Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czwarta ofiara wypadku w Podkrasnem jednak żyje

Utworzony przez 3, 13 lipca 2009 r. o 14:26 Powrót do artykułu
dziewczyna zmarła ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobo63 napisał:
pozdrowienia dla pana(deb***a) z Tarzymiech, który kilka godzin przed opisywanym wypadkiem wsiadł po kielichu na wypasioną YAMAHE, posadził z tyłu 16 letniego syna, rozpedził motocykl i zap....ł w słupa. Dzięki Bogu zyją, a tylko pan-deb***-kierowca ma połamane gnaty. Czy to przypadek, ze wszyscy są z Tarzymiech i okolic???
ku*** ja ci dam deb***a szmaciazu...to moj wujek szmato ty jedna ruska...jakbym cie spotkala to bym ci nogi z dupy powyrywala....ty szujo jedna..jak nie wiesz to nie pisz....co cie to ku*** obchodzi...nie wtracaj sie w nie swoje sprawy ty pier***ony popaprańcu..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
info od znajomych rodziny: dziewczyna nie żyje zmarła koło 17 [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz coś do Tarzymiech???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polka napisał:
ku*** ja ci dam deb***a szmaciazu...to moj wujek szmato ty jedna ruska...jakbym cie spotkala to bym ci nogi z dupy powyrywala....ty szujo jedna..jak nie wiesz to nie pisz....co cie to ku*** obchodzi...nie wtracaj sie w nie swoje sprawy ty pier***ony popaprańcu..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jaki wujek taka siostrzenica!!!!! buahahaha. A co niby nie wiem??, ktoro zdanie w moim poscie nie polega na prawdzie???, że pijany wziął syna motor i przyje...ł w słupa??? Dla mnie taki człowiek to deb*** i tyle. A to, że Tobie sie to nie podoba to już mnie najmniej obchodzi, bo twoja wypowiedź świadczy jedynie o tobie i twoich zachwianych emocjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobo63 napisał:
jaki wujek taka siostrzenica!!!!! buahahaha. A co niby nie wiem??, ktoro zdanie w moim poscie nie polega na prawdzie???, że pijany wziął syna motor i przyje...ł w słupa??? Dla mnie taki człowiek to deb*** i tyle. A to, że Tobie sie to nie podoba to już mnie najmniej obchodzi, bo twoja wypowiedź świadczy jedynie o tobie i twoich zachwianych emocjach
co sie stało to sie nie odstanie...i to nie twoj interes..jak masz jakies zale do niego to jedz do niego do szpitala i mu to powiedz prosto w twarz ....kurde znalazl sie filozof wielki jeden...ty moze jestes taki grzeczniutki co...??!!!! a jezeli uwazasz ze to deb*** to zachowaj to dla siebie....a nie rozpisujesz sie publicznie po forach..moze niektórych to nie obchodzi...pomyslales o tym...?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!widocznie jeszcze nie dorosles...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj podczas mszy zmarla kolejna ofiara wypadku, dziewczyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deem23, kalibra za 3000 tyś? Co to za fura?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pola napisał:
co sie stało to sie nie odstanie...i to nie twoj interes..jak masz jakies zale do niego to jedz do niego do szpitala i mu to powiedz prosto w twarz ....kurde znalazl sie filozof wielki jeden...ty moze jestes taki grzeczniutki co...??!!!! a jezeli uwazasz ze to deb*** to zachowaj to dla siebie....a nie rozpisujesz sie publicznie po forach..moze niektórych to nie obchodzi...pomyslales o tym...?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!widocznie jeszcze nie dorosles...
