Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwa wypadki. Kierujący nie ustąpili pierwszeństwa

Utworzony przez Gość, 24 grudnia 2010 r. o 12:12 Powrót do artykułu
Widziałem ten pierwszy wypadek drogowy to było w Sitańcu (dlaczego pseudo-dziennikarze nie napisaliście tego gdzie był wypadek?) na wysokości cmentarza, policjanci prowadzili ruch wahadłowy. Ucierpiał samochód marki Ford Focus kombi rocznik 2010 z rej. LU, dostawczy był z rocznika około 2000r., kobieta wyjeżdżała z drogi podporządkowanej i faktycznie nie ustąpiła pierwszeństwa dostawczego, co za baby za kierownicą - dobrze, że później wyjeżdżałem z Zamościa, uff a tak by na mnie wpier...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
laska z forda dała czadu ma farta ze zyje kto takiej dał prawko popis dała trzeba poczekac a nie myslała ze zdązy widziałe to ma dziewczyna farta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ale wy o niej zle mowicie ... znam te osobe ale niechce podawac jej imienia powiem jedno / Miala takiego farta jak moj brat oni sie bardziej znaja / niedodali jeszcze ze ona z psem jechala pies tez w szoku nic sie nierusza // moj brat mial bardzo podobny wypadek tylko ze on jechal i tak wyjechal mu goscio przed maske / a do tego wypadku goscio nie zauwazyl jej jechal rozpedzony ponad 100 km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie mowcie tak""" kto jej prawko dal """ co za baba """ niewiecie jak to bylo to nieodzywajcie sie i ty ~gosc~ ogarnij sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROŚBA !!!!!! JEŻELI KTOŚ WIDIZAŁ TEN WYPADEK TO PROSZE O WPIS LUB O KONTAKT 661761447. JESTEM UCZESTNIKEM WYPADKU BUS DOSTAWZCY I POTRZEBUJE SWIADKÓW I POMOCY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisałem wiadomość wyżej wiec podaje mój e- mail arus09@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżą nieuważnie i stąd te wypadki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...