Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy Bozia z Radecznicy ulecza wszystko, "jak leci", czy ma jakieś specjalizacje (np reumatologia, kardiologia itp) ? Czy do Bozi z Radecznicy trzeba przynieść wyniki badań laboratoryjnych, czy Bozia robi to we własnym zakresie ? Ile za wizytę u Bozi z Radecznicy kasuje Pan Proboszcz ? A może uzdrowienie jest w ramach NFZ ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znowu jakaś Jasna Cholera naPiSała o jasnej Górze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po praniu mózgu w Sanktuarium w Radecznicy istnie możliwość skorzystania z usług w Samodzielnym Publiczny Wojewódzki Szpitalu Psychiatrycznym w Radecznicy z wszechstronną obsługa w oddziałach: Oddział dzienny rehabilitacji psychiatrycznej Oddział I terapii uzależnień od alkoholu -koedukacyjny Oddział II psychiatryczny dla przewlekle chorych Oddział III psychiatryczny ogólny -męski Oddział IV psychiatryczny ogólny-żeński Oddział V psychiatryczny ogólny-męski Poradnia Konsultacyjna Zdrowia Psychicznego Zapraszamy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale jaja to chyba CUD?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po praniu mózgu w sanktuarium można skorzystać z usług Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy. Oferują usługi na oddziałach: Oddział dzienny rehabilitacji psychiatrycznej Oddział I terapii uzależnień od alkoholu -koedukacyjny Oddział II psychiatryczny dla przewlekle chorych Oddział III psychiatryczny ogólny -męski Oddział IV psychiatryczny ogólny-żeński Oddział V psychiatryczny ogólny-męski Poradnia Konsultacyjna Zdrowia Psychicznego Leczenie i pobyt bezpłatne w ramach NFZ. Zapraszają.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cenzura jak za PRL - nie publikujecie moich wpisów. Anka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A d-pe z takim forum - boicie się o to żeby ktoś coś napisał nieprzyjaznego kościołowi katolickiemu. Blokujecie dal wpisy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: