliwości co do intencji którejś ze stron, dotyczą one zachowania matki. Zgodnie z prawem, prawny opiekun nieletniego zarządza jego majątkiem do uzyskania przez niego pełnoletności. Nie chodzi więc moim zdaniem o "sadzenie kwiatków" ale dysponowanie majątkiem syna. Pytanie, czy to zarządzanie poprawi sytuację Rafalka, czy jego matki. Aha, te 68 tys. "matki" to są także datki obcych ludzi DLA RAFAŁKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co by chcieli same smietane spijac i nie dzielic ten tam Rafal i tak zemrze i tak to i ftedy ksiaenza dadza te chalupe komu innemu potrzebujacemu i bedzie sprawiedliwie. jeszcze kosciol nikogo nie oszkapil co to wy wypisujecie tylko serce na tacy do calego Ludu bozego jak na dloni wysuwa. zawistnosc narodowa nasza Polska za kazda chalupa czycha co by swientych ojcow kosciola oczernic i oszkalowac a nawet i opluc tez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak będzie zapisany na Caritas czyli na czarnych złodziei to dziecko może pożegnać się z domem.Jego matka ma rację,że się broni przed takim rozwiązaniem.Że też ludzie wciąż wierzą że Caritas pomaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem zniesmaczenie i rozgoryczenie wielu komentujacych te skandaliczna sytuacje osob. Ale....rodacy cieszcie sie z tego i rozglaszajcie te prawdziwa informacje o pazernosci i bezkompromisowosci czarnej mafii! Jest bardzo duzy stopien prawdopodobienstwa, ze za dwa pokolenia (ja juz nie dozyje) nasze dzieci i wnuki beda kupowale koscioly za grosze, bo nikt juz do owych matecznikow zabobonu nie bedzie chodzil! Wtedy owe budowle bedzie mozna przerabiac na mieszkania dla osob w sytuacji tego biednego Rafalka! Alleluja, alleluja...klechy sami strzelaja sobie samoboja! Krotka uwaza do tych wszystkich, ktorzy co roku opluwaja pana Owsiaka i WOSP! - Czy teraz rozumiecie roznice w sposobie dzialania p.Owsiaka i tych kanalii z krzyzem w reku?-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buzal napisał:
a co by chcieli same smietane spijac i nie dzielic ten tam Rafal i tak zemrze i tak to i ftedy ksiaenza dadza te chalupe komu innemu potrzebujacemu i bedzie sprawiedliwie. jeszcze kosciol nikogo nie oszkapil co to wy wypisujecie tylko serce na tacy do calego Ludu bozego jak na dloni wysuwa. zawistnosc narodowa nasza Polska za kazda chalupa czycha co by swientych ojcow kosciola oczernic i oszkalowac a nawet i opluc tez.
Przeczytaj "Geniuszu" raz jeszcze swoj wpis i zadumaj sie nad wlasna glupota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pazerna matka napisał:
A ja też matce nie wierze, bo to ona chce się wzbogacić i dostać dom za free, do roboty trzeba isc a nie żebrać, a jak sie dostaje to jeszcze jej mało i źle, to jest dopiero pazerność, a nie wy grzeszni się księży czepiliście, artykul jest o jednym a wy wszystkich zmieszaliście z błotem jeden != (nie równe) wszyscy
TY jesteś matką ? chciałabyś się zamienić z matką Rafała na m-ca chciałaby się pani opiekować tak strasznie skrzywdzonym przez los dzieckim to caritas chce się wzbogacic a ludzie jeśli dostrzegli dramat tej rodziny z dobrej woli wpłacali pieniądze na szczytny cel Rafałkowi nie księżom nie mają prawa przetrzymywać tych pieniędzy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tylko gramatycznie: ta Caritas ... pomogła ... bez urazy, ale pisząc dbajcie też o formę tekstu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Rafałka:(Instytucja, ktora powinna byc dla nas wzorem uczciwosci, sprawiedliwosci, milosci i dobroci daje takiego kopa kazdemu z osobna...Szkoda slow:( Mam nadzieje,ze wszystko sie wyjasni na korzysc bezbronnego dziecka. Duzo sily i zdrowka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...