Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyniska Stare: Masakra po zabawie. Nie żyje troje 16-latków

Utworzony przez ~kierowca~, 26 kwietnia 2009 r. o 09:53 Powrót do artykułu
DOŻYWOCIE DLA TAKIEGO BANDYTY TO I TAK ZA MAŁA KARA! A SWOJĄ DROGĄ ZŁOIĆ D..Ę RODZICOM TYCH 16 LATKÓW ZA NIE DOPILNOWANIE NIELETNICH!!!! O 2.30 NA DYSKOTECE??/ ODPOWIEDZIALNOŚĆ RODZICÓW JEST NIE MNIEJSZA NIŻ TEGO BANDYTY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy wójt gminy Ulhówek Łukasz Kłębek oprocz kompetencji do ogloszenia zaloby narodowej jest zwierzchnikiem polskich sil zbrojnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie się zdarzyło jechać po małolatów gdy chcieli wrócić nocą po jakieś imprezie. Nie zdarzyło mi się odmówić i odmawiać nie mam zamiaru. Radzę to samo. Idziecie się wyszaleć komóra i dzwonić po ustalony wcześniej transport.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 Lat tylko Ma dostać!!!!!!!!!!!!???????????? DOŻYWOCIE!!!!! NA zawsze w Moim sercu [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto czy co to jest ten kłębek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre osoby to mają nieźle poryte w tych swoich głowach. Zastanawiać się co robili młodzi ludzie o 2:20 na poboczu?? ehhh. Tutaj nie ma co rozważać. Winny jest tylko ten morderca (celowo nie powinno używać się słowa kierowca). Równie dobrze mógł wjechać w grupę młodych ludzi o 14:20 (tzw 2:20 pm). Zrozumcie to wszyscy !!! To nie jest wina tych co zginęli. W każdym taki zdarzeniu zawsze jedynymi winnymi są pijani którzy siadają za kierownicą.... Dożywocie, a właściwie dożywotnia praca publiczna, i odszkodowanie finansowe dla rodzin tych którzy zginęli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam a raczej znalam Monike Radka i Justyne ;((( to jest po prostu szok!!!!!! ale nie ma sie co dziwic bo w naszej gminie to tylko pijani kierowcy jezdza !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~lublinianin~ napisał:
ciekawe czy wójt gminy Ulhówek Łukasz Kłębek oprocz kompetencji do ogloszenia zaloby narodowej jest zwierzchnikiem polskich sil zbrojnych...
a gdzie ty tu widzisz wzmiankę o żałobie NARODOWEJ????? nie kompromituj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty się nie kompromituj, osoba wyżej miała rację, pozatym na poprzedniej stronie też jest cytat z artykułu konkretnie : . Wójt gminy Ulhówek Łukasz Kłębek zapowiedział, że ogłosi w poniedziałek żałobę narodową. Więc nie czepiaj się, tego co było jakiś czas temu, ponieważ nasz kochany dziennik napisały beznadziejny artykuł i nie patrzył na to co pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
znam a raczej znalam Monike Radka i Justyne ;((( to jest po prostu szok!!!!!! ale nie ma sie co dziwic bo w naszej gminie to tylko pijani kierowcy jezdza !!!!
Nie tylko w waszej gminie ale w waszym powiacie a vta wasza tomaszowska policja olewa wszystko, byłem i widziałem jak olewają sobie pijanych kierowców koło dyskoteki dworek Lwowski nie znam tego powiatu bo nie pochodzę waszego powiatu ale byłem często na dyscotece Dworek Lwowski i mogę stwierdzić że policja tomaszowska to olewka totalna,chyba dawno nie mieli kontroli z wojewódzkiej, powinni po dyskotekach kontrolować kierowców napewno nie jeden by stracił prawko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mikus napisał:
DLATEGO WLANSIE PISZE ZE NIC Z TYM SIE NIE ZROBI PONIEWAZ NASI PARLAMENTARZYSCI DAJA SMI PRZYKLAD JAZDY NA GAZIE WIEC NIE ZMIENIA PRZEPISOW BY SIEBIE UZIEMIC NIE MA NA CO LICZYC Z JAKAKOLWIEK ZMIANA PRZEPISOW I KAR DLA PIJANYCH KIEROWCOW POPROSTU CALA POLSKA
Nie przesadzajmy, oczywiście, ze przykład powinien iść z góry ale jakoś brak tu związku z tym co się dzieje. Czy taki pijany jak wsiada za kierownicę zastanawia się nad tym, ze jakiś poseł czy minister podobnie jak on prowadzili samochód po pijanemu? Wątpię. W Polsce istnieje dziwne społeczne przyzwolenie na picie i jazdę po alkoholu, dopiero jak się komus stanie krzywda i parę osób zginie podnosi się krzyk. Za kilka dni kolejny pijany kierowca kogoś zabije, to, ze pójdzie siedzieć nie rozwiąże problemu. Dlatego lepiej coś z tym zrobić zanim dojdzie do kolejnej tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zdjęcie szpitala w Świdniku do tego artykułu to chyba przegięcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwoje z tych nastolatków znałam osobiście, boli mnie gdy ktoś pisze,że dzieci nie powinny być o tej porze poza domem- ja też chodziłam na dyskoteki, też wracałam późno do domu...A Wy? Niedawno straciłam bardzo bliską osobę, jeszcze się nie otrząsnęłam a tu to!Im należy się szacunek i pamięć a nie wydumane mądrości. Niech spoczywają w pokoju wiecznym;(((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty się nie kompromituj, osoba wyżej miała rację, pozatym na poprzedniej stronie też jest cytat z artykułu konkretnie : . Wójt gminy Ulhówek Łukasz Kłębek zapowiedział, że ogłosi w poniedziałek żałobę narodową. Więc nie czepiaj się, tego co było jakiś czas temu, ponieważ nasz kochany dziennik napisały beznadziejny artykuł i nie patrzył na to co pisze.
do idioty co czytać nie umie: Wójt gminy Ulhówek Łukasz Kłębek zapowiedział, że ogłosi w poniedziałek żałobę. Koniec kopiuj wklej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z JAKIEJ MIEJSCOWOSCI SA CI MLODZI LUDZIE COZ ZGINELI??;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli w koncu ile osob zginelo? najpierw pisza ze trzy, pozniej ze cztery, a teraz znowu ze trzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CALA 4 ZGINELA JUSTYNA MONIKA RADEK I MATEUSZ:(((( POKOJ ICH DUSZY[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt że policja w waszym regionie jest wyjątkowo odmóżdżona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginęli wszyscy... Justyna też... Pokój ich duszom [*] [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~leon~ napisał:
fakt że policja w waszym regionie jest wyjątkowo odmóżdżona
Tak samo jak ty wiesniaku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...