Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dostali certyfikat za karmienie piersią

Utworzony przez hakima, 27 marca 2008 r. o 20:14 Powrót do artykułu
Szkoda mi tych nowych matek zmuszanych na siłę przez położne i pediatrów do karmienia piersią swoje dzieci. Wmawia im się ,że jak nie potrafią karmić piersią to nie są prawdziwymi matkami. Moje dzieci wychowałam na sztucznych mieszankach i sa zdrowe. Mamuski nie dajcie się zwariować z tym karmieniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieprzona a nie mamuśka, pewnie jakiś pedał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chazan - światowy autorytet ws.antykoncepcji metodą "szklanka wody zamiast"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha dobre sobie, jak urodziłam w nowym szpitalu, położne nie zorientowały się że mam zastój pokarmu i kazały mi pić herbatki mlekopendne w ciagu tygodnia biust rozciągnął mi się z c do dużego e po dwóch tygodniach nie miałam pokarmu więcej tego było ale nie chcę mi się o tym pisać n i g d y wiecej moja noga nie postanie na oddziałach 2 piętra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...