Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gołębie są plagą nie tylko Zamościa, ale wszystkich większych miast w Polsce. Spowodowane jest to tym, że nie mają naturalnych wrogów a nieświadoma swoich błędów ludność miejska nagminnie je dokarmia, zwłaszcza dzieci w obecności osób dorosłych. Populacja miejskich gołębi w okresie ostatnich 20 lat powiększała się co najmniej kilkunastokrotnie. Gołąb miejski żyje około 3 lat, a rocznie potrafi mieć młode nawet 8 razy. Jeśli w najbliższym okresie nie będzie ogólnokrajowej akcji mającej na celu ich ograniczenie poprzez antykoncepcję lub wytrucie to ich obecność będzie nie do zniesienia. Oprócz zanieczyszczeń nieraz kilku centymetrową warstwą odchodów tam gdzie nie ma siatek zabezpieczających niektóre części budynków to gołębie są roznosicielami wszelkiego rodzaju zarazków. Najwyższa pora położyć temu kres.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorzej wyglądają obs*ane pomniki niezależnie od tego czyje, historyczne ,religijne, świątobliwe i świeckie. Gołębie szczególnie sobie je upodobali i sr*ją równo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie rzeźbę na Bramie Lwowskiej. Święty ma tam biały gołębi placek na głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adoptuję jastrzębia. Mam dość zapaskudzonych parapetów, balkonu. Mam dość wyrzucania jaj składanych na betonie na balkonie. Czas coś z robić z tym paskudztwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puśćcie im radio maryja !!!!!! Spieprzą od razu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sarah napisał:
Puśćcie im radio maryja !!!!!! Spieprzą od razu...
Ja myślę, że lepszy efekt będzie jak ustawisz swoją gębę w oknie kamieniczki przyrynkowej, zaręczam, że na twój widok wszystkie gołębie z całego Zamościa pierzchną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferguson napisał:
Ja myślę, że lepszy efekt będzie jak ustawisz swoją gębę w oknie kamieniczki przyrynkowej, zaręczam, że na twój widok wszystkie gołębie z całego Zamościa pierzchną.
A na twojego ryjowca już nie reagują ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stosuję siatkę z fulo.pl na balkonie więc na razie mam spokój z gniazdami gołębi i innych ptaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...