Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dozór policyjny dla uczestnika marszu Wolne Konopie

Utworzony przez czesław, 11 października 2010 o 13:40 Powrót do artykułu
Mamy deb***ne prawo i tyle w temacie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...która z objawami przedawkowania narkotyków trafiła do szpitala.
sprawdzil ktos czy byla pod wplywem %? zaloze sie ze tak bylo, wtedy rozumiem ze trafila do szpitala. ale przedawkować marihuane??? to dopiero by była sztuka.
0
Przedawkowała trawę to dobre.... poczęstowana śladowymi ilościami;]
0
hahah brzmi zabawnie
0
Buahahahaha czegos glupszego nigdy nie widzialem
0
haha co za idioci :D Przedawkowanie Marihuany jest niewykonalne Człowiek, który przyjmie za dużo THC z automatu zasypia Co za inteligenci xDD Jestem ciekawy jakie są te objawy przedawkowania trawy xDDD
0
Pewnie złapała "chomika" czy cos w tym stylu i dla nich to było przedawkowanie.
0
nie da się przedawkować praktycznie marihuany, aby ją przedawkować należy wypalić 20 kg szuszu w ciągu jednej doby... niemożliwe!
0
hahahaha wow przedawkowac merry ahhahah )) robia z igły widły a co 2 wczoraj 15 letni latał naje*bany ;/ a co jak bedzie legalize na te 3 - 5 gieta to z kad do nedzy mam brać !!! dalej kontakt z dillem , !! Hodowle domowe !! to raz a dwa to zaczać w medycynie to stosować!!! PEACE !!
0
Poprosimy Autora artykułu o wzięcie udziału w dyskusji. Na początek poprosimy o wyniki badań na podstawie których stwierdził przedawkowanie narkotyków. Świadome podawanie nieprawdziwych informacji To PRZESTĘPSTWO !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: