Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

DWA BEZDOMNE KOTKI PROSZĄ O LITOŚĆ

Utworzony przez Gość, 18 stycznia 2011 r. o 18:43
Apel do litościwych ludzi. Obok sklepu spożywczego GS przy ul. Błonie w Zamościu są dwa bure kotki podrzucone przez jakiegoś potwora i czekają na to, aby ktoś je wziął do swojego przytulnego, ciepłego domu. Zapyta ktoś, a dlaczego ten piszący nie zabrał ich do siebie? Sęk w tym, że tydzień temu pożegnał się z życiem nasz kotek, też przygarnięty przez nas, stało się to nagle i szybko, po prostu sobie zasnął... Rana jest zbyt świeża, nie możemy na razie się opamiętać. Przyjdzie czas, że kiedyś weźmiemy następnego. Może wolontariusze z Fundacji Emir mieli by jakiś pomysł, a może pani Krystyna Pomarańska z Zawady, o której przed chwilą czytaliśmy w Kronice Tygodnia, będziemy na panią głosować w plebiscycie Fundacji VIVA. Anka i Marta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Apel do litościwych ludzi. Obok sklepu spożywczego GS przy ul. Błonie w Zamościu są dwa bure kotki podrzucone przez jakiegoś potwora i czekają na to, aby ktoś je wziął do swojego przytulnego, ciepłego domu. Zapyta ktoś, a dlaczego ten piszący nie zabrał ich do siebie? Sęk w tym, że tydzień temu pożegnał się z życiem nasz kotek, też przygarnięty przez nas, stało się to nagle i szybko, po prostu sobie zasnął... Rana jest zbyt świeża, nie możemy na razie się opamiętać. Przyjdzie czas, że kiedyś weźmiemy następnego. Może wolontariusze z Fundacji Emir mieli by jakiś pomysł, a może pani Krystyna Pomarańska z Zawady, o której przed chwilą czytaliśmy w Kronice Tygodnia, będziemy na panią głosować w plebiscycie Fundacji VIVA. Anka i Marta
Ja bym wziął, ale jutro wyjeżdżam do Szkocji, sam swojego psa oddałem kumplowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='antek' timestamp='1295382416' post='425849'] Ja bym wziął, ale jutro wyjeżdżam do Szkocji, sam swojego psa oddałem kumplowi. ................................................................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może je ktoś już zabrał, albo schowały się od zimna i śniegu, bo ja nie widziałam ich dzisiaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...