Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czas kończyć kampanię. Jarosław Kaczyński w Zamościu

Utworzony przez anty, 16 listopada 2010 r. o 17:03 Powrót do artykułu
Protestuje, nie chcę tego chorego psychicznie człowieka w swoim mieście. Zawieźcie go od razu do Radecznicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram poprzednika, popieram, POPIERAM!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lecz ja w odróznieniu do was bardzo bym chciał ujrzec Jarosława Kaczyńskiego w Zamościu ,niestety jestem obecnie poza granicami kraju i wracam w piatek tylko ,że późną w nocą;/i nie bedzie mi dane ujrzeć najmądrzejszego polityka jakiego mamy obecnie. W nim widze Wielkiego przywódcę naszego państwa .A wy anty i xyz jesteście prostakami nie dorównujecie mu w niczym:) szkoda mi was...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czas kończyć kampanię" tak,tak kończ Waść wstydu oszczędź..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosimy bardzo...prosimy i zapraszamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOŃCZ PAN WSTYDU OSZCZĘDZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOŃCZ PAN WSTYDU OSZCZĘDZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty napisał:
Protestuje, nie chcę tego chorego psychicznie człowieka w swoim mieście. Zawieźcie go od razu do Radecznicy.
Wiesz,ten twój wpis wcale mnie nie dziwi. Tak mogą pisać tylko chorzy z nienawiści, którym antypolskie media i niestety, niektórzy przedstawiciele obecnego rządu wmówili, że wszystko co złe ma związek z Kaczyńskim. Ja bardzo cenię tego niezwykle patriotycznego człowieka, któremu nade wszystko leży na sercu dobro mojej ojczyzny. Czy nie widzisz, jak Polska staje się coraz mniej suwerenna, czy nie widzisz, jak ten kraj jest rozsprzedawany przez obecnie rządzących, dobra narodowe, które jeszcze mogłyby być nasze już nie istnieją, stocznie, cukrownie, huty.A gaz, który przez nasz kraj płynie rurociągiem z Rosji na Zachód za darmo! Czyli Polska nie pobiera wielu miliardów złotych za przesył przez nasze terytorium! Nasza ojczyzna idzie pod młotek. Afery zamiatane są pod śmierdzące wycieraczki. Jeszcze dożyjesz takich czasów, że będziesz złorzeczyć tym, którzy cię omamili, zamulili twój rozum, abyś ty "anty" nie potrafił wyciągnąć wniosków i oduczyli cię myśleć. Chleba i igrzysk! To jest zapewne twoją dewizą, a to, o co walczyli nasi przodkowie, ginęli za kraj, za ciebie, żebyś miał szczęśliwe życie, to już się nie liczy? Nie liczą się pomordowani w obozach, w Katyniu!? Co ci dobrego zrobił Tusk, Komorowski, czy odczułeś, że gwałtownie poprawił ci się standard życiowy? Czy po 100dniach rządzenia tej elity przybyło ci w portfelu? Jak ci się żyło przez ten czas, tobie, twoim bliskim, środowisku, w którym się obracasz? Kaczyńskiemu na sercu leży Polska, z jej wszystkimi dobrami. Niestety widać jak coraz mniej jest takich oddanych ludzi, prawdziwych patriotów i dlatego trudniej wchodzić w koalicję z "farbowanymi lisami", bo i tak z czasem wyjdzie szydło -Lepper z worka. Wiec lepiej zamilcz i siedź przed tym telewizorem i wchłaniaj jak gąbka te medialne antypolskie brednie i wara ci od lżenia takich prawych ludzi jak pan Jarosław Kaczyński, dotknięty straszliwą tragedią, tak jak dotknięty jest tą tragedią nasz kraj. I tylko ktoś wyzuty z wszelkich ludzkich uczuć może pisać tak obraźliwie o nim jak zrobiłeś to ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamościanie chowajcie się ! Sekta oszołomów opanowuje Wasze miasto !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek napisał:
Lecz ja w odróznieniu do was bardzo bym chciał ujrzec Jarosława Kaczyńskiego w Zamościu ,niestety jestem obecnie poza granicami kraju i wracam w piatek tylko ,że późną w nocą;/i nie bedzie mi dane ujrzeć najmądrzejszego polityka jakiego mamy obecnie. W nim widze Wielkiego przywódcę naszego państwa .A wy anty i xyz jesteście prostakami nie dorównujecie mu w niczym:) szkoda mi was...
Bartek nie wracaj, zostań dalej na auidiencji u benedykta ! Oszołomów ci u nas dostatek ,Ciebie nie potrzebujemy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek napisał:
Lecz ja w odróznieniu do was bardzo bym chciał ujrzec Jarosława Kaczyńskiego w Zamościu ,niestety jestem obecnie poza granicami kraju i wracam w piatek tylko ,że późną w nocą;/i nie bedzie mi dane ujrzeć najmądrzejszego polityka jakiego mamy obecnie. W nim widze Wielkiego przywódcę naszego państwa .A wy anty i xyz jesteście prostakami nie dorównujecie mu w niczym:) szkoda mi was...
Bartek nie wracaj, zostań dalej na auidiencji u benedykta ! Oszołomów ci u nas dostatek ,Ciebie nie potrzebujemy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISUARY DO DOMU KACZORKI ZAFAJDANE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby znów do Zamościa przyjeżdżał cyrk? Oby z nowym programem, bo ten ostatni zaczyna już być nudny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że przyjeżdża, jedyna alternatywa dla rządzących PR-owców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tym razem nie będzie miejsc dla obywateli, jak to było w Lublinie ?? Bo autobusy z klakierami to z podlaskiego sobie on przywozi... I czas nie na koniec kampanii, a czas zacząć leczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Zamościanie chowajcie się ! Sekta oszołomów opanowuje Wasze miasto !
Typowym przykładem oszołoma jesteś ty! Twoje wpisy są jak szczekanie wytresowanego psa, żadnej merytoryki, tylko głupawe, deb***ne komentarze. Twój język rynsztokowy, jakim się posługujesz jest ewidentnym przykładem, jaką warstwę społeczną reprezentujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twój wyborca napisał:
Też tym razem nie będzie miejsc dla obywateli, jak to było w Lublinie ?? Bo autobusy z klakierami to z podlaskiego sobie on przywozi... I czas nie na koniec kampanii, a czas zacząć leczenie.
Polecam ci bardzo dobrego specjalistę, pana doktora K. Więc zgłoś się do niego, najlepiej jak najszybciej, wtedy terapia będzie skuteczniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe to pocałunek śmierci dla Zawiślaka, chociaż i tak od początku nie miał szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Pan Zawiślak nie umie sam prowadzić kampanii wyborczej i sprowadza pomoc? promujcie Panowie się za swoje a nie za nasze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radek napisał:
To Pan Zawiślak nie umie sam prowadzić kampanii wyborczej i sprowadza pomoc? promujcie Panowie się za swoje a nie za nasze pieniądze.
To po ch..rę dawałeś, teraz wymawiasz? Pamiętaj: ten kto daje i wymawia obes..ny jest przez pawia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...