być może publiczne piętnowanie takiej bezmyślności zaskutkuje tym, że takich przym wypadków będzie mniej. A interes taki sam mój jak i Twój.......bo wyjeżdżając codziennie na drogę modlę się by nie trafić na pijanego szaleńca na swojej trasie. Niestety jest ich coraz więcej. Powodoem jest bezmyślność i społeczne przyzwolenie, a na koniec tacy obońcy ucisninych jak Ty Pola. A co do mojej "grzeczności" te jednego jestem pewien; nie siadam pijany za fajere i mam na tyle równo pod deklem by rozróznić predkość z jaką mogę jechać od tej jaką rozwija pojazd jakim jadę. To co się stało to już sie nie odstanie. Wielkie wyrazy współczucia dla rodzin ofiar z wypadku z Podkrasnego, ale tej tragedii mogło nie być gdyby ktoś umiał w pewnym momencie powiedzieć NIE............ a moze powiedział, tylko jakaś Pola skwitowała to odpowiedzią by swoje uwagi zachował dla siebie. A teraz Pola zabrania rozpisywac sie o tym na forum(głowa w piasek)Szybko zapoomnieć, aż .............. do następnego razu??? Nie Pola!!!!! Zawsze będe piętnował ten rodzaj postepowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stała się tragedia dla wielu ludzi, obwinianie kogo kolwiek nic tu już nie pomoże. Trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość. To co zrobili było największą głupotą w ich życiu j już ostatnią....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobo63 napisał:
być może publiczne piętnowanie takiej bezmyślności zaskutkuje tym, że takich przym wypadków będzie mniej. A interes taki sam mój jak i Twój.......bo wyjeżdżając codziennie na drogę modlę się by nie trafić na pijanego szaleńca na swojej trasie. Niestety jest ich coraz więcej. Powodoem jest bezmyślność i społeczne przyzwolenie, a na koniec tacy obońcy ucisninych jak Ty Pola. A co do mojej "grzeczności" te jednego jestem pewien; nie siadam pijany za fajere i mam na tyle równo pod deklem by rozróznić predkość z jaką mogę jechać od tej jaką rozwija pojazd jakim jadę. To co się stało to już sie nie odstanie. Wielkie wyrazy współczucia dla rodzin ofiar z wypadku z Podkrasnego, ale tej tragedii mogło nie być gdyby ktoś umiał w pewnym momencie powiedzieć NIE............ a moze powiedział, tylko jakaś Pola skwitowała to odpowiedzią by swoje uwagi zachował dla siebie. A teraz Pola zabrania rozpisywac sie o tym na forum(głowa w piasek)Szybko zapoomnieć, aż .............. do następnego razu??? Nie Pola!!!!! Zawsze będe piętnował ten rodzaj postepowania
oj pisz co sobie chcesz....moze masz racje...ale on nie zrobil tego specjalnie..bi nie chcial tego wypadku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nikt nie robi takich rzeczy specjalnie. Ludzie czasami najpierw coś zrobią zanim pomyślą, niestety.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polka napisał:
ku*** ja ci dam deb***a szmaciazu...to moj wujek szmato ty jedna ruska...jakbym cie spotkala to bym ci nogi z dupy powyrywala....ty szujo jedna..jak nie wiesz to nie pisz....co cie to ku*** obchodzi...nie wtracaj sie w nie swoje sprawy ty pier***ony popaprańcu..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Troszke kultury!!!Kazdy ma prawo wyraźic swoje zdanie na forum.Ale moze bez takiej polszczyzny!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak brakuje argumentów to się używa przekleństw. Jakby wyrzucić przekleństwa to z wypowiedzi zostałoby parę słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona jeszcze żyje to była błędna informacja i nie piszcie takich bzdur że im tak dobrze bo nie mogę tego czytać tam zginęli moi koledzy a moja koleżanka walczy o życie wy chyba nie macie rodziny ani przyjaciół że piszecie takie bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś o godzinie 12tej dziewczyna jeszcze żyła, choć była w bardzo ciężkim stanie - mamy na to potwierdzenie rzecznika szpitala, do którego została odwieziona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deem23 napisał:
Kupują wieśniaki te kalibry za 3000 tyś i rozbijają sie nimi po drzewach...Ach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Wiejska mentalność. Kawałek szrotu i kozaczą, myślą że są fajni. Chociaż używanie słowa "myślą" wobec takich osób jest sporym nadużyciem.
A Ty to jesteś taki miastowy i silnie uczony?.....gdyby nie wieś to i miasta by nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czlowieku zachowaj takie mysli glupie dla siebie,ciekawe jak bys sie czul jak by ktos o twoim bratu albo koledze napisal taki tekst oni nie zyja nic tego nie zmieni popelnili blad i jusz zostawcie ich w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies wszystkim durniom za kierownicą mordę lizał.Wcale mi ich nie żal, zginęli na własne życzenie i lotto mi,żeby po nich płakać i rozpaczać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...