Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyniska Stare: Masakra po zabawie. Nie żyje troje 16-latków

Utworzony przez ~kierowca~, 26 kwietnia 2009 r. o 09:53 Powrót do artykułu
gnój p......nachlalo sie taki i siada za kolo...zycze mu zeby go sumienie zjadlo nie znam ich ale nóż w kieszenie mi sie otworzyl jak to uslyszalem w radiu mam prawko 9lat na poczatku ze 2 razy zdazylo mi sie po piwku pojechac ale to bylem mlody i glupi a teraz jak popije dzien wcazesniej iczuje ze jeszcze moge cos wydmuchac to daje sobie spokuj i odpoczywam zbyt cenne jest prawko zeby je stracic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 lat za potrójne morderstwo???? no tak przecież to polska....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O godz.2:20 małlaty powinni przebywać w domu i smacznie spać a nie szwędać się po szosie.Sami prosili się o śmierć,a pomógł im pijany gnój,który chciał poszpanować i pokazać co potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko 15 a czemu nie potrójne dożywocie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pat napisał:
15 lat za potrójne morderstwo???? no tak przecież to polska....
Wychodzi na to,że za osobę dostanie 3 lata.Kilka dni temu media informowały,że 31-letni zakonnik w stanie nietrzeźwości zabił 2 osoby za co skazany został na 2 lata więzienie (wyrok nie jest prawomocny).Czyli zakonnik za zabicie po pijaku dostaje jeden rok natomiast gnój za zabicie osoby-dostanie (?) 5 lat.To i tak niewiele.Okolicznjkości łagodzące- zabił przed kościołem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdziwię się jak go wypuszczą po 48godz, i będzie odpowiadał z wolnej stopy. a i tak dużo nie dostanie sąd wezmie pod uwagę jego wiek to że nie był karany okaże skruchę kilka lat w zawiasach. To chory kraj. Dziennikarze piszcie dalszy rozwój sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pat napisał:
15 lat za potrójne morderstwo???? no tak przecież to polska....
ZA ZABUIĆIE SAMOCHODEM MAX 12 LAT ALE PRZECIĘTNIE 6-8 LAT I ZA DOBRE SPRAWOWANIE PO 2 LATA WOLNOŚĆ CHCHORY KRAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni karać tak jak za zabujstwo a auto uznać jako narzędzie zbrodni a kara od 15 do25 lat lub dożywocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszna tragedia, nie usprawiedliwiam kierowcy, ale co robili piesi 16 latkowie o gody.2.30, czy nie powinni byc w domu, nie wiadomo jak szli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak w tym kraju może nie być kary smierci??? śmierc za śmierc!!! na krzesełko go!!!!! bandyta!!!!! bede sie modlic zeby jego trzepnął teraz saamochód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie ZIOBRO,wroc bo teraz rzadzi pieniadz dzis majac pieniadze mozna wykupic sie od kazdej kary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
domel napisał:
Powinni karać tak jak za zabujstwo a auto uznać jako narzędzie zbrodni a kara od 15 do25 lat lub dożywocie.
W INNYM KRAJU CZLOWIEK SIADAJACY PO PIJANEMU ZA KIEROWNICE I UCIEKAJACY Z MIEJSCA WYPADKU DOSTAL BY CONAJMNIEJ DOZYWOCIE I TU MASZ RACJE ZE POWINIEN BYC SADZONY JAKO CZLOWIEK KTORY CHCE ZABIC Z URZYCIEM NIEBEZPIECZNEGO NARZEDZIA .......CO TU WYMAGAC OD PARLAMENTARZYSTOW KTÓRZY PRAWA NIE ZMIENIA BO SAMI JEZDZA NA PODWOJNYM GAZIE POPROSTU PARANAOJA.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast bawić się w sędziów pomyślcie w jaki sposób wyeliminować pijanych kierowców z ulic tak aby tych tragedii było coraz mniej. Nastolatkom nikt nie odda życia, deb*** pójdzie siedzieć za nasze pieniądze będzie miał wakacje i po odbyciu połowy kary wyjdzie na wolność. Za kilka dni pojawi się kolejny news o śmiertelnym potrąceniu nastepnych osób przez pijanego kierowcę. I nikt z tym nic nie zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zamiast bawić się w sędziów pomyślcie w jaki sposób wyeliminować pijanych kierowców z ulic tak aby tych tragedii było coraz mniej. Nastolatkom nikt nie odda życia, deb*** pójdzie siedzieć za nasze pieniądze będzie miał wakacje i po odbyciu połowy kary wyjdzie na wolność. Za kilka dni pojawi się kolejny news o śmiertelnym potrąceniu nastepnych osób przez pijanego kierowcę. I nikt z tym nic nie zrobi.
DLATEGO WLANSIE PISZE ZE NIC Z TYM SIE NIE ZROBI PONIEWAZ NASI PARLAMENTARZYSCI DAJA SMI PRZYKLAD JAZDY NA GAZIE WIEC NIE ZMIENIA PRZEPISOW BY SIEBIE UZIEMIC NIE MA NA CO LICZYC Z JAKAKOLWIEK ZMIANA PRZEPISOW I KAR DLA PIJANYCH KIEROWCOW POPROSTU CALA POLSKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyśleć,że kiedyś jego stary stawiał wódkę z radości że mu się syn urodził.A o aborcji ktoś pomyślał? Nie ? No to szkoda, wielka szkoda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co 16-latkowie robili na dyskotece o 2 w nocy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mnie dziwi ten powrót dzieciaków pieszo w nocy, moje mają albo dzwonic po mnie, albo po taksówkę, albo siedzą na tyłku w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykro mi , naprawdę współczuję rodzinie i przyjaciołom. Ciężkie chwile będą, jak nie reszta życia. Kierowca powinien dostać więcej, tymbardziej że zmarła 4 osoba.. Natomiast przyczepię się do tego : . Wójt gminy Ulhówek Łukasz Kłębek zapowiedział, że ogłosi w poniedziałek żałobę narodową. Czy to jest powód do żałoby narodowej ??? I czy wójt gminy może coś takiego w ogóle ogłosić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne się bawili, strzelili sobie po piwku i było fajnie, ja też jak miałem 16 lat i mniej chodziłem na dyskotki, popijałem flaszkę z kumplami i było fajnie, a ty jak miałeś 16 lat pewnie robiłeś to samo albo byłeś wielką pierdołą. Co do kierowcy to grozi mu tylko 15 lat paki, nawet jak tyle dostanie to nie współmiernie mało do krzywdy której dokonał, powinni takie przypadki brać jako umyślne morderstwo. R.I.P[*].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny weekend kolejna śmierć młodych ludzi alkohol brawura nieuwaga kiedy do ludzkich łbów dotrze ze po pijaku nie wsiada się za kierownice ? i jeśli jest jakieś ograniczenie prędkości to bez powodu ono tam się nie znajduje?? i kiedy w końcu ludzie siadający za kółkiem nauczą się ograniczonego zaufania do innych biorących udział w ruchu drogowym ?? może dzięki takim prostym rzeczom Ci młodzi ludzie i inni którzy zginęli w wypadkach samochodowych teraz by żyli ... a kara tak jak ktoś już mądrze powiedział powinna być wysoka dożywocie lub co najmniej 20 lat bo to jest zabójstwo a samochód w rękach pianego kierowcy jest niebezpiecznym narzędziem przed którym żaden pieszy czy rowerzysta nie ma szans się obronić !! [*] pokój duszom tych młodych ludzi [*] i wyrazy współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...