Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś otwarcie nowego klubu w Zamościu. Czas na Retro

Utworzony przez Tomasz, 27 grudnia 2012 r. o 08:37 Powrót do artykułu
Jaki to nowy klub?? To stary greenpub, po niewielkim liftingu w postaci przemalowanych ścian (sufity nie były chyba nawet odświerzone jednorazowym malowaniem). W wiekszości nowy personel (w tym dwie bliźniaczki jako barmanki), nowa ochrona (co akurat jest dobrym posunięciem) no i nowe praktyczniejsze loże. Tak więc to bardziej jest odgrzany kotlet polany sosem dla zmylenia konsumenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty tępaku naucz się pisać bez blędów ortograficznych i dopiero wtedy zabieraj głos.Byłam, widziałam świetnie się bawiłam ,oby tak dalej.Nowe ściany super malunki w stylu retro,nowe meble, nowy personel wreszcie młody i przystojny barman ,nowa ochrona i nowa super MUZAAAAA.!!!!!!!!!!!,DJ CUDEŃKO.Już kocham to miejsce,oby nie było nudno.pa pa do soboty.MAJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szoda, że nie było większej reklamy, green pub jest nieśmiertelny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdyby tak hetmańska?,mogłoby chwycić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...