Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dostał mandat, bo nie odśnieżył auta

Utworzony przez ja, 25 stycznia 2013 r. o 13:15 Powrót do artykułu
"śnieżna bryła śniegu " :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze NIGDY nie zdarzyło mi się jechac ze sniegiem na dachu samochodu a mam PJ od 15 lat i nie mam garazu. Po prostu zawsze biore szczotke i ten snieg usuwam. Ale wiochmeni pochodzący ze wsi, buraki i paniusie, którym się wszędzie spieszy nie widzą problemu. Zamiast wstac rano 15 min wcześniej, wyjść i przygotowac samochód do jazdy - to wolą spac dłużej. A potem jadą z zaparowanymi szybami, na przedniej szybie odskrobany tylko mały prostokąt żeby cokolwiek było widać, snieg na dachu, i szybach bocznych, na tylniej też. Wczoraj widziałem jak policja zatrzymała takiego buraka - oby więcej takich akcji. deb***e w ciężarówkach to samo: Z tyłu sypie sie za nim śnieg z paki a on sam ma w d__ie że komuś utrudnia jazde.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaka to jest "śnieżna była śniegu" ? A czy to był mieszkaniec Krasnegobrodu czy Krasnobrodu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K-17 ... Człowiek który to pisał nie ma pojęcia o symolach określających standard dróg w Polsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znawca napisał:
Jeszcze NIGDY nie zdarzyło mi się jechac ze sniegiem na dachu samochodu a mam PJ od 15 lat i nie mam garazu. Po prostu zawsze biore szczotke i ten snieg usuwam. Ale wiochmeni pochodzący ze wsi, buraki i paniusie, którym się wszędzie spieszy nie widzą problemu. Zamiast wstac rano 15 min wcześniej, wyjść i przygotowac samochód do jazdy - to wolą spac dłużej. A potem jadą z zaparowanymi szybami, na przedniej szybie odskrobany tylko mały prostokąt żeby cokolwiek było widać, snieg na dachu, i szybach bocznych, na tylniej też. Wczoraj widziałem jak policja zatrzymała takiego buraka - oby więcej takich akcji. deb***e w ciężarówkach to samo: Z tyłu sypie sie za nim śnieg z paki a on sam ma w d__ie że komuś utrudnia jazde.
Popieram w 100%, bydło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak stalam na przystanku 10 min,czekajac na autobus ,moglam naliczyc dziesiatki zasniezonych aut,jakos policji to chyba nie interesuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to powinni karać i to porządnie !!! nie raz się jedzie za bałwanem który tylko włączy wycieraczki żeby odśnieżyć samochód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby jak najwięcej takich, panowie z policji - nie tylko radar jest ważny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W calej rozciągłości popieram surowe karanie wieśniactwa i buractwa jeżdżącego z "czapami" na samochodach ! Co więcej - takie ciołki najwięcej marudzą, że ulice nie odśnieżone, a sami tego śniegu jeszcze na nie nawożą ! Sam mam 2 auta i żadnego garażu, ale w każdym samochodzie woże 2 szczotki i zawsze śnieg odgarniam - z całego auta - nie tylko z przednich szyb !!! !!! KARAĆ ZA CZAPY NA SAMOCHODACH !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to odśnieżcie sobie dach busa albo chociaż voyagera. powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
voyek napisał:
to odśnieżcie sobie dach busa albo chociaż voyagera. powodzenia
A kto ci każe jeżdzić voyagerem po mieście? Busa też da się odsniezyć, nawet ciężarówkę się da - tylko trzeba chcieć. Chciało się mieć duzy samochód to teraz trzeba ponieść konsekwencje. A jak ci nie pasuje odśnieżanie dachu bo za duzy dach - to kup sobie tico - tam jest mała powierzchnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
voyek napisał:
to odśnieżcie sobie dach busa albo chociaż voyagera. powodzenia
jak jesteś MALUŚKI to trzeba było sobie kupić tico tak jak tu pisze ~m~ a jak chcesz już grać takiego pana w Amerykańskim Żuku to kup sobie drabinę i właź po niej odśnieżać, kogo obchodzi że masz Małego możesz sobie przedłużyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te ćwoki wiejskie mają zgabczłe mózgi. Łun bedzie odśniezał???? A karać hołotę najwiekszymi możliwymi mandatami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
W calej rozciągłości popieram surowe karanie wieśniactwa i buractwa jeżdżącego z "czapami" na samochodach ! Co więcej - takie ciołki najwięcej marudzą, że ulice nie odśnieżone, a sami tego śniegu jeszcze na nie nawożą ! Sam mam 2 auta i żadnego garażu, ale w każdym samochodzie woże 2 szczotki i zawsze śnieg odgarniam - z całego auta - nie tylko z przednich szyb !!! !!! KARAĆ ZA CZAPY NA SAMOCHODACH !!!
POPIERAM!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
voyek napisał:
to odśnieżcie sobie dach busa albo chociaż voyagera. powodzenia
Da się-trzeba tylko chcieć. Z drugiej strony odśnieżać nie musisz (niezależnie od tego jakim samochodem jedziesz) ale jesli z tego powodu coś się stanie innej osobie lub pojazdowi,nie licz na taryfę ulgową przy mandacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
voyek napisał:
to odśnieżcie sobie dach busa albo chociaż voyagera. powodzenia
Ależ z ciebie burak! Jeżdżę busem nocującym pod niebem; odśnieżam go tak, że wygląda jakby z garażu wyjechał... Niestety - dużo na ulicach hołoty jeżdżącej ośnieżonymi samochodami; to jest syndrom pierwszego pokolenia, które dorwało się do motoryzacji - ale nawyki i obyczaje ma z epoki zaprzęgowej, mentalność zaś - jaskiniową...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym wszystkim baranom, którzy mają nie odświeżone auto i oszronione szyby powinni karać nie setkami ale grubymi tysiącami złotych. Wystarczy wstać 15 minut wcześniej i zrobić to co się powinno zrobić zanim się zacznie jazdę !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warchoł z abramowic napisał:
Te ćwoki wiejskie mają zgabczłe mózgi. Łun bedzie odśniezał???? A karać hołotę najwiekszymi możliwymi mandatami.
Dlaczego odrazu stwierdza się Ćwoki wiejskie? Najwięcej nieodśnieżonych aut pochodzi z miasta tam gdzie ludzie pod blokami trzymają auta. Na wsi większość ludzi ma garaże więc nie ma zaśnieżonego auta.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...