Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Doktor W. już nie będzie operował

Utworzony przez Gość, 12 listopada 2008 r. o 06:52 Powrót do artykułu
dac im podwyzki bo ropa drozeje do luksusowych aut, wczasy drozeją no i domy tez bo w lepiankach nie mieszkają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze byli przyzwyczajeni do tego, że ich błędy przykryje ziemia. Dlatego też, błędy jakie popełniali zostawały bezkarne. Ostatnio chyba więcej się mówi i pisze na ten temat. Bo wcześniej był to temat tabu. Przykre to, że lekarz który powinien ratować życie - bo w końcu ten zawód sobie wybrał traktuje pacjenta często jako zło konieczne. To nie nasza wina, że zarabiają mało, to nie wina pacjentów, że nie stać ich na prywatne leczenie bo sami też zarabiają mało, a przecież co miesiąc od pensji potrącane są składki. Osobiście znam lekarzy, którzy są lekarzami z prawdziwego zdarzenia ale spotkałam się i z takimi którym osobiście odebrałabym prawo wykonywania tego zawodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zestawcie ilość ludzi których uratował z tym nieszczęciem które miało miejsce.Wydawać wyroki jest łatwiej niz operować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacjent napisał:
Zestawcie ilość ludzi których uratował z tym nieszczęciem które miało miejsce.Wydawać wyroki jest łatwiej niz operować.
Zgoda, jednak nie można ignorować sygnałow o błędach popełnianych przez lekarzy i tak jest to grupa najbardziej uprzywilejowana a na tym wszystkim cierpi pacjent. Inną sprawą mówiącą o tym, ze jednak pan "doktor" obawiał się konsekwencji nieudolnie przeprowadzonej operacji jest fakt fałszowania dokumentów. Czegoś musiał się obawiać, skoro próbował to ukryć. Im więcej będzie tego typu wyroków tym szybciej lekarze nauczą się, ze zdrowie pacjenta jest najważniejsze, nie pieniądze i nie zajmowane stanowiska. Ilu jest w Polsce dobrych lekarzy, czas oddzielić tych złych i posłać ich tam gdzie ich miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dac im podwyzki bo ropa drozeje do luksusowych aut, wczasy drozeją no i domy tez bo w lepiankach nie mieszkają.
A co ma piernik do wiatraka? Jak chcesz to lecz się sam .Ucz swoje dzieci na lekarzy to będą zarabiały po 10 latach pracy w zawodzie trochę więcej niż układacz parkietów.lekarz ma dobrze pracować i dobrze zarabiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mag napisał:
Lekarze byli przyzwyczajeni do tego, że ich błędy przykryje ziemia. Dlatego też, błędy jakie popełniali zostawały bezkarne. Ostatnio chyba więcej się mówi i pisze na ten temat. Bo wcześniej był to temat tabu. Przykre to, że lekarz który powinien ratować życie - bo w końcu ten zawód sobie wybrał traktuje pacjenta często jako zło konieczne. To nie nasza wina, że zarabiają mało, to nie wina pacjentów, że nie stać ich na prywatne leczenie bo sami też zarabiają mało, a przecież co miesiąc od pensji potrącane są składki. Osobiście znam lekarzy, którzy są lekarzami z prawdziwego zdarzenia ale spotkałam się i z takimi którym osobiście odebrałabym prawo wykonywania tego zawodu.
A kim ty jesteś baranku Boży że piszesz że osobiście zabrałbyś prawo wykonywania zawodu lekarzom . Ja też osobiście zabrałbym prawo wykonywania zawodu całej rzeszy pseudofachowców typu hydraulicy ,mechanicy ,urzędnicy itp. Nie mam jednak takich uprawnień więc więcej pokory mój dobry człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wacław napisał:
A kim ty jesteś baranku Boży że piszesz że osobiście zabrałbyś prawo wykonywania zawodu lekarzom . Ja też osobiście zabrałbym prawo wykonywania zawodu całej rzeszy pseudofachowców typu hydraulicy ,mechanicy ,urzędnicy itp. Nie mam jednak takich uprawnień więc więcej pokory mój dobry człowieku.
A TY CHYBA JESTES TYM Z TYSIĘCY LEKARZY Z BOŻEJ ŁASKI, KONIOWAŁÓW CO ABY NA KASĘ LICZĄ!!! A ZYCIE LUDZKIE MAJA W D..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...