Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyżby kupił auto w komisie Pana Tadeusza Radomskiego ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Typowa reakcja kobiet...bo ja się boję myszy. Należałoby jeszcze zbadać czy owad był także trzeźwy i wyjaśnienie przyczyn wypadku można zamknąć
0
A dlaczego ne ma informacji o stanie trzeźwości owada?
0
Tak, tak, raj dla mizoginów, ulżyjcie sobie spuszczając powietrze z wysuszonych jąder...
0
Takie są fakty. Nie znam faceta, który na widok myszy albo owada traci zdolność jakiegokolwiek myślenia i wpada w panikę.
0
A dlaczego ne ma informacji o stanie trzeźwości owada?
A ty pajacu trzeżwy jesteś ?
0
co to za kierowca,głupia rura
0
Obowiązkowe badania psychotechniczne dla WSZYSTKICH kierowców!!!
0
a co gdyby był tor??? czy to przypadek??? nie sądzę!!!
0
KOMAR morderca w akcji...;-))
0
Takie są fakty. Nie znam faceta, który na widok myszy albo owada traci zdolność jakiegokolwiek myślenia i wpada w panikę.
Niestety,chociaż jestem kobietą ale w tym przypadku muszę przyznać panom rację. Reakcje niektórych kobiet na owady są po prostu histeryczne,a dołączając do tego jazdę samochodem o tragedię nietrudno
0
  A ja znam.
0
juz myslalem ze to w wyniku zdezenia z owadem koreanska mysl technologiczna zostala tak skasowana :D żort ! :D nienapisali jaki to byl owad. jesli szerszen to i'm not even mad :]
0
kierujaca byla tzrezwa a ja sie pytam . a co jesli owad byl pijany ?
0
Gdyby do auta tej dziewczyny za kierownicą wladła mysz albo duży pająk - byłyby 3 ofiary śmiertelne.
0
Na egzaminie na prawo jazdy powinni podrzucać jakiegoś gada podczas robienia łuku albo koperty zanim taka pierdoła wyjedzie na miasto.
0
A ja znam.
sprawdź czy to na pewno facet, śmiem twierdzić że nim nie jest
0
Ciekawi mnie czy dostanie zarzuty za swoja glupote , czy wysoki sad pod naciskiem papugi uzna ze to byl odruch bezwarunkowy
0
sama bym się przestraszyła
0
Zabierzemy prawko wszystkim kobietom bez wyjątku i niezwłocznie!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: