Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Delia znów zwalnia

Utworzony przez czytelnik, 8 grudnia 2007 r. o 14:26 Powrót do artykułu
To było do przwidzenia, że obecna załoga spółki z o.o. będzie zwolniona, dla tych pracownic to dobra nauczka. Bo ja rok wczesniej zostały zwolnione z DELII SA, to po cichu z Główną KIEROWNIK L zapisywali sie na listy kto będzie pracował dla spólki i zaraz po miesiacu zaczęły pracować dla własciecla spółki,który do tej pory nie wypłacił zwolnionym pracownicom DELII SA zaległych wynagrodzeń i odpraw za skrócony okres wynagrodzenia ,Sprawy toczyły sie w Sądzie pracy ,komornik informował, że zwolnine pracownice odzyskają zaległe wynagrodzenia ( z tego co wiem ,to do tej pory nie maja wypłaconych i DELIA SA zlikwidowana a własciciel spółki z oo dalej wykorzystuje naiwne szwaczki.Chociaż dla nich to był rok zatrudnienia a reszta praconikow zasiliła Urząd Pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
To było do przwidzenia, że obecna załoga spółki z o.o. będzie zwolniona, dla tych pracownic to dobra nauczka. Bo ja rok wczesniej zostały zwolnione z DELII SA, to po cichu z Główną KIEROWNIK L zapisywali sie na listy kto będzie pracował dla spólki i zaraz po miesiacu zaczęły pracować dla własciecla spółki,który do tej pory nie wypłacił zwolnionym pracownicom DELII SA zaległych wynagrodzeń i odpraw za skrócony okres wynagrodzenia ,Sprawy toczyły sie w Sądzie pracy ,komornik informował, że zwolnine pracownice  odzyskają zaległe wynagrodzenia ( z tego co wiem ,to do tej pory nie maja wypłaconych i DELIA SA zlikwidowana a własciciel spółki z oo dalej wykorzystuje  naiwne szwaczki.Chociaż dla nich to  był rok zatrudnienia a reszta praconikow zasiliła Urząd Pracy.
 co za pedał robi tam jedzenie bo to co przyjechało do mnie do domu to guwno 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ciesz się, że dostałeś już przetworzone jedzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...